Προς το περιεχόμενο

καινουριος φορητος


lostgravity

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια,

σκεφτομαι την αγορα του παρακατω φορητου http://www.msystems.gr/index.php?category=1138&product=12271

τι λετε ειναι καλη επιλογη?αξιζει τα λεφτα του?

Επισης εχω δει και αυτο http://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Notebook/Laptop/Toshiba-Satellite-L750-16K-PSK6RE-01DEFA9L-E7.htm

Το μηχανημα προοριζεται για οσο το δυνατον καλυτερη αντικατασταση του σταθερου υπολογιστη και το maximum των χρηματων που μπορω να διαθεσω ειναι οσο κοστιζει το πρωτο laptop που αναφερω.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν αγόραζα τώρα λαπτοπ το Dell που αναφέρεις θα ηταν η πρώτη μου επιλογή,αν σε ενδιαφέρουν τα παιχνίδια μην περιμένεις να παίζεις οτι τελευταίο κυκλοφορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν αγόραζα τώρα λαπτοπ το Dell που αναφέρεις θα ηταν η πρώτη μου επιλογή,αν σε ενδιαφέρουν τα παιχνίδια μην περιμένεις να παίζεις οτι τελευταίο κυκλοφορεί.

 

θελω να μπορω να παιζω καποια παιχνιδια αλλα σιγουρα δεν ειναι η προτεραιοτητα μου και εννοειται πως δεν εχω την απαιτηση να τα τρεχει σαν desktop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το dell στο 600αρι είναι εξαιρετική λύση!

 

ναι και εγω ετσι νομιζω,βεβαια ξεπερναει καπως το ποσο που ειχα υπολογισει να δωσω αλλα πιστευω οτι αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα dell ακουγεται λιγο ο ανεμιστηρας.

Ειδικα αν εχουν δισκο στις 7200 στροφες.

 

πιστευω οτι ειναι καλο μηχανημα.αλλα το θεμα του θορυβου δεν το ειχα σκεφτει καθολου.Αν ειναι να ακουγεται λιγο δεν εχω προβλημα

αλλα αν ειναι να με κουφανει,οπως ειπε και ο φιλος,νομιζω πως πρεπει να το ξανασκεφτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...