Προς το περιεχόμενο

Δημιουργία paypal-Εγγραφή σε betwin.gr


CoOliO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!!!Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις μιας κ είμαι τελείως άσχετος!!!Για αρχή θέλω να γραφτώ στο αναφερόμενο site για να παίζω στοίχημα μιας και ο ΟΠΑΠ δεν λέει πια...Ξέρετε πως λειτουργούν αυτά τα site?Ο φίλος μου έκανε εγγραφή σήμερα στο αναφερόμενο site και τα προσωπικά του στοιχεία τα έβαλε ψεύτικα (όνομα,επώνυμο,διεύθυνση)..Να κάνω και εγώ το ίδιο μόνο σ αυτά τα στοιχεία??Επίσης έχετε καμιά άλλη εταιρεία για στοιχηματισμό καλύτερη??Επίσης καλό είναι να κάνω paypal!!Δημιουργείται εύκολα??Πως βάζω λεφτά στον λογαριασμό μου paypal?Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!Ότι άλλες ερωτήσεις έχω θα τις κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!!!Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις μιας κ είμαι τελείως άσχετος!!!Για αρχή θέλω να γραφτώ στο αναφερόμενο site για να παίζω στοίχημα μιας και ο ΟΠΑΠ δεν λέει πια...Ξέρετε πως λειτουργούν αυτά τα site?Ο φίλος μου έκανε εγγραφή σήμερα στο αναφερόμενο site και τα προσωπικά του στοιχεία τα έβαλε ψεύτικα (όνομα,επώνυμο,διεύθυνση)..Να κάνω και εγώ το ίδιο μόνο σ αυτά τα στοιχεία??Επίσης έχετε καμιά άλλη εταιρεία για στοιχηματισμό καλύτερη??Επίσης καλό είναι να κάνω paypal!!Δημιουργείται εύκολα??Πως βάζω λεφτά στον λογαριασμό μου paypal?Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!Ότι άλλες ερωτήσεις έχω θα τις κάνω...

 

 

Για σου φιλε μου..

 

 

1)Τα στοιχεια σου ΠΡΕΠΕΙ να ειναι ΑΛΗΘΙΝΆ 100% γιατι αρκετοι ζητανε ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ για επιβεβεωση... Αν κερδισει ο φιλος σου η εχει βαλει λεφτα .. ας τα ξεχασει!!!! ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΙΑ!!!

2)Τι θες να πεις πως λειτουργούν?

3)Εχει δεκαδες εταιριες που δινουν bonus. Αν θελεις να δεις υπαρχουν καποιες εδω www.123pame.gr (ειναι δικο μου σιτε θα αν θελεις υπαρχει και chat να ρωτήσεις) Ποια είναι καλύτερη η χειρότερη ειναι αντικειμενικό φίλε μου ανάλογα τι ψάχνεις

4)Οχι PAYPAL δεν θα σε βοηθήσει καθώς ΛΙΓΕΣ εταιρίες δέχονται PAYPAL στο στοιχημα (αν δεν θελεις μεσω καρτας τοτε moneybookers ή paysafe απο το περίπτερο)

5)Αν εχεις αλλες αποριες μπορεις να μου στιλεις και ΠΜ με χαρα να σου απαντησω ή εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτές εδώ ποιες 3 θα πρότεινες?

Επίσης γιατί δεν προτείνεις paypal?Θα το χρησιμοποιήσω και για ηλεκτρονικές αγορές!!!Οι μεγάλες εταιρείες Unibet,bet365,bwin διαθέτουν για paypal σωστά?Τώρα να τρέχω στο περίπτερο για να πάρω κάρτα...Ενώ από το σπίτι τάκα τάκα το βάζεις όσα λεφτά θες και άντε γεια!!!

WILLHILL 100% - 125€

UNIBET 150% - 50€

BET365 100% - 100€

BWIN 150% - 30€

BETOTO 100% - 50€

EXPEKT 50% - 125€

LADBROKES BET - 200€

OFFSIDEBET 100% - 50€

BETCLIC 100% - 100€

BETBEAST BET - 100€

STAN JAMES BET - 150€

SPORTINGBET 100% - 100€

VISTABET 100% - 100€

BETSSON NB

BETFAIR BET - 1000€

BET24 100% - 50€

BET-AT-HOME 50% - 100€

JETBULL 50% - 120€

 

Επίσης τα κέρδη μου μπορούν να μπουν σε λογαριασμό paypal?Χάνω τίποτα λεφτά πχ αν κερδίσω 30 ευρώ και πάω να τα βγάλω από τράπεζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτές εδώ ποιες 3 θα πρότεινες?

