Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την HDMI την θεωρώ ότι πιό άχρηστο. Αφού ότι κάνεις το βλέπεις στην οθόνη του κιν. για ποιό λόγο να συνδέσω μια μεγαλύτερη ? Μην μου πείς για να προβάλεις ταινία από το κιν. γιατί η μπαταρία σώθηκε.

γιατι?δεν εχω φορτιστή να το εχω συνδεμένο? απο το κινητο κατεβάζω με torrent τις ταινίες και τις βλέπω κατευθείαν στην tv με hdmi..και αν θέλω του κάνω και streaming απο το laptop.. σου φαίνεται άχρηστο αυτό? υπάρχουν συσκευές που για να το κάνουν κοστίζουν πάνω απο 150 ευρω..σου φαίνεται αχρηστο με ενα bluetooth πληκτρολόγιο να σερφάρω σε 40'' lcd ? τεσπα ο καθένας οτι νομίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γιατι?δεν εχω φορτιστή να το εχω συνδεμένο? απο το κινητο κατεβάζω με torrent τις ταινίες και τις βλέπω κατευθείαν στην tv με hdmi..και αν θέλω του κάνω και streaming απο το laptop.. σου φαίνεται άχρηστο αυτό? υπάρχουν συσκευές που για να το κάνουν κοστίζουν πάνω απο 150 ευρω..σου φαίνεται αχρηστο με ενα bluetooth πληκτρολόγιο να σερφάρω σε 40'' lcd ? τεσπα ο καθένας οτι νομίζει..

Τις ταινιες τις παιζει στην Tv απροβληματιστα να φανταστω ε?Καλη φαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις ταινιες τις παιζει στην Tv απροβληματιστα να φανταστω ε?Καλη φαση.

ναι τελεια ,λές και ειναι tv media player .. και επειδή τραβαει και video full hd ειναι καλή φαση να βλέπεις και τα video που τράβιξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι?δεν εχω φορτιστή να το εχω συνδεμένο? απο το κινητο κατεβάζω με torrent τις ταινίες και τις βλέπω κατευθείαν στην tv με hdmi..και αν θέλω του κάνω και streaming απο το laptop.. σου φαίνεται άχρηστο αυτό? υπάρχουν συσκευές που για να το κάνουν κοστίζουν πάνω απο 150 ευρω..σου φαίνεται αχρηστο με ενα bluetooth πληκτρολόγιο να σερφάρω σε 40'' lcd ? τεσπα ο καθένας οτι νομίζει..

 

 

Οκ! το χρησιμοποιείς σαν player.Στην διάρκεια όμως της προβολής 1,5-2 ώρες όταν κάποιος καλεί ή έχεις μήνυμα πόσο καλή φάση είναι να σε διακόπτουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ! το χρησιμοποιείς σαν player.Στην διάρκεια όμως της προβολής 1,5-2 ώρες όταν κάποιος καλεί ή έχεις μήνυμα πόσο καλή φάση είναι να σε διακόπτουν ?

 

Ειναι τρελη φαση να απαντας και να τους λες οκ μην με ζαλιζεις αλλο γιατι βλεπω ταινια με το κινητο η παιζω reckeless racing και αντε γεια.Μην το συνεχιζεις ειναι το ιδιο να σε ζαλιζουν οταν βλεπεις ταινια ειτε απο το κινητο ειτε το εχεις στην τσεπη.Και για να σε προλαβω πριν πεις αμα θελω το σηκωνω και εγω αμα θελω απενεργοποιω το τηλεφωνο και παιζω η βλεπω μονο.Μην το παρεις προοσωπικα σαν επιθεση αλλα οτι ισχυει στο ενα ισχυει στο αλλο μονο που δεν χρειαζετε να κουβαλας media player h laptop π.χ στο εξοχικο και κατεβαζεις τορρεντ και τα βλεπεις γλιτωνοντας συσκευες.Ειναι πολυ καλο η εξοδος hdmi που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ! το χρησιμοποιείς σαν player.Στην διάρκεια όμως της προβολής 1,5-2 ώρες όταν κάποιος καλεί ή έχεις μήνυμα πόσο καλή φάση είναι να σε διακόπτουν ?

