Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [PS3][PS4]


karubas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βγαλουμε το καλυτερο δυνατο τοπ five,για τα καλυτερα παιχνιδια ολων των εποχων.Θα βγει κοσμος που θα τα θεωρησει υπερτιμημενα το καθενα απο αυτα.(και για το GTA5 τα ιδια λενε και τα halo παλιοτερα κτλ)

Ειναι λογικο.

Το ιδιο ισχυει και για τις ταινιες και παει λεγοντας.

 

Απλα δεν γινεται ενα παιχνιδι να αρεσει σε ολους ακομα και αν πραγματι ειναι το καλυτερο ολων(δεν μιλαω για το TLOU συγκεκριμενα).Ειναι υγεια τελικα,αλλιως θα πιστευα οτι οντως μας ψεκαζουν:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτόν ποιος τον πληρώνει δε μας είπες όμως; :P

 

For what it's worth, στο δικό μου playthrough στο hard δε συνάντησα τίποτα από όλα αυτά που δείχνει, ούτε μολότοφ να εξαφανίζονται, ούτε τύπους να τρέχουν κατά πάνω μου στα τυφλά, ούτε κολλημένα άτομα στον τοίχο, και σίγουρα ούτε να τρέχω στα ανοιχτά και να μη με ακούει κανείς.

 

Το πώς λειτουργεί η Ελλη και οι υπόλοιποι σύντροφοί σου (ειδικά ο Μπιλ, που ακούγεται σαν ελέφαντας όταν τρέχει) σε σχέση με τους εχθρούς είναι όντως θέμα και χαλάει το immersion, κάτι που νομίζω ότι όλοι το έχουμε αναφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά, ισχύει, ναι (είναι κάτι που έκανα σπάνια, επειδή κρατούσα πάντα ένα τούβλο ή ένα μπουκάλι για να έχω τη δυνατότητα να πάρω το πάνω χέρι σε συμπλοκή αν πάει κάτι στραβά). Το ίδιο ισχύει και για τα βέλη. Αυτά ήταν όντως χαζά gameisms. Οτι χωράει και σηκώνει βελτιώσεις σε κάποια πράγματα είναι γεγονός. Αλλωστε, δεν έχω πει ποτέ ότι το παιχνίδι είναι τέλειο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επαθα σοκ με το παιχνιδι.Δε θυμαμαι ποσο γρηγορα το τελειωσα.Δε πρεπει να ξεκολλησα δυο μερες απο την οθονη.Καταπληκτικος τιτλος σε ολα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αρκετά διαφορετικό από τα multiplayer που έχουμε συνηθίσει. Είναι αργό, θέλει προσοχή και συνεργασία και μεθοδικότητα, άμα μπεις και τρέχεις σαν κατσίκι τον ήπιες. Αν σου ταιριάξει σε θέμα στιλ και γούστου είναι πάρα πολύ καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να δοκιμάσεις όλες τις classes που έχει, να δεις τι σε βολεύει από την κάθε μία (και τι mode σου αρέσει περισσότερο), και μετά να φτιάξεις custom δική σου όπως σου ταιριάζει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το heal στους συμπαίχτες πως γίνεται ακριβώς ρε παιδιά???.. μ έχει λίγο μπερδέψει.. heal... όχι το revive... ξέρω ότι παίζει με healing perk 2 και πάνω αλλά με ποιο τρόπο ? με ποιο κουμπί?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...