Προς το περιεχόμενο

GPS 7" WinCE 6.0 4GB €32.12 @ DealExtreme


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην αναπαραγωγή video πως τα παει; Διαβάζει avi; απο ήχο; Σπασιματα κατα την αναπαραγωγή;λέω σε 5 μέρες αν δεν το πακεταρουν ,να ακύρωσω την παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως η οθονη φαινεται αρκετα μαπε σε θεμα χρωματος και φωτεινοτητας, βεβαια σε αυτα τα χρηματα χλωμο να μπορουσε να ειναι κατι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμα. Δεν καίγομαι βέβαια ... αν έρθει, καλώς. Αν δεν έρθει, δεν θα πεθάνουμε κιόλας.

 

Status:

(of current

shipment)On 11/25/2011:

Waiting for Supplier

see all processing stepsLatest Shipment:

by Air Mail

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε και εγω έχω παραλάβει .ειχα ακουσει για τις καθυστερήσεις των παραγγελιών της dealextreme και έλεγα πόσο να καθυστέρησουν;...αύριο μεθαύριο λέω να ακύρωσω την παραγγελία .όσοι έχουν παραλάβει είστε ευχαριστημένοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

εσπασαν ολα τα ρεκορ, 2 μηνες waiting for supplier.

Περιμενει κανεις αλλος ακομη?

Αναρωτιεμαι αν πρεπει να περιμενω κι αλλο, μιας και δεν με καιει, ή να το ακυρωσω τωρα πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mail εστειλες κανενα??Γιατι εγω μονο τοτε ειδα προκοπη.Τους εστειλα 2-3 και τελειωσε...Παρολα ολα αυτα το gps ειναι χειροτερο απο οτι το περιμενα οχι τοσο ως προς ποιοτητα κατασκευης οσο ως προς την οθονη που τετοιo touch (τοσο χαλια) ειχα πολυ καιρο να δω.Βεβαια δν περιμενα και κατι τυπου ipad αλλα ειχα μια ελπιδα να ειναι σαν τα branded-name gps.Κατα τα αλλα δν ειναι ασχημο.Αν και εχω ενα θεμα και παρακαλω οποιος ξερει να βοηθησει.Οταν το συνδεω στον υπολογιστη συμβαινουν 2 πολυ ασχημα πραγματα :mad:

1ον.Δεν το αναγνωριζει το pc

2oν.Δειχνει κατι γραμμες στην οθονη και τιποτα απο το inteface του gps

Το χειροτερο ειναι οτι οταν το βγαζω απο τον υπολογιστη αυτο κλεινει και δν ξαναανοιγει με το κουμπι power-on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος με την συσκευη για τα χρηματα της.

 

Και το iGO που εχει στη μνημη, δεχεται τους τελευταιους χαρτες, και ειναι αρκετα γρηγορο και στο να κλειδωσει το GPS και να βρισκει νεες διαδρομες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος με την συσκευη για τα χρηματα της.

 

Και το iGO που εχει στη μνημη, δεχεται τους τελευταιους χαρτες, και ειναι αρκετα γρηγορο και στο να κλειδωσει το GPS και να βρισκει νεες διαδρομες.

 

σου κολλαει κι εσενα οταν μιλαει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου κολλαει κι εσενα οταν μιλαει?

 

Με το iGO δεν κολλαει καθολου. Ειναι πολυ ομαλο και οταν μιλαει.

 

Με τα προγραμματα που εχω περασει στην καρτα μνημης, μαλλον επειδη ειναι class 2 αργει λιγακι στην ανταποκριση.

 

Θα δοκιμασω μια γρηγοροτερη καρτα class 4 η 6 μηπως δω διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Wow !!! μόνο 3 μήνες !

 

2/20/2012

 

 

Your order has been shipped from the fulfillment center. Delivery time is about 7 to 10 working days, as quoted by the post office (3 to 4 days for EMS Express).

Έκανα την παραγγελία στις 25-11-2011 και η αποστολή έγινε πριν λίγα λεπτά, μετά από 3 μήνες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου το έστειλαν,σήμερα .Να πω την αλήθεια μου το θύμισαν προχθες (ναι το είχα ξεχάσει μετα απο τόσο καιρο) οταν κοιτώντας στον φάκελο junk του ταχυδρομείου βρήκα μήνυμα απο το dx ότι λόγω της υπερβολικής καθυστέρησης και της αδυναμίας τους να παραλάβουν απο τον προμηθευτή να μου επιστρέψουν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...