Προς το περιεχόμενο

Νέο e-shop newsletter 05/11/11-19/11/11


kingdragon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν καιρό έλεγα και εγώ να πάρω ένα τέτοιο (κασέτα σε USB) αλλά μετά από σκέψη συνειδητοποίησα ότι η κάρτα ήχου έχει είσοδο line-in.

Έτσι με ένα καλώδιο συνέδεσα το deck μου (αρχαίο πια) και "μετέφερα" διάφορες κασέτες στο PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει απιθανες προσφορες. Καποιο λαθος κανετε.

 

Όχι, δεν είναι λάθος, απλά εννοεί "α-πίθανες", δηλαδή "δεν υπαρχει πιθανότητα αυτά να είναι προσφορές".

 

Fail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γυρισουμε στο θεμα μας τωρα, το http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.702530 δουλευει σωστα διοτι θελω να μετατρψω την συλλογη κασετων του πατερα μου σε ψηφιακη μορφη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γυρισουμε στο θεμα μας τωρα, το http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.702530 δουλευει σωστα διοτι θελω να μετατρψω την συλλογη κασετων του πατερα μου σε ψηφιακη μορφη?

 

"Κατόπιν παραγγελίας". Μπορει να κανει και κανα μηνα να ερθει οποτε μεχρι τοτε θα βγαλεις ακρη αν αξιζει.

αν εχει π.χ 50+ κασσετες και τα λεφτα δε σου φαινονται πολλα χτυπα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει 100+ κασετες με ηχογραφησεις που εκανε απο το ραδιοφωνο κατι αρχαια λαικα που γουσταρει και δε μπορει να τα βρει κανεις σε cd και το κοστος να τα κανει καποιος σε μαγαζι την ψηφιοποιηση ειναι απαγορευτικο γιαυτο το σκεφτομαι. Επισης ειχα δομιμασει παλια με το στερεοφωνικο και επειδη δεν εχω χωρο για να το μεταφερω διπλα στο η/υ πρεπει να βρω κατι που δεν πιανει ογκο. Τελος αν καποιος εχει ασχοληθει με αυτη την δουλεια μηπως ξερει καποιο software που να κανει ευκολα τη δουλεια αυτη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ στο e-shop.gr όσα δείχνουν Διαθέσιμα και δεν έρχονται ποτέ! Και εμπιστεύεστε τα κατόπιν παραγγελίας?? Χαρά στο κουράγιο σας...

 

Μην ποστάρετε μετά και βρίζετε το e-shop... :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...