Προς το περιεχόμενο

Εάν είστε μέλος ποστάρετε


pyro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια και απο μένα, είμαι η Ιωάννα ,μου αρέσει η πληροφορική,μουσική και μαθαίνω να γράφω κώδικα.Το insomnia μου αρέσει που έχει πολύ ενεργό forum και μαθαίνω απο εδώ και ότι ξέρω να βοηθάω.🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Για να μην αιωρούνται εντυπώσεις, και προς αποκατάσταση της αλήθειας, σε συνέχεια της "καταγγελίας" σας, σκόπιμο είναι να επισημανθούν τα εξής:

Οι αριθμοί (όχι αριθμός, είναι πάνω από ένας) με τους οποίους επιχειρήσατε να εγγραφείτε έχουν χρησιμοποιηθεί από έναν διαγραμμένο λογαριασμό και από έναν ενεργό (homus_technicus, στον οποίο έχετε εγγραφεί με το ίδιο όνομα χρήστη email, απλά σε διαφορετικό πάροχο από ότι ως HyperTech). Ως HyperTech εγγραφήκατε ενάμισι περίπου μήνα μετά την εγγραφή ως homus_technicus. Άρα, ψευδώς ισχυρίζεστε ότι είχατε ένα μόνο λογαριασμό και είναι διαγραμμένος, όπως επίσης ψευδώς ισχυρίζεστε ότι έχετε μόνο ένα τηλεφωνικό αριθμό, αφού ως HyperTech επιχειρήσατε να εγγραφείτε και με τους δύο.

Δεν γνωρίζω για ποιο λόγο διαγράψατε τον προηγούμενο (προ-προηγούμενο, για να ακριβολογούμε, προηγούμενος είναι ο homus_technicus) λογαριασμό σας, πάντως η αλήθεια είναι πως παραπάνω από έναν λογαριασμούς διατηρείτε αυτή τη στιγμή και παραπάνω από ένα κινητά έχετε. Πρώτη φορά επιχειρήσατε να τα χρησιμοποιήσετε στις 22 Aυγούστου του 2019, οπότε, με διαφορά 3 λεπτών (18:12 η πρώτη απόπειρα, 18:15 η δεύτερη) δοκιμάσατε να καταχωρήσετε 2 διαφορετικά νούμερα. Το αποπειραθήκατε ξανά στις 21 Νοεμβρίου 2019 με διαφορά 10 λεπτών.

Επομένως, κύριε, προτού αρχίσετε να εξαπολύετε με νεοελληνική ελαφρότητα ανοίκειους χαρακτηρισμούς του στυλ "τυχάρπαστος", καλό θα ήταν πρώτον να μη γράφετε ψέμματα και δεύτερον να μάθετε επιτέλους, να τηρείτε αρχείο των λογαριασμών σας και των κινητών σας (που δήθεν έχετε μόνο ένα...)

Δεν το επιχειρήσατε προχθές πρώτη φορά να καταχωρήστε δύο διαφορετικά κινητά, το επιχειρήσατε και τον Αύγουστο. Δεν σας φταίει το insomnia που δεν θυμάστε πόσους λογαριασμούς διατηρείτε ταυτόχρονα, ούτε σας φταίει το insomnia που προσπαθείτε να εγγραφείτε με αριθμό ήδη καταχωρημένο σε άλλο, ενεργό αυτή τη στιγμή, λογαριασμό.

 

Καλή συνέχεια, κύριε.

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβλεπα το τρία στον αέρα και μόλις πριν λίγο καταλαβα ποιος είναι ο ένας. 1(5+2).3 ψηφιακή ελλαδα. Ενώ τον είχα δει εκεί πριν χρόνια , φανταζομουν ότι θα είχε αλλάξει λίγο. Ακόμα τον φανταζομουν γύρω στα 35. Όπως τον ζούκερμπεργκ. Οι άλλοι δύο moderators είναι;  Περισσότερος σεβασμός από εδώ και πέρα στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Eγω ξέχασα τον κωδικο εισοδου ρε παιδια , και τωρα ειμαι μεσα λογω των cookies δοκιμασα να μπω απο αλλον ΗΥ και δεν με έβαζε. Μπορει να μου στειλει νεο κωδικο το σαιτ; :S 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
23 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Μονο σε εμενα κολλαει το φορουμ αρκετες φορες την ημερα ή ειναι γενικο το προβλημα;

Τώρα είχε ένα θέμα αλλά λύθηκε και το παρακολουθούμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, elpaso1 said:

Θα ηθελα να μαθω γιατι δεν υπαρχει καποια ενοτητα ωστε να μπορουμε να σχολιαζουμε τις διαφορες αγγελιες και τα μελη που τις ποσταρουν;

Πχ βλεπω δεκαδες υποπτες αγγελιες, που καποιο μελος μπορει να την πατησει, οπως εχει γινει και στο παρελθον. Δεν ειναι καλο να τους ενημερωνουμε; Δεν βοηθαμε ετσι την κοινοτητα προς το καλυτερο; Θα μπορουσε να υπαρχει και ενα συστημα voting για να διωχνουμε τους κακους πωλητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...