Προς το περιεχόμενο

ποιότητα των προΪόντων


wiimaniac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1ον Στo magic mouse μετά από χρήση ενός χρόνου παρατήρησα "σκάσιμο του αλουμινίου στην δεξιά μεριά του, εκεί που μένει το μικρό δάκτυλο περισσότερη ώρα και στην ακμή του, ακριβώς κάτω από το πλαστικό. Οφείλεται στην υγρασία από τα δάκτυλα; 2ον Τα ακουστικά ipod, iphone κτλ, τα κλασικά, ο μαλακός πλαστικός δακτύλιος γύρω απ' το ακουστικό στον 1 1.5 χρόνο κυριολεκτικά έλιωσε. Τα έχετε παρατηρήσει και άλλου αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με τα ακουστικα και εγω το επαθα στο αριστερο μονο και μου φανηκε πολυ περιεργο και σπαστικο. οσο για το magic mouse το εχω 2 χρονια περιπου, και τον τελευταιο πηρα μακ μινι και το εβαλα εκει με αποτελεσμα να το εχω λιωσει γιατι στο μακ μπουκ προ χρησιμοποιουσα κατα κορον το τρακπαντ, αλλα δεν εχει παθει τιποτα το ποντικι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπση που ακούω ιστορίες φρίκης από Magic Mouse. Δυο χρόνια τώρα, κανένα μα κανέναν αποχρωματισμό, ούτε γρατζουνιά δεν έχει. :wub:

 

Όσο για τα ακουστικά, στον δεύτερο χρόνο ότι ακουστικό και να έχω από την Apple, κιτρινίζει και φεύγει το πλαστικό. Δεν λιώνει όπως λέτε, αλλά ξεχαρβαλώνεται. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπση που ακούω ιστορίες φρίκης από Magic Mouse. Δυο χρόνια τώρα, κανένα μα κανέναν αποχρωματισμό, ούτε γρατζουνιά δεν έχει. :wub:

 

Όσο για τα ακουστικά, στον δεύτερο χρόνο ότι ακουστικό και να έχω από την Apple, κιτρινίζει και φεύγει το πλαστικό. Δεν λιώνει όπως λέτε, αλλά ξεχαρβαλώνεται. :mad:

 

Plus One από εμένα στα λεγόμενα του x_vagos_x ...

 

Κανένα θέμα με το Magic Mouse.

 

Τα ακουστικά είναι για τα μπάζα, απλά. είμαι σε αναζήτηση άλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό με τα ακουστικά το είδα και εγώ.

και το περίεργο είναι πως δεν τα χρησιμοποιώ , ήταν στο κουτί του ipod και λιώσανε .

τι να πεις κανείς .

 

για το ποντίκι και εγώ σχεδόν δύο χρόνια το έχω (από τότε που βγήκε αν δεν κάνω λάθος) κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα προβλημα με καλωδιο φορτισης και αναγκαστικα να παρω αλλο οχι apple το οποιο ειναι καλυτερο απο αυτο της apple

 

Η αλήθεια είναι ότι το καλώδιο φόρτισης ειδικά στα 3GS ήταν για τα μπάζα, πάντα ξεχαρβαλωνόταν στις άκρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν παίρνετε τηλ την apple να σας τα αλλάξει?

 

Σε μαύρο macbook έφυγαν κομμάτια του πλαστικού στις γωνίες σαν λιώσιμο, 3,5 χρόνια μετά την αγορά του και μου το άλλαξαν δωρεάν το "καπάκι" με τα πλήκτρα.. Σε iphone 4 το κουμπί το στρόγγυλο που και που δεν πατιόταν και μου έστειλαν καινούριο 4άρι..

 

Τρέξτε τους και λίγο, δεν θα πάθουν τίποτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...