Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sales big in Japan στο store, εχει καποια ενδιαφεροντα πραγματακια

 

Έχει το MGSV στα 20€

 

Άραγες το βρίσκουμε πουθενά physical τόσο (έστω και μεταχειρισμένο) ή να το τσιμπήσω που το λιβανίζω εδώ και ένα χρόνο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το τσιμπησω από δεύτερα το mgsv 20ευρω είναι μία χαρά. Μεταχειρισμένο πάνω από 30 το έχουν. Νομίζω το πασχα το είχαν ξαναβάλει με χαμηλή τιμή αλλά δεν το πρόλαβα. Τώρα δεν μου ξεφεύγει. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οσο τα τσεκαρα, ψηνομαι για το digimon που μαλλον θα το παρω και μπορει και το dragonball. Εχει πολυ καλα deals παιδες, τσεκαρετε ολοι οσοι εχετε πσ4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οσο τα τσεκαρα, ψηνομαι για το digimon που μαλλον θα το παρω και μπορει και το dragonball. Εχει πολυ καλα deals παιδες, τσεκαρετε ολοι οσοι εχετε πσ4

εχω το digimon, συμπαθητικο αλλα καπως παιδικο σε θεμα δυσκολιας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει το 20ρικο?

εγω το πηρα full price επειδή diehard digi fan αλλα δεν ξερω, δεν το χαιρομαι και πολύ, ένα πενταωρακι επαιξα και το εχω παρατησει

δες λιγο playthrough βιντεα και αποφασισε.

υπ οψιν ότι είναι psn παιχνιδι οποτε κακ γραφικουλια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη προσφορα ειναι και τα 15 ευρω για την συλλογη των remaster resident evil zero και ενα(Ειναι μιση τιμη κατω απο τα σκρουτζομαγαζα που απο εκει ξεκιναει απο 31 ευρω)Μαλλον με ψηνει να το παρω digital το συγκεκριμενο πακετο.


Έχει το MGSV στα 20€

 

Άραγες το βρίσκουμε πουθενά physical τόσο (έστω και μεταχειρισμένο) ή να το τσιμπήσω που το λιβανίζω εδώ και ένα χρόνο...

Τσιμπα το με την μια. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλα του να μην υπαρχει backwards compatible στις κονσολες ειναι πραγματα οπως το παραπανω δυστηχως γιατι ουτε στο Xbox ολως τυχαιως βγηκαν τα εν λογω παιχνιδια με συμβατοτητα.

 

Οσοι δεν τα εχουν παιξει τα παιχνιδια ειναι εκ των κορυφαιων fps(κυριως το 1 και το 3)της προηγουμενης γενιας αλλα για τους υπολοιπους απλα προσπεραστε τα ή σε καμια μεγαλη εκπτωση ή για καμια ενοικιαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

για τους υπολοιπους απλα προσπεραστε τα ή σε καμια μεγαλη εκπτωση ή για καμια ενοικιαση.

 

Θα μας απαγορεψεις δηλαδη να τα αγορασουμε την ημερα κυκλοφοριας τους? :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μας απαγορεψεις δηλαδη να τα αγορασουμε την ημερα κυκλοφοριας τους? :wacko:

Ορεξη εχεις παλι ρε συ stavro σοβαρα τωρα?Ο καθενας οτι θελει κανει.Εγω τις χαζομαρες των εταιριων καθομαι και σχολιαζω μην λεμε παλι τα ιδια και τα ιδια.

 

Δηλαδη τι θες να πω μπραβο παιδια τρεξτε να στηριξετε την εν λογω συλλογη επειδη καποιοι φροντισαν οι τωρινες κονσολες να μην εχουν backwards compatible(ή ακομα και το xboxOne που εχει δεν βγηκε επιτηδες για να τα πουλησουν ξεχωριστα).

 

Οσο για τα παιχνιδια νομιζω ειναι γενικα ευρευως γνωστο το ποσο καλα ειναι,βεβαια δεν νομιζω να μην τα εχουν παιξει πολλοι δεδομενου οτι μιλαμε για multiplatform παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι εχει ολα τα Dlc μεσα.Το κακο οτι δεν εχει το multiplayer του 2(οχι οτι ηταν τιποτα το ιδιαιτερο αλλα ηταν το μονο bioshock με multiplayer).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...