Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ τον topic starter

Έκανα 3 παραγγελίες μια για Σύνταγμα και δυο για mall,

έχω παραλάβει μέρες από Σύνταγμα αλλά από mall τίποτα.

Στοίβα είχε στο σύνταγμα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2τμχ για παραλαβή από public mall. Η παραγγελία μου ακόμα "καταχωρημένη".Πήρα το πρωι τηλέφωνο στο 210-8181333 και μου είπαν να περιμένω ειδοποίηση από το κατάστημα που έχω επιλέξει για παραλαβή...Έχει παραλάβει κανείς από mall;

Ευχαριστώ τον topic starter

Έκανα 3 παραγγελίες μια για Σύνταγμα και δυο για mall,

έχω παραλάβει μέρες από Σύνταγμα αλλά από mall τίποτα.

Στοίβα είχε στο σύνταγμα ..

χτες πηρα τηλεφωνο μου ειπε και καλα λογω μεγαλης ζητησης δεν εχουν και θα παραλαβουν μεσα στην βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ενας γραφει οτι εχει πολλα κομματια στο καταστημα, ο αλλος οτι δεν εχει κανενα στο ιδιο καταστημα αλλα κανενας δεν γραφει σε ποιο μοντελο αναφερεστε. Ηταν τρια στην προσφορα. Οχι ενα. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά, τηλεφώνησα πάλι σήμερα και η κοπέλα μου είπε ότι 1) το 4044 δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα, 2) το περιμένουνε και 3) θα εκτελεστούν ΟΛΕΣ οι παραγγελίες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα, που βρήκα ευκαιρία και πετάχτηκα στο metro-mall, τα 2 8θέσια πολύμπριζα.

Πολύ καλή προσφορά, ευχαριστούμε πολύ τον TS. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστολή παραγγελίας από το Public.gr

 

Αγαπητέ πελάτη,

Η παραγγελία σας, έχει αποσταλεί με την εταιρία ACS και θα σας παραδοθεί μέσα στις δύο επόμενες εργάσιμες ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστολή παραγγελίας από το Public.gr

 

Αγαπητέ πελάτη,

Η παραγγελία σας, έχει αποσταλεί με την εταιρία ACS και θα σας παραδοθεί μέσα στις δύο επόμενες εργάσιμες ημέρες.

 

Το ίδιο μήνυμα και σε εμένα χθες το απόγευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστολή παραγγελίας από το Public.gr

 

Αγαπητέ πελάτη,

Η παραγγελία σας, έχει αποσταλεί με την εταιρία ACS και θα σας παραδοθεί μέσα στις δύο επόμενες εργάσιμες ημέρες.

 

Πήρα και εγώ παρόμοιο μήνυμα χθες το βράδυ και άνοιξα το site της Public, έκανα login, άνοιξα τις παραγγελίες μου, βρήκα την τελευταία, μου έδειξε το ιστορικό και τον αριθμό φορτωτικής, άνοιξα πάλι πριν από λίγο, είδα στο ιστορικό όλη τη διαδρομή που έκανε το δέμα μέχρι το κοντινότερο γραφείο σ' εμένα (Γαλάτσι), τους τηλεφώνησα και με ενημέρωσαν ότι η παράδοση θα γίνει 12.00-16.00.

 

Με τη διαδικασία αυτή, μπορείς να μάθεις πότε θα παραλάβεις και το δικό σου δέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχουν εδώ και αρκετές μέρες 3 προσφορές με πολύπριζα ασφαλείας στο Public.

Προσωπικά έχω αγοράσει και έχω παραλάβει 7 SPN3080A για προσωπική χρήση και για φίλους χωρίς κανένα πρόβλημα,

οπότε και οι άλλες 2 λογικά θα ισχύουν κανονικά. Το απόθεμα βέβαια δε το γνωρίζω.

 

Philips SPN3080A - 14Ε skroutz

Philips SPN4044A - 18Ε skroutz

Philips SPN5044A - 15E skroutz

 

:)

 

edit:

 

Εξαντλήθηκαν και τα τρία πολύπριζα...

 

Παιδια ποιο ειναι το καλυτερο πολυμπριζο απο τα 3...?

Παει αναλογα τα joules??

Thxssssssssssssssss Tomahawk.

(Εμενα ξεκινησε το πακετο απο τον Βολο...εχουν καμια κεντρικη αποθηκη εκει....).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πεντε πεντε τα παραλαμβανουν το κομματια απο τον προμηθευτη; Ακομα στο περιμενε... Υπο επεξεργασια εδω και 4 μερες, κλεισαμε βδομαδα + 6 ωρες αναμονης!

 

Ελπιζω να ειναι ψεμα η διαφημιση που παιζει στην τηλεοραση οτι τα δωρα που ειναι να παραδωσει ο Αϊ Βασιλης θα φυγουν απο αυτους γιατι αν ειναι ετσι οι μισοι Ελληνες χωρις δωρα θα μεινουν, η στην καλυτερη θα τα παραλαβουν κατα το Πασχα! :P :rolleyes:

 

(τα δικα μου παντως τα φροντισε το amazon και ειναι ηδη εδω, οποτε δεν εχουμε προβλημα σε αυτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεντε πεντε τα παραλαμβανουν το κομματια απο τον προμηθευτη; Ακομα στο περιμενε... Υπο επεξεργασια εδω και 4 μερες, κλεισαμε βδομαδα + 6 ωρες αναμονης!

 

Ελπιζω να ειναι ψεμα η διαφημιση που παιζει στην τηλεοραση οτι τα δωρα που ειναι να παραδωσει ο Αϊ Βασιλης θα φυγουν απο αυτους γιατι αν ειναι ετσι οι μισοι Ελληνες χωρις δωρα θα μεινουν, η στην καλυτερη θα τα παραλαβουν κατα το Πασχα! :P :rolleyes:

 

(τα δικα μου παντως τα φροντισε το amazon και ειναι ηδη εδω, οποτε δεν εχουμε προβλημα σε αυτο)

 

Ρε συ matrixxx ειλικρινα ζω για την στιγμη που θα παραλαβεις τα πολυπριζα :mrgreen: :rolleyes:

Υπομονη ρε και θα ρθουν, αφου ολοι τα παιρνουν σιγα σιγα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...