Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε metro mode δεν λειτουργει ο flash player για αυτο σου εβγαλε αυτο το μηνυμα

Για μισο λεπτο.. Εχω τα win 8 απο τοτε που βγηκαν. Επισης απο τοτε που τα εβαλα χρησιμοποιουσα σε metro mode τον Chrome. Ποτε δεν ειχα κανενα προβλημα! Το προβλημα εμφανιστηκε σημερα...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μισο λεπτο.. Εχω τα win 8 απο τοτε που βγηκαν. Επισης απο τοτε που τα εβαλα χρησιμοποιουσα σε metro mode τον Chrome. Ποτε δεν ειχα κανενα προβλημα! Το προβλημα εμφανιστηκε σημερα...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Δεν ήξερα ότι  λειτουργεί ο flash player στον chrome ευχαριστώ για την πληροφορία !

 

Από οτι διάβασα το πρόβλημα προκύπτει με την τελευταία ενημέρωση του Chrome , σε κάποιους διορθώθηκε με επανεγκατάσταση της τελευταίας έκδοσης  για δοκίμασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι  λειτουργεί ο flash player στον chrome ευχαριστώ για την πληροφορία !

 

Από οτι διάβασα το πρόβλημα προκύπτει με την τελευταία ενημέρωση του Chrome , σε κάποιους διορθώθηκε με επανεγκατάσταση της τελευταίας έκδοσης  για δοκίμασε

 

Ναι! Μεχρι χθες δηλαδη λειτουργουσε μια χαρα σε metro mode. Δοκιμασα uninstall - install αλλα τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινα να σηκώσω νήμα, αλλά σαν καλό παιδί.. έψαξα.

Έχω ένα ιδιαίτερο πρόβλημα και δεν το είχα παρατηρήσει γιατί είμαι Sick Winamp User από το πρώτο.

Μέσω του Chrome, δεν έχω 5.1 ήχο, αλλά 2.1.
Ρύθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινα να σηκώσω νήμα, αλλά σαν καλό παιδί.. έψαξα.

 

Έχω ένα ιδιαίτερο πρόβλημα και δεν το είχα παρατηρήσει γιατί είμαι Sick Winamp User από το πρώτο.

 

Μέσω του Chrome, δεν έχω 5.1 ήχο, αλλά 2.1.

Ρύθμιση;

 

Στο shortcut του chrome δεξί  κλικ ιδιότητες, στη καρτέλα συντόμευση βάλε αυτό εδώ

 --disable-audio-output-resampler

δίπλα από το path. Να είναι κάπως έτσι δηλαδή.

"C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" --disable-audio-output-resampler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες το βράδυ αργά που σκάλιζα net μου έγιναν κάποιες αλλαγές στο Chrome, δείχνουν επίσημες αλλά σε άλλο pc που έχω την ίδια version δεν έχει αλλάξει, ξέρετε κάτι ?, ανεβάζω και μερικές photo

post-49035-0-19091600-1379673261_thumb.png

post-49035-0-90384900-1379673279_thumb.png

post-49035-0-11943500-1379673292_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέος χρήστης του chrome,δεν αναβαθμίζεται αυτόματα;

Γιατί παρόλο που έχει βγεί καινούργια έκδοση εδώ και αρκετές μέρες αναγκάζομαι να τον αναβαθμίσω χειροκίνητα.

Επίσης όταν βγεί νέο update πως σε ενημερώνει ο chrome;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια, σημερα ο chrome μου εβγαλε ενα προβλημα.Στην αρχη μου ανοιγε και ελεγε οτι δεν ανταποκρινετε και επειτα εκλεινε μονο του, και μετα απο καμια ωρα που ξαναπροσπαθησα να το ανοιξω δεν μου ανοιγει καν,μπορειτε να με βοηθησετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε chromium 31 (αντιστοιχος του chrome dev), σε xp με sp2 και με το ha ενεργο, εχω 2 μικροπροβληματα.

- Πανω δεξια, εκει που ειναι οι 3 γραμμες για το μενου του, εχει καρφωθει ενα μικρο μπλε "a". Τι ειναι αυτο?

- Ολα τα dropdown menus, απο τις λιστες σε σελιδες ως την μπαρα για τα url, βγαινουν με ενα σπαστικο fadein-fadeout! Περιεργο επειδη ΟΛΑ τα εφε των windows τα εχω κλειστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως μπορώ να κάνω το google doodle να μην εμφανίζεται στο New tab page; Μετά την τελευταία αναβάθμιση άλλαξαν το στο New tab page..

Επεξ/σία από hariskar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...