Προς το περιεχόμενο

GPS 7" WinCE 6.0 4GB €32.12 @ DealExtreme


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρα δηλαδη πιστευετε οτι αξιζει να προχωρησω στην παραγγελια?Οι ελληνικοι χαρτες μπαινουν ευκολα?Εγω σκεφτομουν αυτο ποιο ειναι καλυτερο Link??

 

 

Εξαρτάται τι θέλεις από ένα GPS. Το συγκεκριμένο είναι επώνυμο με υποστήριξη αντιπροσωπείας, 3.5 ιντσών οθόνη και "κλειστό" λειτουργικό, ενώ το άλλο δεν είναι επώνυμο, δεν έχει υποστήριξη αλλά έχει 7 ιντσών οθόνη και μπορείς να βάλεις ό,τι πρόγραμμα πλοήγησης θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαρτάται τι θέλεις από ένα GPS. Το συγκεκριμένο είναι επώνυμο με υποστήριξη αντιπροσωπείας, 3.5 ιντσών οθόνη και "κλειστό" λειτουργικό, ενώ το άλλο δεν είναι επώνυμο, δεν έχει υποστήριξη αλλά έχει 7 ιντσών οθόνη και μπορείς να βάλεις ό,τι πρόγραμμα πλοήγησης θέλεις.

Οκ οσο για τους χαρτες επειδη ειναι το πρωτο gps που θα παρω οι ελληνικοι χαρτες μπαινουν ευκολα.Π.χ μπορω να βαλω αυτους εδω?Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το βαζω μεσα στο καλαθι οταν βαζω τον κωδικο που μου δωσατε εκει που λεει κουπον κανω update καλαθι και μου βγαζει παλι ιδια τιμη!!!

Κανω κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το βαζω μεσα στο καλαθι οταν βαζω τον κωδικο που μου δωσατε εκει που λεει κουπον κανω update καλαθι και μου βγαζει παλι ιδια τιμη!!!

Κανω κατι λαθος?

Apply πατας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ οσο για τους χαρτες επειδη ειναι το πρωτο gps που θα παρω οι ελληνικοι χαρτες μπαινουν ευκολα.Π.χ μπορω να βαλω αυτους εδω?Link

τι πιθανα προγραμματα πλοηγησης μπορω να βαλω?

garmin γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το βαζω μεσα στο καλαθι οταν βαζω τον κωδικο που μου δωσατε εκει που λεει κουπον κανω update καλαθι και μου βγαζει παλι ιδια τιμη!!!

Κανω κατι λαθος?

Μάλλον τέλειωσε η προσφορά.

Ξαναδοκίμασε μερικές φορές να βεβαιωθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα παρομοιο που εχω φερει απο κινα σε 5" http://www.lightinthebox.com/Portable-5--Touch-Screen-Car-GPS-Navigator-Media-Games-FM-Transmitter-AV-IN-SZC6178-_p157089.html ειναι τελειως ξεκλειδωτο και μπορεις να του βαλεις οτιδηποτε προγραμμα και να το τρεξει.εχει win 6.0 ce μεσα στα οποια μεσα απο το interface του και μονο δηλωνεις το exe του προγραμματος και παει και το τρεχει μονο του.ελπιζω να εχει την ιδια λογικη.φιλικα

 

παρεπιπτοντως το παρηγγειλα και γω :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παίρνει τα περισσότερα προγράμματα πλοήγησης τις αγοράς, λογικά όσα συνεργάζονται με SirfStar III δέκτη θα παίξουν. Απλά αλλάζετε ένα αρχείο config και δηλώνετε που είναι το εκτελέσιμο αρχείο (π.χ. iGO.exe) στην κάρτα SD.

 

Αν δείτε στην σελίδα του προϊόντος κάποιος του έχει περάσει iGO και έχει ανεβάσει φωτογραφία.

 

EDIT: Μόλις ξαναδοκίμασα τον κωδικό και δουλεύει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ξερει κανεις τιποτα πατεντες για πειραγμα λογισμικου :P

Αφού το λάβουμε, καλό θα είναι να μοιραστούμε πληροφορίες για να βολευτούν όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα κι εγώ!!! Η τιμή είναι λιώμα!!! Όταν κάνετε COPY-PASTE τον κωδικό προσέξτε γιατί στο τελευταίο γράμμα βάζει και ένα κενό, γι αυτό και δεν τον δέχεται το site!

Ένα τεράστιο ευχαριστώ στον χρήστη Narayan αλλά και στο Insomnia.gr που μας έχει οργανώσει (έχω γλιτώσει πάρα πολλά λεφτά, άλλα έχω ξοδέψει και αρκετά που δεν ήταν πρώτης ανάγκης)!!!

Ελπίζω να μας έρθει και να μην περάσει από τελωνείο!!! Προγράμματα και χάρτες για PNA υπάρχουν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προγράμματα και χάρτες για PNA υπάρχουν ...

Το θέμα είναι να ξέρουμε ποιο πρόγραμμα τρέχει το ίδιο το Navi, ώστε να δούμε (όσοι θέλουν να είναι νόμιμοι) πόσο θα μας κοστίσουν οι ελληνικοί χάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...