Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε το AdBlock Premium ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.Εμενα με εχει σωσει.

 

εγω ειχα το AdBlock και το AdBlock plus , αλλα δεν εκαναν κατι...

 

το κατέβασα. θα το δοκιμασω και θα γράψω εντυπώσεις.

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα οταν μπαινω σε οποιαδιποτε σελιδα μου βγαζει αυτο "το

πιστοποιητικο ασφαλειας του διακομιστη εχει ακυρωθει" τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ρε παιδια με το</p>

<p>SmartVideo For YouTube </p>

<p>τι στα κομματια γινεται? εχει παψει να λειτουργει απο τις 17/10</p>

<p> </p>

<p>ξερει κανενας τι παιζει?</p>

 

Πιθανον να εχουν γινει αλλαγες στο youtube και η υπαρχουσα εκδοση του addon να μην λειτουργει.

 

Δοκιμασε να το σβησεις και να το ξαναπερασεις μπας και φτιαξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τελευταία έχει ξεκινήσει και μου κολλάει κυρίως όταν μπαίνω στην σελίδα του facebook και στο κικ ασ τόρεντσ. Και καμιά φορά μου κολλάει τελείως, άσχετα με το site που βρίσκομαι.

Του έκανα απεγκατάσταση και το έβαλα ξανά φορτώνοντας bookmarks και λοιπά αλλά πάλι τα ίδια μετά από 2-3 μέρες.

 

Τι λέτε να φταίει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανον να εχουν γινει αλλαγες στο youtube και η υπαρχουσα εκδοση του addon να μην λειτουργει.

 

Δοκιμασε να το σβησεις και να το ξαναπερασεις μπας και φτιαξει.

TO ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 500 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΠΤ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κάνεις reset απο τις ρυθμίσεις του. To pc είναι καθαρό από malware και ιούς;

Αν αναφέρεσαι σε εμένα...Δεν ξέρω αν έχει ιούς το pc. Δεν φαίνεται να έχει. Δεν έχω anti-virus γιατί θεωρούσα ότι δεν χρειάζεται άμα δεν μπλέκω με περίεργα σημεία του internet (διαφημίσεις κλπ.).

Άσε που έχω καιρό να ασχοληθώ με av γιατί μου είχαν σπάσει τα νεύρα...

Άντε να ξαναψάχνω πιο την παλεύει και από που θα το βάλω.

 

Έκανα reset. Τα ίδια. 

θενκς πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λίγες σελίδες πίσω είχα αναρτήσει post που έλεγε πως από Chrome (ΜΟΝΟ!) δεν έχω ήχο 5.1 (έστω δικάναλο ε). Κάποιο καλό παιδί μου πρότεινε να προσθέσω -κάτι μετά το όνομα του αρχείο στο Run. Δεν έφτιαξε όμως παρόλα αυτά και επίσης δοκίμασα να μπω στο Chrome:plugins, αλλά δεν βρίσκω ρυθμίσεις και από εκεί.

Κανείς άλλος που έχει ιδέα, μπας και σταματήσω να παίρνω ιδέες από το Soundcloud και ξεκινήσω να το χρησιμοποιώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφέρεσαι σε εμένα...Δεν ξέρω αν έχει ιούς το pc. Δεν φαίνεται να έχει. Δεν έχω anti-virus γιατί θεωρούσα ότι δεν χρειάζεται άμα δεν μπλέκω με περίεργα σημεία του internet (διαφημίσεις κλπ.).

Άσε που έχω καιρό να ασχοληθώ με av γιατί μου είχαν σπάσει τα νεύρα...

Άντε να ξαναψάχνω πιο την παλεύει και από που θα το βάλω.

 

Έκανα reset. Τα ίδια. 

θενκς πάντως.

 

Έτσι πως τα περιγράφεις μάλλον για ιός μου ακούγετε. Κατέβασε το malwarebytes anti-malware και το superanti-spyware, κάνε πρώτα update και μετά scan σε safe mode.

 

Πρόσεχε στην εγκατάσταση στο malwarebytes στο τελευταίο βήμα μην ξεχάσεις να ξετικάρεις την επιλογή να ξεκινήσει την δοκιμαστική λειτουργία της pro έκδοσης.

 

Παντώς γενικά είναι καλό να έχεις ένα 1-2 προγραμμάτακια anti-malware μόνο για scan και να κάνεις που και που, για να μην αντιμετωπίζεις θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πως τα περιγράφεις μάλλον για ιός μου ακούγετε. Κατέβασε το malwarebytes anti-malware και το superanti-spyware, κάνε πρώτα update και μετά scan σε safe mode.

 

Πρόσεχε στην εγκατάσταση στο malwarebytes στο τελευταίο βήμα μην ξεχάσεις να ξετικάρεις την επιλογή να ξεκινήσει την δοκιμαστική λειτουργία της pro έκδοσης.

 

Παντώς γενικά είναι καλό να έχεις ένα 1-2 προγραμμάτακια anti-malware μόνο για scan και να κάνεις που και που, για να μην αντιμετωπίζεις θέματα.

Τα κατέβασα και μου βρήκαν πράμα...Το καθάρισα και φαίνονται όλα οκ προς το παρόν.   Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...