Προς το περιεχόμενο

Πηρα εναν Ocz Agility 3 60...(εγω το ξερω...το pc μου οχι)


tsotrilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τον controler που σ εδειξα λεει οτι ειναι για pcie 1.0 x1 γι'αυτο το σκεφτομαι!Το προβλημα το σημαντικο ειναι οτι εκτος απο τα 100read δεν μου κανει boot πολλες φορες!!Οσο για το firmware του ssd δεν μπορω να το περασω με το magician γτ λεει οτι δεν το βρισκει τον δισκο,καπου αλλου διαβασα οτι πρεπει να κατεβασω το firmware κ να το κανω burn σ'ενα cd...τα εχω παιξει...αν ηξερα οτι θα εμπλεκα ετσι...Αν υπαρχει καποιο παιδι απο θεσσαλονικη που μπορει να βοηθησει ας μου στειλει πμ θα τον χρειαστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο καλός και να είναι θα τον περιορίζει το bandwidth του port...

 

Δεν θα δω δηλαδη καμια διαφορα απο τωρα που ειμαι στα 100read???Εγω θελω εστω να δουλευει σαν sata 2 στα 250 αλλα κ να μην εω προβληματα στο bootαρισμα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα δω δηλαδη καμια διαφορα απο τωρα που ειμαι στα 100read???Εγω θελω εστω να δουλευει σαν sata 2 στα 250 αλλα κ να μην εω προβληματα στο bootαρισμα!!

 

???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για να μην κάνω καινούργιο θέμα:Κατέβαζα απο το site της εταιρείας το toolbox για αναβάθμιση firmware.

 

Το προηγούμενο που είχα κατεβάσει πριν κανα 2μηνο είχε θέμα.

 

Έχω 2.06.Ανοίγω το toolbox(είμαι σε άλλο σκληρό δίσκο το OS οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα),και πάω να κάνω το update.Και ενώ λέει download και όλα καλά και στο install,παραμένω σε fware 2.06!!!.

 

Έχει κανείς καμία ιδέα τί μπορεί να φταίει;Πολύ παίδεμα αυτός ο agility 3.Δεν τον έχω ευχαριστηθεί και απο τις χειρότερες αγορές μου :( (βάση αυτών που ήλπιζα να δω και το πόσες bsod έχω δει με αυτόν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...