Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S στα 199 € (Media Markt)


christos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Εγω το τονισα (οπως και καποιος αλλος) γιατι εχεις αναφερει και αλλες φορες σημερα και χθες το bestprice...

Ο αλλος δεν το ανεφερε στο παρον θεμα, ουτε αναφερθηκε στον xpapias. Λαθος ανθρωπο στοχευσες! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά. Όταν ανοίγω τις σελίδες στο Internet τις ανοίγει πρώτα σε mobile μορφή και πρέπει να ψάχνω να βρω το κουμπί για να τις ανοίξει κανονικά. Πώς γίνεται να το κάνω να ανοίγουν αμέσως κανονικά; Επίσης ποιον browser προτείνετε να κατεβάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά. Όταν ανοίγω τις σελίδες στο Internet τις ανοίγει πρώτα σε mobile μορφή και πρέπει να ψάχνω να βρω το κουμπί για να τις ανοίξει κανονικά. Πώς γίνεται να το κάνω να ανοίγουν αμέσως κανονικά; Επίσης ποιον browser προτείνετε να κατεβάσω;

οι καλυτεροι browsers που εχω χρησιμοποιησει ειναι ο Opera και ο Dolphin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα από την Πυλαία. Δεν είχε και πολλά κομμάτια. Ίσως έχουν διαθέσιμο απόθεμα και το δίνουν σιγά σιγά

 

 

Το πήρα κι εγώ σήμερα στις 9:30 από το Media Markt Σταυρούπολης Θεσσαλονίκης. Είχε τρία κομμάτια σε αντικλεπτικό κουτί έτοιμα για παράδοση, η υπάλληλος όμως μου είπε ότι υπήρχαν αρκετά διαθέσιμα. Βέβαια απ’ ότι είδα στα ταμεία μετά, καθώς περίμενα για το τιμολόγιο, υπήρχαν πολλοί με το μαύρο κουτάκι στο διάφανο αντικλεπτικό ανά χείρας.

 

Ευχαριστώ πολύ τον συμφορουμίτη Tomahawk για την πολύ καλή πληροφορία που μας έδωσε εδώ και καιρό.

 

 

Πηγε καποιος σημερα στα MEDIA-Θεσσαλονικη ;;;;

Εγώ πήγα γύρω στις 9.10 το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς πώς γίνεται να γίνεται προβολή των επαφών μόνο από τη μνήμη της συσκευής και όχι και από της sim για να μην βλέπω διπλές τις επαφές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω απο τα media της Σταυρουπολης (θεσσαλονικη)πηγα και το πηρα κατα τις 9 παρα, λιγο πριν να κλεισουν. Στα media κατω απο τη Γιαννιτσων που ειχα παει πρωτα μου ειπαν οτι εχει τελειωσει και απο τα τρια καταστηματα της θεσσαλονικης αλλα τελικα ελεγαν βλακειες. Χιλια ευχαριστω τον φιλο που μας ειδοποιησε για την προσφορα...το πρωτο μου smartphone ειναι γεγονος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά. Όταν ανοίγω τις σελίδες στο Internet τις ανοίγει πρώτα σε mobile μορφή και πρέπει να ψάχνω να βρω το κουμπί για να τις ανοίξει κανονικά. Πώς γίνεται να το κάνω να ανοίγουν αμέσως κανονικά; Επίσης ποιον browser προτείνετε να κατεβάσω;

 

Παιδιά ξέρει κανείς πώς γίνεται να γίνεται προβολή των επαφών μόνο από τη μνήμη της συσκευής και όχι και από της sim για να μην βλέπω διπλές τις επαφές;

 

Παιδιά το θέμα είναι για την προσφορά του SGS και όχι για τη χρήση του, μην ρωτάτε διάφορα γιατί δεν θα έχει τελειωμό και θα το καταντήσουμε το θέμα όπως εκείνο με το ZTE Blade. Χώρια που θα λέμε τα ίδια και τα ίδια. Στην "Κινητή και Σταθερή Τηλεφωνία" υπάρχει εκτεταμένο νήμα μόνο για το SGS, και στο "Mobile Software" θα βρείτε πολλές συμβουλές και προτάσεις για εφαρμογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω απο τα media της Σταυρουπολης (θεσσαλονικη)πηγα και το πηρα κατα τις 9 παρα, λιγο πριν να κλεισουν. Στα media κατω απο τη Γιαννιτσων που ειχα παει πρωτα μου ειπαν οτι εχει τελειωσει και απο τα τρια καταστηματα της θεσσαλονικης αλλα τελικα ελεγαν βλακειες. Χιλια ευχαριστω τον φιλο που μας ειδοποιησε για την προσφορα...το πρωτο μου smartphone ειναι γεγονος

 

Μην ξεχαστείς και βάλεις ξυπνητήρι και το κλείσεις γιατί δε σε βλέπω να σηκώνεσαι το πρωί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν γράφτηκε στις 14 σελίδες αλλά στην Αργυρούπολη που ρώτησα χθες (έτυχε να είμαι εκεί και είπα να ρωτήσω) μου είπαν πως έχει εξαντληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...