Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω εκανα την παραγγελια 15 στις 11 και σημερα στο τηλ που τους εκανα μου ειπαν πως εχουν μονο το 8θεσιο ενω το 4θεσιο το περιμενουν.... Μου μυριζει ψεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα την παραγγελια 15 στις 11 και σημερα στο τηλ που τους εκανα μου ειπαν πως εχουν μονο το 8θεσιο ενω το 4θεσιο το περιμενουν.... Μου μυριζει ψεμα

 

Κι εμένα ετσι μου είπαν (Θεσ/νίκη είμαι) αλλά ότι θα έχουν έρθει πριν τα Χριστούγεννα- άντε να δούμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό τα προηγούμενα πάντως καταλαβαίνω ότι όλοι όσοι έχουμε δηλώσει παραλαβή από το Mall στο Μαρούσι, δεν έχουμε εξυπηρετηθεί......

Πολύ γρήγοροι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως πρέπει να στείλεις, εκτός από εμένα, και σε όσους έχουν αναφέρει ότι δεν έχουν μήνυμα από το Public μέχρι τώρα;

 

Η επιβεβαίωση που μου ήρθε για να παραλάβω αφορά το κατάστημα Public Αγ. Δημητρίου Metro-Mall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφώνησα πάλι σήμερα για την παραγγελία (1 8άρι και 2 4άρια) και είπαν ότι μου έστειλαν το 8άρι !!! (3080) γιατί το κατάστημα (ποιο??) δεν έχει τα 4 άρια (4044).

 

Χωρίς σχόλια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια στις 15/12, χτες απογευμα μου ηρθε μηνυμα στο κινητο να παω να παραλαβω τα 2 πολυπριζα 8 θεσεων (4088 ειναι? δε θυμαμαι).

Μια χαρα παρελαβα και πιστευω ηταν οντως τρομερη ευκαιρεια και τα χρειαζομουν αμεσα ! :)

Μακαρι να κανουν κι αλλες προσφορες, γιατι ετσι, ερχομενος στο καταστημα , αγορασα και κατι δωρα που επρεπε,αντι να τρεχω αλλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ τα πήρα κανονικά 4 μέρες αφού τα παρήγγειλά.

Όλα κανονικά.

Και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Είδα είχε καμία είκοσι ακόμα αλλά ήταν παραγγελίες.

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ τα πήρα κανονικά 4 μέρες αφού τα παρήγγειλά.

Όλα κανονικά.

Και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Είδα είχε καμία είκοσι ακόμα αλλά ήταν παραγγελίες.

android.png

 

Σε ποιο κατάστημα αναφέρεσαι και είχες παραγγείλει το 4044;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο εμενα παιδια,εγω τους πηρα τηλεφωνο μολις και μου ειπαν πως λογω μεγαλης ζητησης δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα αλλα θα ερθει καινουρια παραλαβη μεσα στην βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνέχεια της ... περιπέτειας της παραγγελίας ...

 

Μόλις παρέλαβα ένα μεγάλο χαρτόκουτο που είχε μέσα το κουτί με το 8άρι (3080) και ένα σημείωμα, που φαίνεται ότι έχει τυπωθεί πολλές φορές σε ένα Α4 και λέει ότι:

"... αποστέλλουμε την παραγγελία σας μερικώς, χωρίς καμία επιβάρυνση.

Για τα υπόλοιπα προϊόντα της παραγγελίας σας σας ενημερώσουμε ξεχωριστά για την εξέλιξή τους καθώς και τον εκτιμούμενο χρόνο παράδοσης τους στις επόμενες ημέρες με email ή τηλεφωνικώς ..."

 

Αξίζει να πω ότι από την απόδειξη προκύπτει ότι το Έρμο 3080 ταξίδεψε από το ... Βόλο (Ιωάννου Κονταράτου 9) για να φτάσει στο σπίτι μου, με την ονομαστική αξία της προσφοράς (4,98 ευρώ) ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μηπως εχουν προσλαβει ως Γενικο Διευθυντη αυτον που απελυσε πριν 2-3 μηνες η HP με το θεμα των Pre/palm;

 

Ειναι τραγικοι οι τυποι απο οσα διαβαζουμε εδω μεσα... Καμια σειρα προτεραιοτητας, οι κουτες ταξιδευουν απο την μια ακρη της Ελλαδας στην αλλη και το αντιστροφο, καταναλωνοντας πορους και εργατωρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...