Επίσης γιατί δεν προτείνεις paypal?Θα το χρησιμοποιήσω και για ηλεκτρονικές αγορές!!!Οι μεγάλες εταιρείες Unibet,bet365,bwin διαθέτουν για paypal σωστά?Τώρα να τρέχω στο περίπτερο για να πάρω κάρτα...Ενώ από το σπίτι τάκα τάκα το βάζεις όσα λεφτά θες και άντε γεια!!!

 

WILLHILL 100% - 125€

UNIBET 150% - 50€

BET365 100% - 100€

BWIN 150% - 30€

BETOTO 100% - 50€

EXPEKT 50% - 125€

LADBROKES BET - 200€

OFFSIDEBET 100% - 50€

BETCLIC 100% - 100€

BETBEAST BET - 100€

STAN JAMES BET - 150€

SPORTINGBET 100% - 100€

VISTABET 100% - 100€

BETSSON NB

BETFAIR BET - 1000€

BET24 100% - 50€

BET-AT-HOME 50% - 100€

JETBULL 50% - 120€

 

Επίσης τα κέρδη μου μπορούν να μπουν σε λογαριασμό paypal?Χάνω τίποτα λεφτά πχ αν κερδίσω 30 ευρώ και πάω να τα βγάλω από τράπεζα?

 

Λοιπόν ας τα πάρουμε ένα ένα.

1)Πολλοί βολεύονται με "paysafe" οποτε άσε τα άντε γεια.. να σε βοηθήσω προσπαθώ

2)Μου ποστάρεις τα bonus.. ok τα ξέρω τα bonus που δίνει η κάθε εταιρία αλλα αυτό δεν είναι κριτήριο να επιλέξεις μια εταιρία.

3)Όχι ισα ισα οι μεγάλες ΔΕΝ υποστηρίζουν paypal. Το paypal ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ για "στοχιματισμο" δεν ξέρω poses φορες ακόμα θα το πω!

Το αντίστοιχο του PAYPAL για "στοιχιματισμο" είναι η MONEYBOOKERS (δουλεύει το ίδιο)

4)όσες έχουν paypal φυσικά και χρεώνεσαι μετά για την ανάληψη! Δες λίγο πως δουλεύει ακριβώς το Moneybookers (η paypal έχει να κάνει με αγορές όχι "στοιχιματισμο")

http://www.123pame.gr/mb.htm

 

με τα ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΡΙΤΗΡΙΑ

(Αποδόσεις πληθώρα αγώνων αξιοπιστία bonus)

 

BET365

UNIBET

WILLHILL

OFFSIDEBET

BETBEAST (BETVICTOR)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δημιουργώ 1 λογαριασμό με αληθινή στοιχεία στο bet365 και παράλληλα ανοίγω λογαριασμό στην Royal Bank of Scotland ενώ παράλληλα αγοράζω και 1 κάρτα paysafe από το περίπτερο για να ξεκινήσω..Σωστά??Ερώτηση!!Μετά θα μπορώ να μεταφέρω από τον λογαριασμό της τράπεζας μου λεφτά στο bet365???Επίσης εγώ είμαι καβάλα πως θα γίνει η δουλειά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε φιλε γιατι ταλαιπωρεισαι. για στοιχημα ξεχνα την paypal και ξεχνα τα ψευτικα στοιχεια (που προφανως σε νοιαζει γιατι σου μπηκε στο μυαλο να παρεις πολλαπλες φορες το bonus)

και οσοι σου απαντανε θελουν να σε βοηθησουν και μην προσπαθεις να φερεις τα πραγματα εκει που εσυ θες γιατι σου ξεκαθαριζω οτι αυτο που θες δε θα γινει.

 

πιο αναλυτικα. αν θες να δωσεις ψευτικα στοιχεια για οποιοδηποτε λογο δωστα. κανεις δε σε εμποδιζει.

