Προς το περιεχόμενο

Belkin HDMI DVI 3-to-1 Video Switch - 9€ -κωτσοβολος


ipal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα και ΄γω σήμερα το τελευταίο κομμάτι από Κωτσόβολο Συγγρού...

Ευχαριστώ τον φίλο που πόσταρε την προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα και εγώ ένα από το κατάστημα της Θεσσαλονίκης στο κέντρο.

Απ' όσο είδα είχε κομμάτια και στα άλλα καταστήματα της Θεσ/νίκης, αν θέλει να πάρει και κανένας άλλος!

 

Ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωί πέρασα από Τσιμισκή και πήρα το τελευταίο κομμάτι που είχε στο κατάστημα.

Ένα ευχαριστώ και από μένα.

5 λεπτά πριν ξεκινήσω για το συγκεκριμένο κατάστημα διαβάζω το ποστ σου!Με έφαγες λάχανο..χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν ξεκινήσω για το συγκεκριμένο κατάστημα διαβάζω το ποστ σου!Με έφαγες λάχανο..χαχα.

 

Πάντως δεν χάνεις και τίποτα να περάσεις για να δεις αν υπάρχει απόθεμα σε κάποιο άλλο κατάστημα της περιοχής.

 

PS: Παίδες μόνο εγώ το πήρα χωρίς την έκπτωση παλαιότητας ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ το τελευταίο(μάλλον) από το κατάστημα του ψυχικού. Ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου.

 

RoUf1An0s Τί είναι η "έκπτωση παλαιότητας"???

 

10% που σου κάνουν αν είναι παλιό και έχει ταλαιπωρημένη συσκευασία. 1 ευρώ στην προκειμένη περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ το τελευταίο(μάλλον) από το κατάστημα του ψυχικού. Ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου.

 

 

 

10% που σου κάνουν αν είναι παλιό και έχει ταλαιπωρημένη συσκευασία. 1 ευρώ στην προκειμένη περίπτωση.

 

Κατάλαβα...Το δικό μου κουτί συσκευασίας του ήταν GG...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H λύση για να μην ταλαιπωρείστε είναι απλή!

Πάτε σε όποιο κατάστημα είναι κοντά σας και του ζητάτε να ελέξχει ηλεκτρονικά το απόθεμα του (δίνοντας του τον κωδικό του προϊόντος είτε καλή περιγραφή του). Αυτό κοιτάει μέσα στο σύστημα και βρίσκει τα διαθέσιμα κομμάτια και μπορεί να σας κάνει κράτηση για όποιο κατάστημα έχει στοκ και σας εξυπηρετεί για να πάτε να το πάρετε. Στη συνέχεια προπληρώνεται το προίον στο κατάστημα που κάνατε την κράτηση και με το χαρτι που σας έδωσαν πάτε στο κατάστημα με στοκ που επιλέξατε και σας το δίνουν. Εκεί σας κόβουν και το τελικό παραστατικό!

Εγώ αυτό έκανα και ήδη έχω στα χέρια μου το 1 από τα 2 που είχε αποθεμα το μεγάλο κατάστημα στη Συγγρού (απένανατι από το πρώην Saturn)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H λύση για να μην ταλαιπωρείστε είναι απλή!

Πάτε σε όποιο κατάστημα είναι κοντά σας και του ζητάτε να ελέξχει ηλεκτρονικά το απόθεμα του (δίνοντας του τον κωδικό του προϊόντος είτε καλή περιγραφή του). Αυτό κοιτάει μέσα στο σύστημα και βρίσκει τα διαθέσιμα κομμάτια και μπορεί να σας κάνει κράτηση για όποιο κατάστημα έχει στοκ και σας εξυπηρετεί για να πάτε να το πάρετε. Στη συνέχεια προπληρώνεται το προίον στο κατάστημα που κάνατε την κράτηση και με το χαρτι που σας έδωσαν πάτε στο κατάστημα με στοκ που επιλέξατε και σας το δίνουν. Εκεί σας κόβουν και το τελικό παραστατικό!

