Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S στα 199 € (Media Markt)


christos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για εξηγα το λιγο, εχει ενδιαφερον να ακουσουμε την αποψη ενος "κατοχου" galaxy S που βρισκει το iphone 3gs ανωτερο.

Είχα 3gs ως κύριο και blade ως δεύτερο. Τώρα έχω 4s και galaxy 1. Χωρίς να θελω να αρχίσω πόλεμο,και χωρις να εχω δοκιμασει το galaxy 2, πιστευω οτι το galaxy κάνει ότι και τα iPhone εκτός του αυτονόητου: απόκριση οθόνης. Και αυτο απο μόνο του αποτελεί λόγο επιλογης για μένα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θελω να αρχίσω πόλεμο,το galaxy κάνει ότι και τα iPhone εκτός του αυτονόητου: απόκριση οθόνης. Και αυτο απο μόνο του αποτελεί λόγο επιλογης για μένα.

Nαι κανεις δε θελει πολεμο προφανως, συζητηση κανουμε, αν θες ανταλλαγη αποψεων.

Τι ακριβως εχει η αποκριση της οθονης του galaxy...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε μια χαρα είναι, αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΣ APPLE! Παράδειγμα: ενώ τα κουτσοκαταφερνω

να στείλω sms οδηγώντας με iPhone, δεν τολμώ ούτε καν να το σκεφτώ με το galaxy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι δημιουργουνται οι αναγκες που πραγματικα δεν υπαρχουν...Σου βαζουν εκει μια προσφορα τρελη και ολοι τρεχουν να δωσουν 199 ευρω που για το 90% αυτων που θα το παρουν θα το εχουν μονο για να το δειχνουν...τυχαια εβαλαν την προσφορα 29/12; Σου λεει σιγουρα υπαρχουν καποιοι που εχουν παθει τρελα που βλεπουν τον κοσμο τριγυρω με smartphones και σου λεει τωρα πρωτοχρονια το τελειο δωρο ειναι θα το παρω και "φθηνα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει μείνει τίποτα στο μαρούσι γνωρίζουμε;

 

android.png

σωστα...δεν εχει μεινει τιποτα...και μου ειπαν οτι πουθενα δεν εχει προφανως για να με ξεφορτωθουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε μια χαρα είναι, αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΣ APPLE! Παράδειγμα: ενώ τα κουτσοκαταφερνω

να στείλω sms οδηγώντας με iPhone, δεν τολμώ ούτε καν να το σκεφτώ με το galaxy.

 

(offtopic)

 

Φίλε μου πραγματικά δεν θέλω να προκαλώ, αλλά αν στέλνεις SMS την ώρα που οδηγείς είσαι κανίβαλος. Με μεγάλη μου χαρά αν είχαμε τροχαία σ' αυτή τη χώρα θα σε έδινα.

 

Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να σταματήσεις για να στείλεις μήνυμα ή τόσο επείγον το μήνυμα που δε μπορεί να περιμένει; (ρητορική ερώτηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι κανεις δε θελει πολεμο προφανως, συζητηση κανουμε, αν θες ανταλλαγη αποψεων.

Τι ακριβως εχει η αποκριση της οθονης του galaxy...?

 

Πιάσε να γράψεις μήνυμα σε ένα iPhone 4 και ένα samsung galaxy sii και θα καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε μια χαρα είναι, αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΣ APPLE! Παράδειγμα: ενώ τα κουτσοκαταφερνω

να στείλω sms οδηγώντας με iPhone, δεν τολμώ ούτε καν να το σκεφτώ με το galaxy.

 

Μπράβο φίλε μου. Είσαι πραγματικά υπεύθυνος που στέλνεις sms οδηγώντας. Κάτω από το χώμα πάντως, ούτε με iphone μπορείς να στείλεις μήνυμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(offtopic)

 

Φίλε μου πραγματικά δεν θέλω να προκαλώ, αλλά αν στέλνεις SMS την ώρα που οδηγείς είσαι κανίβαλος. Με μεγάλη μου χαρά αν είχαμε τροχαία σ' αυτή τη χώρα θα σε έδινα.

 

Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να σταματήσεις για να στείλεις μήνυμα ή τόσο επείγον το μήνυμα που δε μπορεί να περιμένει; (ρητορική ερώτηση)

 

πολύ σωστός φίλε μου, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε μια χαρα είναι, αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΣ APPLE! Παράδειγμα: ενώ τα κουτσοκαταφερνω

να στείλω sms οδηγώντας με iPhone, δεν τολμώ ούτε καν να το σκεφτώ με το galaxy.

Προσωπικά με έχει βολέψει πάρα πολυ ο φωνητικός έλεγχος πατάς το home συνεχόμενα και λες κάλεσε Φουφουτος Γιώργος Σπίτι η κινητο ...Ανοιχτή ακρόαση χωρίς να πατάς νούμερα κλπ. Κανένα android δεν έχει αυτη την ευκολία και κανένα android δεν δέχεται Ελληνικές φωνητικές εντολές.

 

Αρνητικά για τα iPhone μιλάνε πολλοί για τα android όμως μιλάνε λίγοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περασα απο ενα Κωτσο οταν μου ειπαν οτι εξαντληθηκε στο media και ρωτησα. μου ειπαν οτι ειναι κατηργημενο (το ξεραμε) και τοι αν το ειχε θα το εδεινε 190. κοιταξε και δεν ειχε πουθενα αλλου αποθεμα...ξερει κανεις μηπως το βρουμε και φτηνότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο θα πει ανταγωνισμος!

199 τα mediamarkt, 190 ο Κωτσος ΑΝ το ειχε.

Και επισης εγω 150 στην εταιρεια μου την Phonetastic.

 

ΑΝ ειχα εταιρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περασα απο ενα Κωτσο οταν μου ειπαν οτι εξαντληθηκε στο media και ρωτησα. μου ειπαν οτι ειναι κατηργημενο (το ξεραμε) και τοι αν το ειχε θα το εδεινε 190. κοιταξε και δεν ειχε πουθενα αλλου αποθεμα...ξερει κανεις μηπως το βρουμε και φτηνότερα;

 

Ναι, στάνταρ θα το έκανε αυτό ο Κώτσος. Μήπως θα έδιναν και μια φριτέζα δώρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...