ΑΛΛΑ

πχ στην bet365 μετα που θα κανεις το λογαριασμο σου το μενου των αναληψεων δε θα εμφανιζει κανενα τροπο αναληψης :devil:

αλλα θα σε πληροφορει οτι θα πρεπει πρωτα να επιβεβαιωσεις τα στοιχεια σου τηλεφωνικα (που ουσιαστικα θα σου ζητησουν σκαναρισμενη ή φωτοτυπια ταυτοτητας ή διαβατηριου. μερικες δεχονται και διπλωμα οδηγησης. οχι η 365)

αν εσυ νομιζεις οτι μπορεις να κανεις αναληψη με ψευτικα στοιχεια παρακαπτωντας αυτη την επιβεβαιωση στοιχειων τοτε προχωρα. στη συνεχεια γινεται συγκριση των στοιχειων σου με την καρτα οπου επιθυμεις αναληψη. αν ειναι διαφορετικα ξεχνα την αναληψη και εχουν και δικαιωμα να σε πανε ποινικα.

να σε πληροφορησω οτι κολλητος μου προσπαθησε να κανει 2ο λογαριασμο σε εταιρια (ας μην σου πω σε ποια) και τον πηραν χαμπαρι. του κλειδωσαν και το κανονικο λογαριασμο του τον αρχικο και του εφαγαν 500 ευρω. τους πηρε και τηλεφωνο και του ειπαν οτι αν επιδιωξει να παρει τα λεφτα πισω θα τον πανε δικαστικα για εξαπατηση.

λοιπον με πολυ ηρεμια. μπορεις να φτιαξεις οσους λογαριασμους θες με ψευτικα στοιχεια. αλλα δε θα μπορεσεις ποτε να κανεις αναληψη απο αυτους. (απεναντιας μαλλον καταθεση θα κανεις χωρις προβλημα και θα σου φανε τα λεφτα!)

 

 

επισης μια μικρη λεπτομερεια. στις περισσοτερες εταιριες μπορεις να κανεις αναληψη μονο στο μεσω που χρησιμοποιησες για καταθεση.δε μπορεις πχ να κανεις καταθεση με moneybookers και να κανεις αναληψη σε πιστωτικη καρτα. επισης τα bonus που περιγραφεις καθε εταιρια απαιτει να πεχτουν απο 3-5 φορες σε στοιχηματα πριν κανεις αναληψη. αυτα ενημερωτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δημιουργώ 1 λογαριασμό με αληθινή στοιχεία στο bet365 και παράλληλα ανοίγω λογαριασμό στην Royal Bank of Scotland ενώ παράλληλα αγοράζω και 1 κάρτα paysafe από το περίπτερο για να ξεκινήσω..Σωστά??Ερώτηση!!Μετά θα μπορώ να μεταφέρω από τον λογαριασμό της τράπεζας μου λεφτά στο bet365???Επίσης εγώ είμαι καβάλα πως θα γίνει η δουλειά??

 

Φιλε μου... Οχι δεν ανοιγεις κανεναν λογαριασμο στην ROYAL BANK OF SCOTLAND.

Ειναι οπως η PAYPAL.. καταχορεις την καρτα σου εκει.. ειναι ο διαμεσολαβιτης! Η αναλιψεις μενουν εκει οπως γινετε και με την PAYPAL μονο που εδω μιλαμε για μια τραπεζα οποτε δεν εχει ουτε να σου παρει κανεις τα λεφτα σου ουτε τιποτα.. ΟΧΙ paysafe δεν χριαζεσαι!

Η θα παιζεις μεσο MONEYBOOKERS ή θα παιζεις με PAYSAFE!

 

Να στο δωσω πιο απλα...

 

Η πληρωμες θα γινονται ΟΠΩΣ γινονται στην PAYPAL μεσω αυτης δηλαδη... η αναλιψη θα γινει στην Moneybookers απο οπου οταν θα εχεις ενα Α ποσο ειτε θα τραβας στον λογαριασμο σου ή την καρτα σου ή αν εχεις την καρτα τους τα τραβας απο εκει απο ολα τα ΑΤΜ!

 

 

Ευχομαι να βοιθησα και να καταλαβες

 

βρε φιλε γιατι ταλαιπωρεισαι. για στοιχημα ξεχνα την paypal και ξεχνα τα ψευτικα στοιχεια (που προφανως σε νοιαζει γιατι σου μπηκε στο μυαλο να παρεις πολλαπλες φορες το bonus)

και οσοι σου απαντανε θελουν να σε βοηθησουν και μην προσπαθεις να φερεις τα πραγματα εκει που εσυ θες γιατι σου ξεκαθαριζω οτι αυτο που θες δε θα γινει.

