Προς το περιεχόμενο

GPS 7" WinCE 6.0 4GB €32.12 @ DealExtreme


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο που κάνατε ήταν απατεωνια να χρησιμοποιήσετε όλοι τον κωδικό μάλλον θα σας ακυρώσουν της παραγγελιες

Μην λέμε ό,τι νά 'ναι! Δεν ήταν καθόλου απατεωνιά.

Υπήρχε λίστα με έκπτωση 50% σε συγκεκριμένα αντικείμενα με χρήση του συγκεκριμένου κωδικού. Ο κωδικός ήταν έγκυρος για τις πρώτες 100 ή 200 (δεν θυμάμαι καλά) παραγγελίες και υπήρχε και counter που έδειχνε πόσες χρήσεις είναι ακόμη διαθέσιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τελικά βρήκανε το order μου, μετά από την επικοινωνία μέσω email, και μου στείλανε το order number. Το δικό μου status είναι σε packaging.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα μαζι τους και μου ειπαν οτι ειναι out of stock. τους ειπα οτι ενδιαφερομαι για αλλο gps 7" που εχουν και με 50% εκπτωση αλλα πηρα τα ......

Θα περιμενω λίγες μερες ακομα και βλεπουμε .με βλεπω για refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τελικά βρήκανε το order μου, μετά από την επικοινωνία μέσω email, και μου στείλανε το order number. Το δικό μου status είναι σε packaging.

 

και το δικο μου status ειναι σε packaging επισης !!Μαλλον "πακεταρεται" για να το στειλουν ...αντε να δουμε :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το δικο μου status ειναι σε packaging επισης !!Μαλλον "πακεταρεται" για να το στειλουν ...αντε να δουμε :-D :-D

Εμένα είναι όμως 2 (ίσως και 3) μέρες σε packaging... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω σε θέμα gps είμαι ψιλοάσχετος .μπες σε 2,3 site ελληνικά που ασχολούνται αποκλειστικά με θέματα gps και προγράμματα πλοήγησης .υπάρχουν gps απο eBay δοκιμασμενα , και ειναι ευχαριστημένοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...