ανάλογα ποιος ειναι .. αμα ειναι ξανθος ο λόγος δεν με πειράζει.. Link δες ποσο αχρηστο ειναι ;) τι συζητάμε ακριβώς?εσυ οταν σερφάρεις και χτυπαει το τηλ τι κάνεις?το σηκώνεις.. σε ενοχλεί? το πολυ πολυ να εχω κανενα bluetoothακι πανω να απαντάω απο τον καναπέ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δεί το video γι αυτό το λέω άχρηστο. Όντως η μόνη πραγματική χρησιμότητα είναι αν είσαι "εκτός έδρας", έχεις μια πολυσυσκευή. Αλλά στο σπίτι μου είναι άχρηστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το έχω δεί το video γι αυτό το λέω άχρηστο. Όντως η μόνη πραγματική χρησιμότητα είναι αν είσαι "εκτός έδρας", έχεις μια πολυσυσκευή. Αλλά στο σπίτι μου είναι άχρηστο.

 

Φιλε Βασιλη για οποιον ειναι εξοπλισμενος ειναι αχρηστο, αλλα για καποιον που δεν εχει media player, pc, laptop κλπ κλπ, η δεν θελει να τα κουβαλα μαζι του πχ στο εξοχικο ειναι μια λυση ευκολιας. Μπορει κουτσα στραβα να κανει καπως τη δουλεια του.  Μην το βλεπεις μονοπλευρα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δεί το video γι αυτό το λέω άχρηστο. Όντως η μόνη πραγματική χρησιμότητα είναι αν είσαι "εκτός έδρας", έχεις μια πολυσυσκευή. Αλλά στο σπίτι μου είναι άχρηστο.

και εγω το galaxy s που εχεις το γύρισα πισω για να παρω το 2x στα 235.. οποτε γούστα ειναι αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το galaxy s που εχεις το γύρισα πισω για να παρω το 2x στα 235.. οποτε γούστα ειναι αυτα..

 

Στα 235 θα το γύριζα και εγώ ;), αλλά νομίζω πώς το HDMI δεν ήταν ο κύριος λόγος που σε έκανε να επιλέξεις το LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 235 θα το γύριζα και εγώ ;), αλλά νομίζω πώς το HDMI δεν ήταν ο κύριος λόγος που σε έκανε να επιλέξεις το LG.

στις γυναίκες το πρώτο που κοιτάω ειναι ο κ..λος και στα κινητά το hdmi .. χαχαχ .. οχι ρε συ αλλα δεν το λες και αχρηστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τετοιο SAR, ουτε χαρισμα...

 

φιλε μου κανεις λαθος εχει χαμηλο sar αυτο που βλεπεις ειναι της αμερικης που εχει διαφορετικη μοναδα μετρησης .το θεμα ειναι που βρισκεις το atrix τσαμπα

 

 

Τιμές SAR για το κεφάλι UMTS 900/1900, Wi-Fi, Bluetooth 0,84 W/kg

Τιμές SAR για το σώμα UMTS 900/1900, Wi-Fi, Bluetooth 0,92 W/kg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτες ειναι τεραστιες τιμες!!

 

πολλες φορες εντυπωσιασμενος απο σπεκς προσπαθησα να συμβιωσω :rolleyes: με υψηλο σαρ..

 

σαν την κρεβατομουρμουρα δεν αντεχεται :mrgreen:

 

εμενα εδω δυσκολευονται πολυ τα κινητα να πιασουν σημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το πήρα. 249 από Κωτσόβολο, σε τοπικό κατάστημα. Δε μου κάνανε την έκπτωση του 5% , αλλα δεν το πολυκυνηγησα γιατί με ρώτησαν αν το multirama το έχει ετοιμοπαράδοτο. Ένα ευχαριστώ σε αυτούς που προτείναμε τον τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...