Προς το περιεχόμενο

Απορία - Facebook


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

όχι φυσικά ΠΟΤΕ δεν λειτουργούσε κάτι τέτοιο.. κατά καιρούς υπήρχαν κάποια ADDONS που με script έλεγχαν την λίστα σου (αφού την καταχωρούσαν και σύγκριναν μετά και έβλεπαν τι λείπει) αλλα λόγο τον συνεχών αλλαγων στο facebook ούτε αυτά δεν δουλεύουν.

 

Εγώ θα ρωτήσω το άλλο..

Δε μπορώ να καταλάβω τι κερδίζετε όλοι με αυτό το ΔΕΙΤΕ ποιος σας διέγραψε.. τι θα πάτε να τον/την βαρέσετε και αν σας διέγραψαν στα @@ σας really who cares ξεφύγετε από αυτό το τριπάκι έλεος!!!!!!!!!!!!

 

 

Fun Facts:

Καλα οι οροι ειναι τουλαχιστον τραγικοι.. μονο απο εκει θα επρεπε να καταλαβει καποιος οτι ειναι μουφα

 

1) ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ

2) ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ JOIN

3) ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΙΝΒΟX TOY FACEBOOK ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ

4) ΘΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΘΕ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

 

Αντε το πρωτο οκ δεν μαμιεται.. διαφιμιση..

το 2??? Δηλαδη γμτ τον σιτζουνε μου μεσα... Βαλτε το ριμαδι να δουλεψει!

 

Αλλα απο οτι βλεπω...

Καιγονται πολλοι να δουν αν καποιος τους διεγραψε (οχι φιλος προφρανως... αλλα απλα μια γκομενα ενας τυπας .. ενα ακομα νουμερο που ειναι νουμερα στα δικα σας νουμερα.. φυσικα μηλαω για το νουμερο των φιλων!!!)

 

717,068 !!!!!!!!!!!!

like this

1,028 !!!!!!

talking about this

 

May god rest your BRAIN!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάποιος δεν ξέρει αν τον διέγραψε με το να κοιτάξει το friend's list του;Εγω ρωτώ για να δω αν ξέρεν κάποιες που είδα φωτογραφίες τυος πριν μάθω για αυτό να με είδαν,με πιάσαν πως έβλεπα δηλαδή,δεν ήταν στο friend's list μου.

 

Πολύ slow είναι να θέλει 15 μέρες να πάρει χαμπάρι ποιοι βλέπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάποιος δεν ξέρει αν τον διέγραψε με το να κοιτάξει το friend's list του;Εγω ρωτώ για να δω αν ξέρεν κάποιες που είδα φωτογραφίες τυος πριν μάθω για αυτό να με είδαν,με πιάσαν πως έβλεπα δηλαδή,δεν ήταν στο friend's list μου.

 

Πολύ slow είναι να θέλει 15 μέρες να πάρει χαμπάρι ποιοι βλέπουν.

 

Φιλε αλανταλα.. ΟΧΙ δεν μπορεις να το δεις καπου..

Τι 15 μερες μου λες τωρα??? Ρε ξυπνιστε ρε! Ειναι δυνατον μεσα απο ενα GROUP να το κανεις αυτο??? Μ*Λ*ΚΙΕΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...