Προς το περιεχόμενο

hd6790 θερμοκρασια


rikos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/SVGA/MSI-VGA-PCI-X-R6790-PM2D1GD5-OC-1GB-R6790-PM2D1GD5-OC.htm

χρονια πολλα!!!!!! καλες γιορτες !!!!

παιδια εχω αυτη την καρτουλα και θελω αν ξερει καπιος να μου πει για της θερμοκρασιες

σε idle ειμε 50-52c και σε load ειμε 66-68c ειμε οκ με αυτες τις θερμοκρασιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου για δώσε μας μερικά στοιχεία.Κατ'αρχάς εσύ δεν έχεις πειράξει τα ρολόγια της;Ούτε της στροφές του fan;Ποιο case την στεγάζει;

Οι συγκεκριμένες temps για αέρα φαίνονται normal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα καλη χρονια

την καρτα την πηρα ετοιμη δεν της εχω ανεβασει τιποτα οσο για το κουτι εινε ενα παλιο ουτε καν που ξερω μαρκα.... παντος εχει ενα 120 ανεμιστιρα μπροστα και εναν 120 πισω στο πλαι δεν εχει ανεμιστιρα. θα ψαξω αν βρω καπου την μαρκα του.

 

 

να και φωτο απο το κουτι

IMG_20111228_151730.jpg

IMG_20120101_085727.jpg

IMG_20120101_085722.jpg

IMG_20111228_151737.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ανεμιστηρα της ψυκτρας του επεξεργαστη τον εχεις βαλει αναποδα.Βαλτον απο μπροστα.Επισης βαλε και εναν ανεμιστηρα για exhaust στο κουτι.Λες οτι εχεις αλλα εγω τουλαχιστον δεν τον βλεπω.

 

 

Καλη Χρονια παιδια,ευχομαι το 2012 να φερει σε ολους αυτο που πραγματικα επιθυμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ανεμιστηρα της ψυκτρας του επεξεργαστη τον εχεις βαλει αναποδα.Βαλτον απο μπροστα.Επισης βαλε και εναν ανεμιστηρα για exhaust στο κουτι.Λες οτι εχεις αλλα εγω τουλαχιστον δεν τον βλεπω.

 

 

Καλη Χρονια παιδια,ευχομαι το 2012 να φερει σε ολους αυτο που πραγματικα επιθυμουν.

ευχαριστω για την συμβουλη τον ειχα κανονικα τον ανεμηστιρα στην cpu απλα τον γυρισα να δω αν εχει διαφορα οταν τραβαρι αερα απο εξω .....ΠΑΤΕΝΤΕΣ :-D :-D :-D

εχω και τον πισω το 12αρι αλλα κανει πολυ θοριβο και θα παω την τριτη να παρω εναν με led σαν τον μπορστινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κουτάκι όντως αν μπει και το πίσω φουρφούρι είναι κομπλέ.Δεν χρειάζεται πολλά cfm ίσα ίσα για να διευκολίνεται το airflow.Καλή χρονιά και από εμένα φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...