 

πιο αναλυτικα. αν θες να δωσεις ψευτικα στοιχεια για οποιοδηποτε λογο δωστα. κανεις δε σε εμποδιζει.

ΑΛΛΑ

πχ στην bet365 μετα που θα κανεις το λογαριασμο σου το μενου των αναληψεων δε θα εμφανιζει κανενα τροπο αναληψης :devil:

αλλα θα σε πληροφορει οτι θα πρεπει πρωτα να επιβεβαιωσεις τα στοιχεια σου τηλεφωνικα (που ουσιαστικα θα σου ζητησουν σκαναρισμενη ή φωτοτυπια ταυτοτητας ή διαβατηριου. μερικες δεχονται και διπλωμα οδηγησης. οχι η 365)

αν εσυ νομιζεις οτι μπορεις να κανεις αναληψη με ψευτικα στοιχεια παρακαπτωντας αυτη την επιβεβαιωση στοιχειων τοτε προχωρα. στη συνεχεια γινεται συγκριση των στοιχειων σου με την καρτα οπου επιθυμεις αναληψη. αν ειναι διαφορετικα ξεχνα την αναληψη και εχουν και δικαιωμα να σε πανε ποινικα.

να σε πληροφορησω οτι κολλητος μου προσπαθησε να κανει 2ο λογαριασμο σε εταιρια (ας μην σου πω σε ποια) και τον πηραν χαμπαρι. του κλειδωσαν και το κανονικο λογαριασμο του τον αρχικο και του εφαγαν 500 ευρω. τους πηρε και τηλεφωνο και του ειπαν οτι αν επιδιωξει να παρει τα λεφτα πισω θα τον πανε δικαστικα για εξαπατηση.

λοιπον με πολυ ηρεμια. μπορεις να φτιαξεις οσους λογαριασμους θες με ψευτικα στοιχεια. αλλα δε θα μπορεσεις ποτε να κανεις αναληψη απο αυτους. (απεναντιας μαλλον καταθεση θα κανεις χωρις προβλημα και θα σου φανε τα λεφτα!)

 

 

επισης μια μικρη λεπτομερεια. στις περισσοτερες εταιριες μπορεις να κανεις αναληψη μονο στο μεσω που χρησιμοποιησες για καταθεση.δε μπορεις πχ να κανεις καταθεση με moneybookers και να κανεις αναληψη σε πιστωτικη καρτα. επισης τα bonus που περιγραφεις καθε εταιρια απαιτει να πεχτουν απο 3-5 φορες σε στοιχηματα πριν κανεις αναληψη. αυτα ενημερωτικα

 

+1

 

Με λιγα Λογια..

1)ΟΣΟ δινεις ΑΛΗΘΗΝΑ ΣΤΟΙΧΙΑ κανεις δεν θα σε ενοχλισει και ποτε δεν θα εχεις προβλημα (μην νομιζεις οτι θα παρουν τηλεφωνω την μανα σου και θα της το πουν).

 

2)Κατα κυριο λογο αν κανεις εστο και μια καταθεση πχ με MB μετα μπορεις να τραβιξεις λεφτα σε αυτην (εκτως απο την bet365 οπου παει αναλογα με τον τζιρο της τελευταιας καταθεσης). Αλλα και παλι ΡΩΤΑ το αυτο.

Μια ευκολη λιση ειναι δινεις λεφτα σε καποιον που εχει MB και στα μεταφερει (1% μεχρι 0.50 λεπτα)

δλδ και 1000ευρω να σου μεταφερει θα κοστισει 50 λεπτα!

 

3)ΔΙΑΒΑΣΕ τους ΟΡΟΥΣ του bonus στην καθε εταιρια.. για αυτο σου εδωσα το site μου γιατι εχουμε chat και θα σου απαντισουν ατομα που ασχολουνται με το στοιχιμα... ΠΧ εχει εταιρια που δινει 200ευρω!!! αν βαλεις 100!!! WOW E? δηλαδη βαζεις 100 παιζεις με 300! ΜΑΜΑΤΟ!!!

ΟΜΩΣ!!! θελει 10χ turnover σε ΜΟΝΑ >2.10 :D

 

για αυτο σου ειπα.. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ BONUS...

