Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [PS3][PS4]


karubas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Εδώ θα είμαστε σε ένα μήνα, πάντως, να φάω τη γλώσσα μου για το GZ αν αποδειχθεί ότι τα αξίζει τα λεφτά του. Το ελπίζω, αν μη τι άλλο :P

 

 

NAI να την φάς!! χαχα

 

Δεν προσπαθώ να βγάλω τρελό ούτε εσένα ούτε όλο το internet που έχει βουίξει με μόνο αρνητικά σχόλια για το GZ. Ετσι και αλλιώς είναι λάθος κίνηση αυτό όπως και τα dlc. Στην τελική και εγώ ολόκληρο το game θα ήθελα έστω και πιο αργά. Απλά δεν πιστεύω οτι θα είναι της κλάπας τελείως. Οτι θα έχει πέσει δουλειά είναι το μόνο σίγουρο.

Επίσης ΟΧΙ δεν κοτεύω! Θα τα αξίζει τα λεφτά του. 1 μηνας!! :P

 

Τέλος πάντων ούτε το Last of Us ούτε το Left Behind έχω παίξει οπότε δεν εμπλέκομαι ξανα σε αυτό το θρεντ. BB :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο τα ποιό κορυφαία games έχω παίξει, αριστούργημα, σαν να παίζεις σε ταινία.

Μπράβο στη ND, όντως οι τίτλοι της αποτελούν εγγύηση!

 

( Να αναφέρω εδώ ότι στην αρχή δεν ξετρελάθηκα, μου φάνηκε μέτριο, αλλα όσο παίζεις γίνεται όλο και καλύτερο με αποκορύφωση τη μέση και μετά! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σχετικά με το DLC "Left Behind", θα ήθελα να κάνω τις εξής ερωτήσεις.

1) Χρειάζεται να έχω στη διάθεση μου το κανονικό παιχνίδι για παίξω το DLC αγοράζοντας το από το PSN;

2) Χρειάζεται να υπάρχουν τα Saved Games από το κανονικό παιχνίδι;

3) Επειδή το έχω τερματίσει (αλλά δεν θυμάμαι αν έχω τα saves - λόγω προβλήματος που είχα με τη SONY), αν το νοικιάσω ξανά και είναι θετική η απάντηση στην πρώτη ερώτηση, γίνεται να παίξω το DLC.

4) Παίζει ρόλο αν είναι ελληνικό το παιχνίδι και το DLC ξένο;

 

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν αγοράσω το παιχνίδι μεταχειρισμένο, υπάρχει περίπτωση να έχουν χρησιμοποιηθεί οι κωδικοί στο Online;  Αν ναι πως το καταλαβαίνω και τι συμβαίνει αν πράγματι έχουν;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το DLC "Left Behind", θα ήθελα να κάνω τις εξής ερωτήσεις.

1) Χρειάζεται να έχω στη διάθεση μου το κανονικό παιχνίδι για παίξω το DLC αγοράζοντας το από το PSN;

2) Χρειάζεται να υπάρχουν τα Saved Games από το κανονικό παιχνίδι;

3) Επειδή το έχω τερματίσει (αλλά δεν θυμάμαι αν έχω τα saves - λόγω προβλήματος που είχα με τη SONY), αν το νοικιάσω ξανά και είναι θετική η απάντηση στην πρώτη ερώτηση, γίνεται να παίξω το DLC.

4) Παίζει ρόλο αν είναι ελληνικό το παιχνίδι και το DLC ξένο;

 

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν αγοράσω το παιχνίδι μεταχειρισμένο, υπάρχει περίπτωση να έχουν χρησιμοποιηθεί οι κωδικοί στο Online;  Αν ναι πως το καταλαβαίνω και τι συμβαίνει αν πράγματι έχουν;

 

1. ναι

2. οχι

3. ναι πρεπει ομως να κανεις τα official game updates του τιτλου

4  ναι παιζει ρολο. πρεπει να ειναι ιδιου region. Μιας και το dlc σου θαναι στο region που εχεις λογιαριασμο PSN (προφανως ελληνικο) πρεπει να εχεις ευρωπαικη εκδοση παιχνιδιου που υποστηριζει ελληνικα και πιο συγκεκριμενα την BCES01584 (το γραφει στο πλαινο μερος του κουτιου)

 

Αν εχουν χρησιμοποιηθει δε μπορεις να το ξερεις παρα μονο αν σου πει ο πωλητης τι εχει κανει. Απο κει και περα μπορεις να αγορασεις το online pass με 10 ευρω απο το PSN

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Στο amazon γερμανιας δινει την steelbook εκδοση για PS4. Λογικα θα ειναι censored λογω χωρας (δε ξερω σε ποσο βαθμο και τι πραγμα), αλλα για συλλεκτες αξιζει.

 

http://www.amazon.de/The-Last-Remastered-Amazon-PlayStation/dp/B00L198XZS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1403445188&sr=8-1&keywords=last+of+us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Για να ειμαστε δικαιοι, ετσι δειχνει και στο ps3:P

Δεν εχει μεγαλες διαφορες.

 

θα υπαρχουν βελτιωσεις, αλλα ηδη στο ps3 ηταν πολυ καλο το επιπεδο των γραφικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...