Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S στα 199 € (Media Markt)


christos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αύριο Πέμπτη 29/12, και για μία μόνο ημέρα το Samsung Galaxy S στα 199 € από τα Media Markt.

Πιστεύω ότι είναι η καλύτερη τιμή που έχει βγει για αυτό το κινητό.

 

280v12w.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η προσφορα ισχυει μονο για αυριο; Ισχυει σε ολα τα mediamarkt της Ελλαδας; Αν ναι, ειναι τελεια προσφορα

 

android.png

Από ότι πρόλαβα να ακούσω στην τηλεόραση, ισχύει μόνο για αύριο, δεν ανάφερε εάν είναι σε όλα τα Media Markt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το θεμα υπαρχει ηδη και εχει αναφερθει εδω και 2 ωρες το 199€ για αυριο, να ξερουμε που μιλαμε για το θεμα, εκει η εδω...; :rolleyes:

 

Αυτη ειναι η ερωτηση μου προς οσους εχουν ασχοληθει με smartphones

 

http://www.insomnia.gr/topic/419116-galaxy-s-249-euro-media-markt/page__view__findpost__p__4473123

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έπαιξε στην tv διαφήμιση θα πρόκειται για τις καθημερινές προσφορές που κάνουν τα Mediamarkt και ισχύουν για μία μέρα σε όλα τα καταστήματα. Δεν πρόκειται για εκθεσιακά κομμάτια αλλά για καινούρια. Στο Μαρούσι είχε αρκετά(όχι και πάρα πολλά) στο καλάθι με 249 όπως μου είπε γνωστή μου που πέρασε σήμερα το απόγευμα από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι μυριζομαι εκθεσιακα ?

Επειδη η οσφρηση σου σε απατα. ;)

 

Απο οτι καταλαβα κοιταζουν να ξεφορτωθουν τα λιγα που τους εχουν μεινει, στα περισσοτερα μαγαζια οι αναφορες εδω ειναι οτι εχουν μεινει ελαχιστα κομματια τα οποια προφανως φευγουν αργα...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Αντε σειρά να παίρνει τώρα το SII. Πως και πως περιμένω μια τιμή κοντά στα 300....

 

Και μαλλον θα περιμενεις αρκετο καιρο ακομα :devil: . Εγω υπολογιζω να πεσει η τιμη του S2 οταν ανακοινωθει το 3, δηλαδη περιπου στο πρωτο τριμηνο του 2012.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...