Εγώ αυτό έκανα και ήδη έχω στα χέρια μου το 1 από τα 2 που είχε αποθεμα το μεγάλο κατάστημα στη Συγγρού (απένανατι από το πρώην Saturn)

 

Όλα τα είπες σωστά εκτός από ότι πληρώνεις στο κατάστημα που σου κάνει την κράτηση. Αυτό δεν είναι απαραίτητο. Μπορούν να σου κάνουν την κράτηση και να πληρώσεις στο ταμείο του καταστήματος που θα κάνεις την παραλαβή. Είναι αυτό που έκανα εγώ κατόπιν πρότασης του πωλητή στο κατάστημα που έκανα την κράτηση. Πιο συγκεκριμένα όταν τον ρώτησα να πληρώσω στο κατάστημα που δουλεύει μου είπε "όχι θα πληρώσεις εκεί γιατί καμιά φορά δεν ξέρεις τι γίνεται". Υποθέτω ότι μου το είπε γιατί μπορεί να φαίνεται στο σύστημα αλλά να μην το βρίσκουν ή να μην υπήρχε καθόλου στην πραγματικότητα και τρέχα μετά για να πάρεις τα λεφτά σου πίσω.

 

Κατάλαβα...Το δικό μου κουτί συσκευασίας του ήταν GG...

 

Το ταλαιπωρημένο κουτί είναι πιο πολύ δικαιολογία. Στο συγκεκριμένο την έβγαζε το σύστημα την έκπτωση. Εγώ το ήξερα γιατί κάποιος το είχε αναφέρει στην πρώτη σελίδα νομίζω αλλά δεν χρειάστηκε να το πω. Ο πωλητής στο κατάστημα που έκανα την κράτηση μου το είπε μόνος του. Και δεν ήξερε την κατάσταση του κουτιού γιατί έκανα την παραλαβή από άλλο κατάστημα. Και ήταν και το δικό μου GG.

 

Όχι ότι έχει και πολύ σημασία, αυτή την φορά τουλάχιστον, για 1 ευρώ μιλάμε. Πιο πολύ όμως για να ξέρουμε τι παίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης με "καρτελα πελατη" στο κρατανε 7 ημερες (ετσι λενε). Η καρτελα φτιαχνεται στο μαγαζι (λογικα και τηλεφωνικα). Δε χρειαζεται προ-πληρωμη, αλλα ισως βοηθαει - για λαδακι :D

καποιος μου ειπε σε πμ οτι εκανε κρατηση με καρτελα, πηγε να παραλαβει προχτες και δεν το ειχανε .

(αν δεν υπηρχε Η' αν το πηρε αλλος δε ξερω) παντως του εφεραν αλλο την επομενη μερα.

Αυτα προχτες, σημερα δε ξερω τι παιζει σε αποθεματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα είπες σωστά εκτός από ότι πληρώνεις στο κατάστημα που σου κάνει την κράτηση. Αυτό δεν είναι απαραίτητο. Μπορούν να σου κάνουν την κράτηση και να πληρώσεις στο ταμείο του καταστήματος που θα κάνεις την παραλαβή. Είναι αυτό που έκανα εγώ κατόπιν πρότασης του πωλητή στο κατάστημα που έκανα την κράτηση. Πιο συγκεκριμένα όταν τον ρώτησα να πληρώσω στο κατάστημα που δουλεύει μου είπε "όχι θα πληρώσεις εκεί γιατί καμιά φορά δεν ξέρεις τι γίνεται". Υποθέτω ότι μου το είπε γιατί μπορεί να φαίνεται στο σύστημα αλλά να μην το βρίσκουν ή να μην υπήρχε καθόλου στην πραγματικότητα και τρέχα μετά για να πάρεις τα λεφτά σου πίσω.

 

 

 

Το ταλαιπωρημένο κουτί είναι πιο πολύ δικαιολογία. Στο συγκεκριμένο την έβγαζε το σύστημα την έκπτωση. Εγώ το ήξερα γιατί κάποιος το είχε αναφέρει στην πρώτη σελίδα νομίζω αλλά δεν χρειάστηκε να το πω. Ο πωλητής στο κατάστημα που έκανα την κράτηση μου το είπε μόνος του. Και δεν ήξερε την κατάσταση του κουτιού γιατί έκανα την παραλαβή από άλλο κατάστημα. Και ήταν και το δικό μου GG.

 

Όχι ότι έχει και πολύ σημασία, αυτή την φορά τουλάχιστον, για 1 ευρώ μιλάμε. Πιο πολύ όμως για να ξέρουμε τι παίζεται.

Η αλήθεια είναι ότι ο πωλητής στην Κλαυθμώνος δεν μου έδωσε επιλογή αλλά και πάλι 9 ευρώ ήταν!

Το θέμα είναι ότι αν και σφραγισμένο δεν είχε καλώδιο HDMI μέσα...

Η πλάκα ειναι ότι και πέρυσι το άλλο που είχα πάρει πάλι αν θυμάμαι καλά δεν είχε καλώδιο μέσα, σε αντίθεση με τι γράφει στο κουτί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...