Παιζει ρολο τι ψαχνεις...

Τι πρωταθλήματα παίζεις , πόσα εχεις σκοπο να καταθέσεις.. τι ποσά παιζεις , παιζεις παρολι ή μονα.. θελεις γρήγορο turnover ή θα τα εχεις να παιζεις.. παρα πολλα παιζουν ρολο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το κουραζεις αδικα.

Δεν θα ασχοληθεις ουτε με paypal ουτε με paysafecard. Με paysafecard θα φτυσεις αιμα για να κανεις αναληψη. Θα σου ζητησουν να τους στειλεις ενα σωρο εγγραφα (ταυτοτητα, αντιγραφο καρτας, ταυτοποιηση διευθυνσης κλπ). Τους υποχρωνουν να το κανουν για ξεπλυμα μαυρου χρηματος.

 

Αν θες να με ακουσεις ακουσε με. Εχω παιξει σχεδον σε ολες τις εταιριες.

Βγαλε μια χρεωστικη ή προπληρωμενη. Εγω προσωπικα χρησιμοποιω Πειραιως.

 

Οσον αφορα που να παιξεις σου προτεινω bet365 και betfair (μονο για μονα αποδεκτα η betfair. Παρολι δεν συμφερει.) Απο εκει και περα αν θελεις να παρεις τα μπονους παιξε και αλλου. Αυτο εκανα και εγω αλλα τελικα κατεληξα σε αυτες τις δυο.

 

Στα μπονους να διαβαζεις ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ τους ορους και προυποθεσεις. Οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω μερικα θελουν πολυ μεγαλο τζιρο για να ''βγει'' το μπονους.

 

ΥΓ. Αν θες να μην παρεις ποτε τα λεφτα που πιθανον θα κερδισεις βαλε ψευτικα στοιχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το κουραζεις αδικα.

Δεν θα ασχοληθεις ουτε με paypal ουτε με paysafecard. Με paysafecard θα φτυσεις αιμα για να κανεις αναληψη. Θα σου ζητησουν να τους στειλεις ενα σωρο εγγραφα (ταυτοτητα, αντιγραφο καρτας, ταυτοποιηση διευθυνσης κλπ). Τους υποχρωνουν να το κανουν για ξεπλυμα μαυρου χρηματος.

 

Αν θες να με ακουσεις ακουσε με. Εχω παιξει σχεδον σε ολες τις εταιριες.

Βγαλε μια χρεωστικη ή προπληρωμενη. Εγω προσωπικα χρησιμοποιω Πειραιως.

 

Οσον αφορα που να παιξεις σου προτεινω bet365 και betfair (μονο για μονα αποδεκτα η betfair. Παρολι δεν συμφερει.) Απο εκει και περα αν θελεις να παρεις τα μπονους παιξε και αλλου. Αυτο εκανα και εγω αλλα τελικα κατεληξα σε αυτες τις δυο.

 

Στα μπονους να διαβαζεις ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ τους ορους και προυποθεσεις. Οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω μερικα θελουν πολυ μεγαλο τζιρο για να ''βγει'' το μπονους.

 

ΥΓ. Αν θες να μην παρεις ποτε τα λεφτα που πιθανον θα κερδισεις βαλε ψευτικα στοιχεια...

 

+1 :)

 

οκ το παλικαρι ειναι καινουριος και δεν ηξερε του εδωσα το skype μου και με χαρα τον βοιθισα ...

και εγω την πατισα οταν ξεκινισα να παιζω στοιχιμα και δεν θελω κανεια αλλος να την πατισει.

Το αναλυσαμε το θεμα και καταληξσαμε..

 

 

Εδω να προσθεσω κατι ακομα

Αναλογα τα χρηματα που θελει κανεις να παιξει καλο ειναι με βαση αυτα να επιλεξει εταιρια..

Μην παει στραφι δηλαδη ενα μεγαλο bonus με μικρη καταθεση (Μια φωρα δινετε το bonus)

 

οπως ειπα όποιος θελει ΕΛΕΥΘΕΡΑ να μου στιλει μαιλ η pm να μιλήσω μαζι του και 2 ωρες αν χρειαστει!

με χαρα θα το κανω! άλλωστε για να βοηθάμε είμαστε εδω!

