Προς το περιεχόμενο

Belkin HDMI DVI 3-to-1 Video Switch - 9€ -κωτσοβολος


ipal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι ότι αν και σφραγισμένο δεν είχε καλώδιο HDMI μέσα...

Η πλάκα ειναι ότι και πέρυσι το άλλο που είχα πάρει πάλι αν θυμάμαι καλά δεν είχε καλώδιο μέσα, σε αντίθεση με τι γράφει στο κουτί!

 

καποιος εκανε λαδια. μαλλον το πηρε για το καλώδιο και το γυρισε μετα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το θεμα ειναι ποιος απο ολους που το πηραμε το χρειάζεται πραγματικα αμεσα ή το πηρε για μελλοντική χρηση? εγω παντως το πηρα για το καλώδιο για αμεση χρηση και τη συσκευη για μελλοντικη χρηση.. παντως σαν προσφορά τα σπαει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως απο την στιγμη που οι περισσοτερες tv και ενισχυτες εχουν παραπανω απο 3-4 θυρες hdmi , δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο απαραιτητο...

 

πχ η tv μου εχει 4 hdmi , και ο ενισχυτης μου εχει 5hdmi, αρα αυτο δεν το χριαζομαι... αυτο ειναι καλο για αυτους που εχουν συσκευες παλιοτερες με λιγοτερες hdmi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως απο την στιγμη που οι περισσοτερες tv και ενισχυτες εχουν παραπανω απο 3-4 θυρες hdmi , δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο απαραιτητο...

 

πχ η tv μου εχει 4 hdmi , και ο ενισχυτης μου εχει 5hdmi, αρα αυτο δεν το χριαζομαι... αυτο ειναι καλο για αυτους που εχουν συσκευες παλιοτερες με λιγοτερες hdmi...

 

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα και εγώ το προηγούμενο Σάββατο, όταν είχα αποφασίσει να πάω στον κοντινό Κωτσο για να πάρω το ένα που είχε, και, τελικά, δεν πήγα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...