Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτά είναι σκέτα πολύμπριζα.

προσφέρουν προστασία από υπέρταση αλλά όχι από διακοπές ρεύματος, ήτοι, δεν είναι ups και αν κοπεί το ρεύμα το pc θα κλείσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρέλαβα κι εγω και τα 2 αλλά πηγαινα και τα ζήταγα.

Το πρώτο έτυχε να είναι εκει και το πήρα το δευτερο μόλις το ζήτησα, βρήκανε ένα σε ένα άλλο μαγαζί και μου το φέρανε

Διάθεση υπάρχει από τα παιδιά

Το συστημα τους δε μου φαίνεται πολύ αυτόματο....

Ευχαριστω τα παιδια για την προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κάποιος προβλημα με το πολυμπριζο; Εγώ πήρα το philips spn-4044 και λίγες ώρες μετα τη σύνδεση έβγαλε μια μικρή φλογιτσα μύρισε καμένο και τώρα δεν δουλεύει. Για την ακρίβεια ανάβει το power αλλά όχι το protecting. Ρεύμα δεν δίνει πάντως. Να έπεσα σε ελαττωματικό... Πιστεύεω θα πάρω άλλο απο εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κάποιος προβλημα με το πολυμπριζο; Εγώ πήρα το philips spn-4044 και λίγες ώρες μετα τη σύνδεση έβγαλε μια μικρή φλογιτσα μύρισε καμένο και τώρα δεν δουλεύει. Για την ακρίβεια ανάβει το power αλλά όχι το protecting. Ρεύμα δεν δίνει πάντως. Να έπεσα σε ελαττωματικό... Πιστεύεω θα πάρω άλλο απο εγγυηση.

 

 

ουπς δε τα έβαλα... μπροστά... για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ας μας πουν οσοι παρελαβαν, γενικο διακοπτη εχουν;

 

Εχω δει στο carrefour ενα μεγαλο, με διακοπτη, 6-7 θεσεις σουκο, με 2 εξοδους 5V usb, στα 10 ευρω. Δεν προσεξα αν εχει προστασια υπερτασης παρολα αυτα. (edited now: σε επομενη επισκεψη ειδα οτι ειχε και προστασια υπερτασης) (εχει παρα πολλα κοματια και στα 2 καρφ που περασα Αθηνα)

 

 

ναι εχουν γενικο διακοπτη.

του carrefour να το επαιρνα,αλλα noname κινεζια επιφοβο.

 

 

Είχε κάποιος προβλημα με το πολυμπριζο; Εγώ πήρα το philips spn-4044 και λίγες ώρες μετα τη σύνδεση έβγαλε μια μικρή φλογιτσα μύρισε καμένο και τώρα δεν δουλεύει. Για την ακρίβεια ανάβει το power αλλά όχι το protecting. Ρεύμα δεν δίνει πάντως. Να έπεσα σε ελαττωματικό... Πιστεύεω θα πάρω άλλο απο εγγυηση.

 

Βρε, απο αλλου το περιμεναμε και απο αλλου μας ηρθε!! :lol:

 

 

Marios, μιας και ειδες τη "φλογα", απο που προηλθε; Απο το διακοπτακι που φαινεται και πολυ της πλακας η απο το εσωτερικο; Και εχει και κατι βιδες που αντε να το ανοιξεις να δεις ποιοτητα κατασκευης μεσα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία άσχετη ερώτηση : στο SNP4044A το protecting led indicator τι χρώμα έχει σε σας; Γιατί εμένα είναι κόκκινο και με ανησυχεί λίγο αφού το power είναι μπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 15/12 παρ/λια τιποτα.Παιρνω τηλ μια φορα καθε εβδομαδα.

Κι εγώ από 15/12 είχα την παραγγελία, πριν μία εβδομάδα με πήραν τηλ ότι έχουν τα δύο από τα τέσσερα που είχα παραγγείλει, μετά από δύο ημέρες πήγα για παραλαβή στο κατάστασημα (Σύνταγμα) και μου και τα έδωσαν όλα. Αν έχεις δηλώσει παραλαβή από κατάστημα νομίζω ότι καλό είναι να κάνεις μια βόλτα από το κατάστημα με το αριθμό παραγγελίας σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχουν να παραλάβουν από Mall να πάνε να τα πάρουν από εκεί γιατί παρόλο που έχουν αρκετά κομάτια απ όλα τα μοντέλα δεν παίρνουν τηλέφωνο για να πας να παραλάβεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...