Προς το περιεχόμενο

Tassimo Media Markt 59euro


adamch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

https://www.tassimo.gr/tassimo/page?siteid=tassimo-prd&locale=grel1&PagecRef=893

 

Αυτή είναι η καφετιέρα.

Δεν ξέρω τι διαφορές έχει με τις άλλες, αλλά λογικά αξίζει μιας και με το δώρο βγαίνει 20 ευρώ η μηχανή.

Φαντάζομαι όλες οι μηχανές παίρνουν ίδιες κάψουλες, σωστά; Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω την Τ65 απο αμαζον σε προσφορα...

Νομιζω αξιζει η προσφορα της Τ20 με τα €40 για καψουλες.

Ναι ολες τις ιδιες παιρνουν, δεν εχουν διαφορα.

 

Μονο ρωτα εαν στα €40 περιλαμβανονται και τα €20 που δινει δωρο το tassimo.gr οταν δινεις το serial της μηχανης.

Αν οχι τοτε μιλαμε για συνολο €60 σε καψουλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω προλαβα και την πηρα ειναι το πιο απλο μοντελο αλλα κανει ακριβως οτι και οι αλλες...δυστηχως το πρωι στο γερακα εχε μονο 2 ακομα με της καψουλες δωρο(5 πακετα + 1 κανατα γαλικου τασσιμο),μηχανες ειχαν πολες ακομα αλλα χωρις τις καψουλες δωρο....για δωρακι αξιζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πίνω καφέ αλλά όσοι πίνουν μου έχουν πει ότι οι καφέδες για την tassimo δεν πίνονται είναι νεροζούμια.

 

Μπα.. Μια χαρά είναι αλλά πολύ μικρή ποσότητα βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο espresso της ειναι πολυ καλος , οπως και οι machiato. Ο cappucino της δεν μου αρεσει καθολου. Οι σοκολατες , εκτος της cadbury ειναι τρομερες.

 

Δεν πίνω καφέ αλλά όσοι πίνουν μου έχουν πει ότι οι καφέδες για την tassimo δεν πίνονται είναι νεροζούμια.

 

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την nespresso στο σπιτι και χωρις να ειμαι μεγαλος γνωστης του εσπρεσο με εχει ενθουσιασει.σκεφτομουν να παρω μια κανονικη εσπρεσιερα για το γραφειο χωρις καψουλες για δοκιμη και συγκεκριμενα την delonghi στα 55 ευρω απο το καρφουρ , αλλα αυτη η προσφορα με την tassimo φαινεται πολυ καλη και το ξανασκεφτομαι.μονος μου ενδιασμος οτι και εγω δεν εχω ακουσει καλά σχόλια για τον εσπρεσο της.θα μου αρεζε να δοκιμασω και τα υπολοιπα ροφηματα που φτιαχνει αλλα αν ειναι τελειως χαλια ο εσπρεσο θα με χαλασει πολυ.να προτιμησω αυτην η να παω για την delonghi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την nespresso στο σπιτι και χωρις να ειμαι μεγαλος γνωστης του εσπρεσο με εχει ενθουσιασει.σκεφτομουν να παρω μια κανονικη εσπρεσιερα για το γραφειο χωρις καψουλες για δοκιμη και συγκεκριμενα την delonghi στα 55 ευρω απο το καρφουρ , αλλα αυτη η προσφορα με την tassimo φαινεται πολυ καλη και το ξανασκεφτομαι.μονος μου ενδιασμος οτι και εγω δεν εχω ακουσει καλά σχόλια για τον εσπρεσο της.θα μου αρεζε να δοκιμασω και τα υπολοιπα ροφηματα που φτιαχνει αλλα αν ειναι τελειως χαλια ο εσπρεσο θα με χαλασει πολυ.να προτιμησω αυτην η να παω για την delonghi?

 

χωρίς πολλά λόγια:

tassimo = 2,5 bar

nespresso = 19 bar

η διαφορά είναι τεράστια για να καλυφθεί από οποιαδήποτε τεχνική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δεις την προσφορα λεει μεχρι εξαντλησεως αποθεματων.....τα ροφηματα που παιρνεις ειναι συγκεκριμενα απο οτι ειδα...εμενα μου εδωσε 2 λακτα 2 φιλτρου 1 μακιατο ...το κουπονι τον 20ευρω(απο τη μηχανη) ισχυει κανονικα.....αλλα για αγορες 40 ευρω και πανω...την ιδια προσφορα ειχε και κοτσος αλλα με 69 τη μηχανη και τα ξανα αυτα τα δωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...