Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν αντεχω να περιμενω αλλο.παρακαλω τα αγαπητα μαγαζια(πλαισιο,μουλτιραμα...)δωστε στον κοσμο optimus 2x με 249 ευρουλακια. :(

ειναι κανεις απο πατρα που του το εδωσαν στον κωστοβολο?

 

Φίλε μόλις πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα της Πάτρας και μου είπαν να περάσω από το κατάστημα να μιλήσω με έναν πωλητή.

 

Πρέπει να έχουν φάει τρελό cazzo :Ρ

 

Έφυγα για multirama και μετά κοτσόβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις απο Θεσσαλονικη το πηρε?

Ξεκινησα για να παω να το παρω εγω αλλα το μετανιωσα στην πορεια.. Δυσκολοι καιροι για εξοδα και να φανταστεις πηγα και στα μουλτιραμα και πηρα και προσφορα.. Παντως αν θες να το παρεις στην ανεβαζω σκαναρισμενη θα γλυτωσεις το μισο κοπο! Εικονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα διπλό άκυρο. Τα multirama δεν το είχαν για να μου κόψουν προσφορά. Πήγα και το είπα λεκτικά στο κατάστημα του κώτσου. Ο πωλητής αφού χρειάστηκε 10' για να βρεί ότι υπάρχει και LG Optimus 2x, μόνο SE Optimus ήξερε ( ? :confused: ), με ρώτησε αφού το δίνουν τα multirama γιατί δεν το πήρα από εκεί και αφού είπα ότι δεν έχει διαθέσιμο μου απάντησε σαν γνήσιος νεοέλληνας " και εγώ όταν δεν θα έχω θα το δίνω 150" :mad:

 

Δεν θα τρελαθούμε για ένα κιν. που κοιτάμε να το πάρουμε 50 ευρώ φτηνότερο. Έρχονται νέα μοντέλα, ας τα κρατήσουν και τα παλιά να έχουν αποθέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα διπλό άκυρο. Τα multirama δεν το είχαν για να μου κόψουν προσφορά.

τι εννοείς ότι δεν το είχαν;δεν το έβρισκαν στη βάση δεδομένων τους;γιατί στα καταστήματα δεν υπάρχουν έτσι και αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" και εγώ όταν δεν θα έχω θα το δίνω 150" :mad:

 

 

sorry αλλά έχει δίκιο, από ότι έχω καταλάβει το multirama είχε ελάχιστα κομμάτια έως καθόλου και τα σκότωσε και στην τελική αφού δίνει τιμή για ένα προϊόν που δεν έχει θα έπρεπε τουλάχιστον να δέχεται παραγγελία.

 

Δεν είμαι με τα μαγαζιά αλλά μην τρελαινόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα διπλό άκυρο. Τα multirama δεν το είχαν για να μου κόψουν προσφορά. Πήγα και το είπα λεκτικά στο κατάστημα του κώτσου. Ο πωλητής αφού χρειάστηκε 10' για να βρεί ότι υπάρχει και LG Optimus 2x, μόνο SE Optimus ήξερε ( ? :confused: ), με ρώτησε αφού το δίνουν τα multirama γιατί δεν το πήρα από εκεί και αφού είπα ότι δεν έχει διαθέσιμο μου απάντησε σαν γνήσιος νεοέλληνας " και εγώ όταν δεν θα έχω θα το δίνω 150" :mad:

 

Δεν θα τρελαθούμε για ένα κιν. που κοιτάμε να το πάρουμε 50 ευρώ φτηνότερο. Έρχονται νέα μοντέλα, ας τα κρατήσουν και τα παλιά να έχουν αποθέματα.

οχι ρε συ...πες τους οτι πηγες για το 5% το επιπλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

θα ήθελα να ρωτήσω αν όντως μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει την προσφορά του φίλου gussgr ή επειδή έχει πάνω κωδικό προσφοράς μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μια φορά; Επιπλέον, αφού η προσφορά έχει πάνω ημερομηνία 30/12 μέχρι πότε μπορεί να χρησιμοποιηθεί; Μπορεί να πάει κάποιος μετά από 10 μέρες μ'αυτό το χαρτί;

Τέλος, αυτή η εγγύηση χαμηλότερης τιμής για ποιες περιπτώσεις καταστημάτων ισχύει; Φαντάζομαι μόνο για τα φυσικά καταστήματα και όχι τα eshops ή κάνω λάθος;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα διπλό άκυρο. Τα multirama δεν το είχαν για να μου κόψουν προσφορά. Πήγα και το είπα λεκτικά στο κατάστημα του κώτσου. Ο πωλητής αφού χρειάστηκε 10' για να βρεί ότι υπάρχει και LG Optimus 2x, μόνο SE Optimus ήξερε ( ? :confused: ), με ρώτησε αφού το δίνουν τα multirama γιατί δεν το πήρα από εκεί και αφού είπα ότι δεν έχει διαθέσιμο μου απάντησε σαν γνήσιος νεοέλληνας " και εγώ όταν δεν θα έχω θα το δίνω 150" :mad:

 

Δεν θα τρελαθούμε για ένα κιν. που κοιτάμε να το πάρουμε 50 ευρώ φτηνότερο. Έρχονται νέα μοντέλα, ας τα κρατήσουν και τα παλιά να έχουν αποθέματα.

 

 

 

 

πολύ καλά σου είπε ο πωλητής για τη διαθεσιμότητα και απορώ πως ακόμα δέχονται στο Κωτσόβολο να ματσάρουν προσφορές που δεν υπάρχουν στη πραγματικότητα.

 

μπορεί να θεωρώ τη κανονική τιμή του Κώτσου εξωφρενική και εκτός πραγματικότητας και να μην ψωνίζω μεχρι να πάει στα 250 και πιο κάτω, αλλά να κολλάω χαρακτηρισμούς σε πωλητές που λένε το προφανές, το θεωρώ απαράδεκτο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως σηματακι δεν φαινεται να εχει πουθενα......

πηγα στο καταστημα κηφησιας και μου το αλλαξαν :) αντε παλι φορτηση.. το καινουργιο ειναι και εμενα πένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...