Προς το περιεχόμενο

Το Windows Phone Marketplace αριθμεί 40.000 apps


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα το dropbox αφου υπαρχει το skydrive me 25gb δεν το πολυχρησιμοποιω. Δεν εχω καν app αφου και απο το Mobile site κανω την δουλεια μου. Βεβαια η ms εχει ενα τεραστιο ατου οπως ειναι το skydrive και δεν το εχει εκμεταλευτει ακομη οπως θα επρεπε. Στα win8 θα εχουμε πληρη ενσωματωση αλλα ηδη επρεπε να υπηρχε και εδω.

 

Να προτεινω και ενα γαματο app για skydrive και συνεργασια με την μουσικη που εχετε ανεβασμενη σε αυτο. Το anemoplayer.

Μπορω με αυτο να εχω 25gb μουσικης και να κατεβαζω οτι θελω να ακουσω offline σε αντιθεση με την native υποστηριξη που κανει streaming

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/apps/2810ffa0-c005-400a-80b3-ecec043f2844

 

Privateer είσαι 3/3:

1. Windows Remote Desktop 7

2. Boxfiles

3. Anemoplayer

 

Αν έχεις υπόψιν καμία άλλη καλή εφαρμογή, πόσταρε..

 

edit:

Λείπει τώρα το Skype και ένας VPN client.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Privateer είσαι 3/3:

1. Windows Remote Desktop 7

2. Boxfiles

3. Anemoplayer

 

Αν έχεις υπόψιν καμία άλλη καλή εφαρμογή, πόσταρε..

 

edit:

Λείπει τώρα το Skype και ένας VPN client.

 

http://www.insomnia.gr/topic/427664-%ce%bf%ce%b9-%ce%ba%ce%b1%ce%bb%cf%8d%cf%84%ce%b5%cf%81%ce%b5%cf%82-%ce%b5%cf%86%ce%b1%cf%81%ce%bc%ce%bf%ce%b3%ce%ad%cf%82-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-windows-phone-7/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλ = μόδα, αυτό ξέρω εγώ. Τι να το κάνω αν το 90% των καλών εφαρμογών πρέπει να το πληρώνω για να το εχω, βίντεοκλιπ δεν μπορείς να δεις γιατί το vevο δεν έχει έρθει στους ελληνικούς λογαριασμούς της απλ, λεξικό το πληρώνεις. Τι να το κάνω ένα κινητό 'κλειδωμένο' να μην μπορώ να στείλω τίποτα σε κανέναν αν δεν έχει αιφον, και τι να κάνω σε ένα κινητό 300 εφαρμογές; 5-6 χρειάζομαι, όλες η άλλες είναι καθαρά για το πέος, και για να το παίζεις κάποιος στην παρέα σου και να τα κονομαει η απλ. Και κάτι τελευταίο, υπέρ ευαίσθητα, χωρίς θήκη δεν πάνε πουθενά. (ο αδερφός μου το έχει, δεν είμαι χειτερ, απλά τα αρνητικά του στοιχεία λέω) Με ένα nokia lumia είσαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...