 

ΥΓ. Θα φτιαξω ενα quide for amateurs μεσα στην εβδομαδα γιατι καλο ειναι να γνωριζουν μερικοι τα βασικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως για καποιο λογο επιλεγω να μην παιρνω bonus. γιατι στην προσπαθεια μου να κανω τα χρηματα αναληψιμα (να παιξω δηλαδη το bonus τις φορες που πρεπει) δε σκεφτομαι καθαρα και παιζω μ@@@. ειμαι πιο ηρεμος και παιζω πιο λογικα χωρις ''δωρακια''. αυτο βεβαια ειναι η δικη μου λογικη οχι ισως και η ορθη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως για καποιο λογο επιλεγω να μην παιρνω bonus. γιατι στην προσπαθεια μου να κανω τα χρηματα αναληψιμα (να παιξω δηλαδη το bonus τις φορες που πρεπει) δε σκεφτομαι καθαρα και παιζω μ@@@. ειμαι πιο ηρεμος και παιζω πιο λογικα χωρις ''δωρακια''. αυτο βεβαια ειναι η δικη μου λογικη οχι ισως και η ορθη

 

! Την εχω πατισει και εγω..

Εγω παλι οταν παιρνω bonus αφινο τα λεφτα μου εκει και παιζω κανονικα.. μιας και παιζω αρκετα καθε μερα για μενα ειναι το ιδιο.. αν τωρα καποιος θελει να βαλει 10 ευρω και αμεσως να βγαλει 20 πχ απο 1 στοιχιμα που επεξε με 2 αποδοση.. οκ εκει παω πασο... οπως ειπα και πριν και θα συμφονισω μαζι σου...

To Bonus δεν θα πρεπει να ειναι το βασικο μας κριτήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Ρε παίδες, κι εγώ σχετικά καινούργιος στις στοιχηματικές, χρησιμοποιώ paypal για καταθέσεις στην bwin κ μόλις επιχείρησα να κάνω ανάληψη αφού έστειλα ταυτότητα κλπ.

Η χρέωση πόσο θα είναι? και τελικά συμφέρει να κάνω καταθέσεις κατευθείαν από τη χρεωστική κ να κάνω ανάληψη στον τραπεζικό λογαριασμό αντί να χρησιμοποιώ paypal? Ελπίζω να με διαφωτίσουν οι έμπειροι.. Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

 

*edit: Επίσης, επειδή έχω λογαριασμό στην Alpha Bank, μόλις θυμήθηκα ότι δεν επιτρέπει τις καταθέσεις σε στοιχηματικές νομίζω? Απ'ότι διάβασα πιο πριν κατάθεση από paypal κ ανάληψη από τράπεζα δεν παίζει, αν κατάλαβα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παδια καλησπερα, λογω mountial ειπα και γω να κανω εναν λογαριασμος στην bet365 για παιζω στοιχημα live. Οταν εκανα τον λογαριασμο καπου ελεγε οτι πρεπει να ειμαι 21 και πανω μονο που εχω τα 21 τα κλεινω σε 3 μηνες οποτε εβαλα ψευτικια ημερομηνια γεννησης. Τωρα βλεπω οτι λεει οτι πρεπει να κανω επιβαιβεωση του λογαριασμου μου. Τωρα τι κανω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδια καλησπερα, λογω mountial ειπα και γω να κανω εναν λογαριασμος στην bet365 για παιζω στοιχημα live. Οταν εκανα τον λογαριασμο καπου ελεγε οτι πρεπει να ειμαι 21 και πανω μονο που εχω τα 21 τα κλεινω σε 3 μηνες οποτε εβαλα ψευτικια ημερομηνια γεννησης. Τωρα βλεπω οτι λεει οτι πρεπει να κανω επιβαιβεωση του λογαριασμου μου. Τωρα τι κανω? 

 

Αν εβαλες ψευτικα στοιχεια τοτε απλα ο λογαριασμός σου ειναι άκυρος.

Κατά την επιβεβαίωση θα σου ζητηθεί ταυτότητα.

Στειλε μου ενα μαιλ στο [email protected] να σου πω κατι που εχει κανει ενας γνωστος μπας και βγαλεις ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταυτοτητα θα σου ζητηθει οταν ειναι να τα βγαλεις, οποτε λογικα θα μπορεις να τρεναρεις τις αναληψεις για 3 μηνες μεχρι να γινεις 21...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...