Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πας multirama, θα ζητήσεις προσφορά για το lg στα 249 και με το χαρτί στον Κωτσόβολο να σου ματσάρουν την προσφορά.

 

Σήμερα σε όλα τα καταστήματα γίνετε απογραφή και ανανέωση βάσεων δεδομένων. Αμφιβάλλω αν αύριο υπάρχει multirama που να μπορεί να δώσει προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά, αν διαβάσετε όλο το thread, θα βρείτε τις απαντήσεις. Εγώ το πήρα από αυτό στο νέο φάληρο, απέναντι από Mediamarkt, μετά από 2-3 τηλεφωνήματα που έκανε ο πωλητής για να δεχθεί την εγγύηση τιμής κλπ. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, αν διαβάσετε όλο το thread, θα βρείτε τις απαντήσεις. Εγώ το πήρα από αυτό στο νέο φάληρο, απέναντι από Mediamarkt, μετά από 2-3 τηλεφωνήματα που έκανε ο πωλητής για να δεχθεί την εγγύηση τιμής κλπ. :D

 

 

καλησπερα φιλαρακι, εχω την αποδειξη απο το καταστημα στην πυλαια που το επισυναπτει ενα παλικαρι παραπανω και παω στο καταστημα του κωτσοβολου στο φαληρο και μου λενε οτι δεν γινεται σε αυτουσ και μονο στο mall μπορω να χρησιμοποιησω την εγγυηση χαμηλοτερης τιμης που εντελως τυχαια στο mall τους εχουν εξανληθει! μπορεις να μου επισυναψεις την αποδειξη σου που το πηρες (χωρις ονομα) ή εστω καποιο στοιχείο απο την αγορα σου γιαν να παω να τους το τρυψω στη μαπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι διαθεσημο απο οτι βλεπω στο site στα καταστηματα

Megastore Κηφισίας,Παγκράτι,Νέα Ιωνία,Άγιοι Ανάργυροι,Ίλιον,Megastore The Mall,Καλλιθέα,Megastore Ρέντη παραγγειλε το ηλεκτρονικα με την τιμη του site και παραλαβη και πληρωμη στο καταστημα σε ενα megastore και μολις πας εκει ζητα την εγγυηση τιμης με το χαρτι απο τα multirama.δεν παιζει να σου πουν οτι δεν το εχουν αφου θα το εχεις παραγγείλει στο ονομα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι διαθεσημο απο οτι βλεπω στο site στα καταστηματα

Megastore Κηφισίας,Παγκράτι,Νέα Ιωνία,Άγιοι Ανάργυροι,Ίλιον,Megastore The Mall,Καλλιθέα,Megastore Ρέντη παραγγειλε το ηλεκτρονικα με την τιμη του site και παραλαβη και πληρωμη στο καταστημα σε ενα megastore και μολις πας εκει ζητα την εγγυηση τιμης με το χαρτι απο τα multirama.δεν παιζει να σου πουν οτι δεν το εχουν αφου θα το εχεις παραγγείλει στο ονομα σου

χαχαχαχα, εισαι θεός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλαρακι, εχω την αποδειξη απο το καταστημα στην πυλαια που το επισυναπτει ενα παλικαρι παραπανω και παω στο καταστημα του κωτσοβολου στο φαληρο και μου λενε οτι δεν γινεται σε αυτουσ και μονο στο mall μπορω να χρησιμοποιησω την εγγυηση χαμηλοτερης τιμης που εντελως τυχαια στο mall τους εχουν εξανληθει! μπορεις να μου επισυναψεις την αποδειξη σου που το πηρες (χωρις ονομα) ή εστω καποιο στοιχείο απο την αγορα σου γιαν να παω να τους το τρυψω στη μαπα?

χρησιμοποίησες την απόδειξη από θεσσαλονίκη;;είσαι απίστευτος!χαχαχα!για το mall πηγές εκεί και σου είπαν ότι εξαντλήθηκε ή πήρες τηλ στα κεντρικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, δευτερα που πηρα και ρωτησα για ενα καρο καταστηματα που μου εβγαζε διαθεσιμα για παραλαβη, ολα ηταν εκθεσιακα. και απο οτι μου ειπαν τοτε, υπηρχαν μονο 3 κλειστα στην κεντρικη τους αποθηκη. τωρα...το πως θα επιλεγει παραλαβη απο καταστημα και να ειναι οχι εκθεσιακο αλλα καποιο (αν υπαρχει ακομα) απο την αποθηκη...δεν ξερω. επομενη παραλαβη...αγνωστη απο οτι μου ειχαν πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειναι διαθεσημο απο οτι βλεπω στο site στα καταστηματα

Megastore Κηφισίας,Παγκράτι,Νέα Ιωνία,Άγιοι Ανάργυροι,Ίλιον,Megastore The Mall,Καλλιθέα,Megastore Ρέντη παραγγειλε το ηλεκτρονικα με την τιμη του site και παραλαβη και πληρωμη στο καταστημα σε ενα megastore και μολις πας εκει ζητα την εγγυηση τιμης με το χαρτι απο τα multirama.δεν παιζει να σου πουν οτι δεν το εχουν αφου θα το εχεις παραγγείλει στο ονομα σου

 

Μαγκας!

 

sorry, oμως το οτι το εχουν κατεβασει τα multirama απο το site τους δεν ειναι συμαντικο μειον?

Επεξ/σία από kordon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα είναι σίγουρο. Όσο κάθεστε και το συζητάτε, δε θα το πάρετε...

Και γω από το τηλέφωνο δεν έβρισκα άκρη. Όταν πας από εκεί είναι διαφορετικά τα πράγματα.

Εγώ το πήρα από τοπικό κατάστημα, αφού μίλησα κατευθείαν με τον υπεύθυνο του καταστήματος. Όταν πήρα τηλέφωνο σε άλλο κατάστημα και τους ρώτησα το ίδιο, μου είπανε πως δε γίνεται να μου το δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...