Προς το περιεχόμενο

samsung corby 59 €-KΩΤΣΟΒΟΛΟΣ


insi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ καλο.το ειδα που το διαφημιζαν και στην τηλεοραση και δεν το πιστευα.γενικα για το corby εχω ακουσει καλα σχολια και το εχει και ενας φιλος μου.σε γενικες γραμμες καλο,αλλα η καμερα 2 MP,μου ερχεται καπως :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο.το ειδα που το διαφημιζαν και στην τηλεοραση και δεν το πιστευα.γενικα για το corby εχω ακουσει καλα σχολια και το εχει και ενας φιλος μου.σε γενικες γραμμες καλο,αλλα η καμερα 2 MP,μου ερχεται καπως :-(

 

Δεν ειναι camera phone. στα λεφτα του μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μολις το παρηγγειλα για δωρο, ελπιζω να το χαρουν και να με με βριζουν :-D

το καλο με το electroworld ειναι οτι αν τελειωσει το αποθεμα μερικες φορες σου στελνουν καλυτερο μοντελο (λες να βρεθω με galaxy II ξαφνικα?!) :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μολις το παρηγγειλα για δωρο, ελπιζω να το χαρουν και να με με βριζουν :-D

το καλο με το electroworld ειναι οτι αν τελειωσει το αποθεμα μερικες φορες σου στελνουν καλυτερο μοντελο (λες να βρεθω με galaxy II ξαφνικα?!) :rolleyes:

είπαμε καλύτερο, όχι τόσο καλύτερο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλο με το electroworld ειναι οτι αν τελειωσει το αποθεμα μερικες φορες σου στελνουν καλυτερο μοντελο (λες να βρεθω με galaxy II ξαφνικα?!) :rolleyes:

 

Εγώ λέω μην σου στείλου κανένα iphone 4. Και όχι τίποτα άλλο, αν δεν είναι apple fanboy τί θα το κάνεις ? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το electroworld είναι το καλύτερο μαγαζί, καμμιά φορά αντί να βάλει και τα δεματάκια αντικαταβολή τα στέλνει σαν απλά :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ευχαριστήσω το αλάνι που είδε την προσφορά , Όχι δεν έχει Android αλλά ένα λειτουργικό σύστημα της Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει ένας φίλος μου και είναι αξιοπρεπέστατο τηλέφωνο. Η τιμή είναι πάρα πολύ καλή.

Άντε να πάρουν σειρά και οι υπόλοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερε κανείς να μπει στο Samsung Apps από το Kies; Μου λέει ότι δεν είναι συμβατή η συσκευή.

Μάλλον ψέματα το γράφουν και δεν το υποστηρίζει η συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...