Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ωρε παιδες 1 ατομο δεν μπορει να "μοιραστει" αυτο το χαρτι και με τους υπολοιπους ?

Το κρατάνε στον Κωτσόβολο. Δεν είναι τίποτα. Θα πας και θα βρεις κανά καλο τυπάκι στο μουλτι και θα του πεις, μια προσφορα για το κινητο δωσε μου. Το έχουν ακόμα στη βάση τους. Πες τους την αλήθεια, βρες μόνο κανά καλό τυπάκι.

Σε λίγο αν είναι θα ανεβασω απόδειξη απο Κωτσόβολο. Ακόμα καλύτερα πιστεύω...

post-190847-0-09991800-1325170998_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κρατάνε στον Κωτσόβολο. Δεν είναι τίποτα. Θα πας και θα βρεις κανά καλο τυπάκι στο μουλτι και θα του πεις, μια προσφορα για το κινητο δωσε μου. Το έχουν ακόμα στη βάση τους. Πες τους την αλήθεια, βρες μόνο κανά καλό τυπάκι.

Σε λίγο αν είναι θα ανεβασω απόδειξη απο Κωτσόβολο. Ακόμα καλύτερα πιστεύω...

post-190847-0-09991800-1325170998_thumb.jpg

γιατι 249 και οχι 235;;5% επιπλεον εκπτωση δε σου κανουν...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στάθηκα άτυχος πάντως. Πήγα στον Κωτσόβολο στην Βουλιαγμένης στην Γλυφάδα, τους έδειξα χαρτί από multirama και αμέσως ο υπεύθυνος ορόφου έλεγε πως δεν μπορούμε να στο δώσουμε, είναι μισή τιμή και κάτι τέτοια. Τον ρώτησα δεν έχετε εγγύηση τιμής και μου απάντησε ότι μόνο ένα στην Συγγρού και άλλο ένα κάπου πιο βόρεια ότι έχουν. Έδειξα το post του djcat από το κινητό ότι το πήρε από τοπικό κατάστημα και συνέχισαν το παραμύθι. Τι μπορεί να γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να πας σε MEGA κωτσοβολο...Εγω μολις το πηρα αφου πηγα πρωτα και πηρα χαρτι απο το Multirama :)

 

Στο multirama που πήγες σου έδωσαν προσφορά με υπογραφές και τα συναφή; Γιατί εμένα μου εκτύπωσε την σελίδα του κινητού από το internet. Btw σε ποιο mega κωτσόβολο πήγες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο multirama που πήγες σου έδωσαν προσφορά με υπογραφές και τα συναφή; Γιατί εμένα μου εκτύπωσε την σελίδα του κινητού από το internet. Btw σε ποιο mega κωτσόβολο πήγες;

Δεν είχε καμία υπογραφή το χαρτί. Απλή εκτύπωση με αριθμο προσφοράς. Πήγα στον υπεύθυνο του Κωτσόβολου, πήρε ένα τηλέφωνο, και μου είπε εντάξει. Του είπα και για την έκπτωση στου Συγγρού,αλλα μου είπε άλλη η πολιτική του καταστήματος εκει γιατί είναι πιο μεγάλο. Δεν το πολυσκάλισα ... Σε καφέ χρώματα μου το δώσανε. Μέσα δεν έχει κάρτα μνήμης. Ούτε καλώδιο hdmi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Link

 

:)

 

Τοσο πηρα και εγω το μινι HDMI για την canon SX220 του BlackFriday. Για τετοια πραγματακια το ebay ειναι μονοδρομος.

 

 

Γι αυτο λεμε να μη γινουμε "Ιταλια" ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο multirama που πήγες σου έδωσαν προσφορά με υπογραφές και τα συναφή; Γιατί εμένα μου εκτύπωσε την σελίδα του κινητού από το internet. Btw σε ποιο mega κωτσόβολο πήγες;

 

Πας Multirama και λες θελω να εκτυπωσετε την τιμη του Optimus 2X που εχετε σε προσφορα. Η τιμη ειναι ακομα 249ε ασχετα αν εχουν στοκ η οχι (δεν εχουν).

 

Παιρνεις μετα την εκτυπωση (που ειναι σαν αποδειξη) την πας σε MEGA κωτσοβολο και σου κανουν ενα +5% κατω στην τιμη δλδ 237ε.

 

http://www.kotsovolos.gr/site/stores.jsp

 

Δες ποια γραφουν MEGA διπλα, σε αυτα ισχυει η εγγυηση κατωτερης τιμης.

 

 

@astymagos Ευχαριστω, τελικα το εκανα μεσω Multirama.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...