Προς το περιεχόμενο

καρτα γραφικων


agligoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλη χρονια

σημερα μου ηρθε η φαηνη ιδεα να αλλαξω παστα στην καρτα(3870) γιατι το φουρφουρι ειχε παρει φωτια.

δεν ξερω τι πηγε στραβα κ τωρα το τουρμπιδι μου δε μπουταρι.προφανως καποια λαλακια εκανα στην καρτα κ την εκαψα.

το τροφοτικο ειναι 500αρι κ εχω ενα σκληρο δισκο 320αρι.

τι καρτα θα μου προτεινατε με μαξ τα 70euro?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταφερεται στην ενοτητα καρτες γραφικων.κοιταμε τις κατηγοριες πριν ανοιξουμε ενα θεμα για να ειναι εκει που πρεπει.thanxks

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ τα μπερδεψα λιγο με τα θεματα

 

επεξεργαστης:amd phenom sta 2.2τετραπυρινος(νομιζω δεν ειμαι σιγουρος)

μνημη ραμ:4x1 800mhz

μητρικη:msi K9A2 CF

τροφοδοτικο:500w

αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pc σου το θέλεις για gaming; Δηλαδή σ'ενδιαφέρει απλώς να αλλάξεις την κάρτα για να κάνεις τη δουλειά σου ή θέλεις να είναι όσο πιο γρήγορη γίνεται; Αν ισχύει το δεύτερο, το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να κοιτάξεις για κάποια μεταχειρισμένη 4870 που θα σου έρθει και πιο φθηνά και θα είναι καλύτερη από κάποια καινούρια κάρτα των 70 ευρώ.

 

Από την άλλη, τι σε κάνει να πιστεύεις ότι έκαψες την 3870 που είχες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω κ κανα παιχνιδακι που κ που αλλα ποιο πολυ με το ps3 ασχολουμε.

την 4870(δλδ η επομενη γεννια της 3870?)που θα την βρω αδερφε?

 

λες να εκαψα καμια μητρικη???υποθετω οτι εκαψα(χαλασα) την καρτα γιατι την ανοιξα οπως ειπα για να αλλαξω παστα κ της εριξα κ μια σκουπαμαπα να φυγουν η σκονες.μετα την τοποθετω στο τουρμπιδι κ δεν μπουταρε καθολου.δουλεβαν μονο τα φουρφουρια(κ της καρτας το φουρφουρι δουλευε).ουτε η οθονη αναβε...

περιμενω σημερα κ ενα παιδι να μου φερει την παλια καρτα που ειχα,να δω εαν δουλευει για να σιγουρευτω οτι ειναι το προβλημα η καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4870 θα βρεις σε αγγελίες μεταχειρισμένων. Πάνω απο 50, το πολύ 60 ευρώ, μην δώσεις.

 

Η ξεχωριστή τροφοδοσία της 3870 έχει συνδεθεί; ένα βύσμα 6/8pin πάνω στην κάρτα είναι:

post-202402-0-11260200-1325979580_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4870 θα βρεις σε αγγελίες μεταχειρισμένων. Πάνω απο 50, το πολύ 60 ευρώ, μην δώσεις.

 

Η ξεχωριστή τροφοδοσία της 3870 έχει συνδεθεί; ένα βύσμα 6/8pin πάνω στην κάρτα είναι:

post-202402-0-11260200-1325979580_thumb.jpg

λοιπον φιλε ειχες δικιο.η καρτα δεν καηκε...ηρθε ενα παιδι που το κατεχει το θεμα με τα ψιψινια την εβαλε στην 2 θεση της μητρικης κ τσουπ το τουρμπιδι αναστηθηκε.

εβγαζε κατι κουλα "overclock faild" k κατι τετοια.την βαλαμε ξανα στη θεση που ηταν κ ολα ρολοι..

αλλη φορα καθαρισμα δεν εχει..θα την αφηνω μες στην μπιχλα για να βαλει μυαλο ή θα την στειλω στο χαρδαβελα να μου βρει την εξηγηση :mrgreen:

 

σε ευχαριστω

 

υ.γ

ασε που το τροφοδοτικο εχει ενα βυσμα 6πιν κ θα αναγκαζομουν να επερνα κ τροφοτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...