Προς το περιεχόμενο

XCOM: Enemy Unknown


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αργεί ακόμα αυτή η στιγμή.Παίζει να είσαι και με δραχμή τότε, οπότε θα πληρώσεις το ίδιο πάλι.

 

Μένω Αγγλία, γι αυτό έγραψα λίρες και όχι ευρώ :)

 

XCOM.Enemy.Unknown.XBOX360-iMARS

argggg Τι κανουν τωρα μεχρι τις 12 που βγαινει για το PC?

Me βλεπω να παιζω νορμαλ δυσκολια στο χβοχ και μετα την classic στο PC

 

Δεν θα ήθελα να σε απογοητεύσω, αλλά θα το ξεκλειδώσουν όπως πάντα στις 12 UTC, ήτοι 3 τα ξημερώματα Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πλην συγκλονιστικού απροόπτου (και στη βάση των μέχρι τώρα previews δε θα έδινα σε αυτό το απρόοπτο πιθανότητες μεγαλύτερες από το ποσοστό της νικοτίνης σε light τσιγάρο) η τιμή του δεν πρόκειται να πέσει πριν από το επόμενο Steam summer sales.

 

Χωρίς να δικαιολογώ το ότι δεν έχει τυχαίους χάρτες (δεν ξέρω πώς το σκέφτηκαν ή τι τους εμπόδισε) για μένα αυτό δεν είναι game breaker, ούτε λόγος να περιμένω μέχρι το καλοκαίρι.

 

Τέσσερις και σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ έγινε το pre-buy στα 35 ευρώ από uk.gamesplanet.com

 

Που το βρηκες βρε ανθρωπε αυτό το site και παραγγειλα κι εγώ χωρίς να τσεκαρω!

Τα reviews τα διαβάσεις;

 

Περαστικά μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nimrod7 : Γιατί τι πρόβλημα έχει το site;

 

Πλήρωσες μέσω paypal;

Αν πλήρωσες μέσω paypal και δημιουργηθεί πρόβλημα κάνεις dispute.

Αν δεν ανταποκριθούν στο dispute και δε σου δώσουν τα λεφτά πίσω γίνονται αμέσως ban από το paypal και δεν μπορούν να το ξαναχρησιμοποιήσουν , οπότε δεν τολμάει κανείς να το κάνει αυτό γιατί αμέσως δεν μπορεί να κάνει συναλλαγές με κανέναν - μου έχει τύχει κάποιο περιστατικό για αυτό το λέω.

Άλλωστε αν δεις στα forums σε πολλούς έχουν φτάσει τα παιχνίδια και παίζουν κανονικά.

Τα πιο πολλά παράπονα είναι από χρήστες που δεν έχουν παραλάβει αμέσως το παιχνίδι και αυτό μπορεί να συμβεί από ότι έχω καταλάβει σε όλους αυτούς τους 3rd party key providers.

 

Μπήκα και στη σελίδα http://www.statscrop.com/www/gamesplanet.com και λέει ότι το site υπάρχει εδώ και 14 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nimrod7 : Γιατί τι πρόβλημα έχει το site;

 

Πλήρωσες μέσω paypal;

 

Ναι μέσω paypal... ευτυχώς...

Απλά το σύγκρινα με το ugkeys.com που έχει εξαιρετικά reviews, ίδια τιμή, και έχουν αγοράσει πολλοί φίλοι μου.

Το Ugkeys δεν έλεγε για Civilization 5 δώρο, οπότε και αποφάσισα να πάρω απο αυτό που πρότεινες...

 

Το Civilization πάντως το στείλανε χθές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Διαβάζω διάφορα reviews (από sites, οπότε ξέρετε :P), που λένε ότι τους αρέσει πολύ. Σε κανένα δεν αναφέρουν τον χρόνο ολοκλήρωσης πάντως, αν και το GameTrailers έλεγε ότι μάλλον θα θέλει ο κόσμος να ξαναπαίξει μετά την ολοκλήρωση... ή αποτυχία του campaign. :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει πολλες επιλογες για να το ξαναπαιξεις...

πρωτη ειναι το IRON MAN...οπου δεν εχει...save και μαλακιες

μετα την νορμαλ δυσκολια...που τις πρωτες 2-3 ωρες ειναι ευκολα τα πραγματα αλλα μετα..σφιγγουν , παμε για classic δυσκολια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...