Προς το περιεχόμενο

Google Adsense !


PavlaraS18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν απο λίγο εγκατέστησα το google adsense στο blog μου ... Παρ'όλα αυλά θέλησε επιβεβαίωση . Πήγα κανονικά στο email . Δεν υπήρχε μήνυμα όμως .. Έτσι πάτησα να ξανασταλεί το email (απο το blog) και μου βγάζει το εξής ..

 

Ο εκδότης δεν διαθέτει εκκρεμείς συσχετίσεις με τον ιστότοπο προγραμματιστή.

 

Τι κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το google Sence δοκίμασε οχι απο το blog

 

 

Η Google χρειάζεται και κάποια στοιχεία που προς το παρον δεν θέλω να δώσω , όχι οτι φοβάμαι , αλλά δεν θα ταιριάζουν με τον τραπεζικό , μέχρι να τα ξεκαθαρίσω ... Βασικά , γίνεται αυτά να αλλάξουν μετά ? Όπως όνομα , ηλικία κτλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Google χρειάζεται και κάποια στοιχεία που προς το παρον δεν θέλω να δώσω , όχι οτι φοβάμαι , αλλά δεν θα ταιριάζουν με τον τραπεζικό , μέχρι να τα ξεκαθαρίσω ... Βασικά , γίνεται αυτά να αλλάξουν μετά ? Όπως όνομα , ηλικία κτλπ?

 

Τα βασικα αυτα ΟΧΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις διαφημήσεις πως τις δημοσιεύεις με html code ή με gadget και είναι στο blogger ή πλήρωσες σε hosting?

Στην αρχή σου ζητάει το site στο οποίο θα προβάλεις τις διαφημήσεις τους και νομίζω ότι πρέπει να είναι έγκυρο.

Στο όνομα που έδωσες όταν περάσεις κάποιο όριο κερδών σου στέλνουν ταχυδρομικώς κωδικό επιβεβαίωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις διαφημήσεις πως τις δημοσιεύεις με html code ή με gadget και είναι στο blogger ή πλήρωσες σε hosting?

Στην αρχή σου ζητάει το site στο οποίο θα προβάλεις τις διαφημήσεις τους και νομίζω ότι πρέπει να είναι έγκυρο.

Στο όνομα που έδωσες όταν περάσεις κάποιο όριο κερδών σου στέλνουν ταχυδρομικώς κωδικό επιβεβαίωσης

 

Το έκανα μέσω του blogger και δεν τα ζήτησε αυτά ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...