Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κραξε οσο θελεις αλλα  να μην λες ποτε και αν θα τα παιξουμε

Ειπα σε κανενα να μην παιξει? Ορεξη που εχεις συνεχεια να προκαλεις τους αλλους ρε συ....

 

Μπες και στα αλλα site απο κατω να δεις τι σχολια γραφονται,μονο στο insomnia ομως διαβαζουμε σχολια σαν τα δικα σου.Ελεος δηλαδη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για τους υπολοιπους απλα προσπεραστε τα 

 

 

Ειπα σε κανενα να μην παιξει? Ορεξη που εχεις συνεχεια να προκαλεις τους αλλους ρε συ....

.

 

Εεεε ναι ειπες?

 

Προκαλω επειδη σου λεω να μην κανεις υποδειξεις στο τι θα παιξει ο καθενας?Μαλιστα

 

Και τι με νοιαζει αν κραζουν σε αλλα σαιτ?Σου ειπα κραξε ελευθερα αλλα τι θα παιξω εγω και οποιοσδηποτε αλλος δεν σε αφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι εχει ολα τα Dlc μεσα.Το κακο οτι δεν εχει το multiplayer του 2(οχι οτι ηταν τιποτα το ιδιαιτερο αλλα ηταν το μονο bioshock με multiplayer).

Το multy του 2 το ειχα λιωσει στο πσ3, νομιζω ειχα πανω απο 400 ωρες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα να δεις εγω προσωπικα δεν ασχοληθηκα μαζι του για να πω την αληθεια γιατι ελιωνα Killzone multiplayer τοτε,αλλα μου κανει εντυπωση γιατι διαβαζω σχολια τυπου''δεν τα επαιξα στην προηγουμενη γενια'' και ψιλο μενω με ανοιχτο το στομα,μιας και ηταν εκ των κορυφαιων παιχνιδιων που κυκλοφορησαν.Ειδικα το πρωτο και αργοτερα το 3ο ηταν που λεμε παιχνιδια που ακουγες το ονομα τους ολη την χρονια που ειχαν βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε εννοειται οτι ειναι παρα πολυ καλα παιχνιδια.Αλλα οπως ειπα και πιο πισω(εκτως του θεματος με τον συμφορουμιτη...)ειναι παιχνιδια που ειχαν ειχαν τραβηξει παρα πολυ το ενδιαφερον οταν βγηκαν . Απλα οπως διαβαζα και στα σχολια απο site του εξωτερικου κλασσικα υπαρχει ξενερα 

1)Απο τους κατοχους Xbox επειδη απο οτι φενεται δεν υπηρχε υποστηριξη BC επιτηδες για να βγουνε ξεχωριστα σαν συλλογη

2)Απογοητευση γενικα γιατι μολις εσκασε η ειδηση ολοι νομιζαν οτι θα ηταν για νεο Bioshock ...

 

Και χαρα στους κατοχους pc επειδη θα παρουν δωρεαν τα remastered των 1 και 2(Ασε που μπορουν να τα παρουν απο τωρα ολα μαζι στα 15ευρω)

 

 

Και η ξενερα ειναι περισσοτερο επειδη ζουμε νεα πρωτογνωρα πραγματα με remastered παιχνιδιων και τωρα και αναβαθμισμενες κονσολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτα να δεις εγω προσωπικα δεν ασχοληθηκα μαζι του για να πω την αληθειαι.

 

Τότε πως δηλώνεις ότι ξέρεις ότι δεν "ήταν τιποτα το ιδιαιτερο"?

 

2)Απογοητευση γενικα γιατι μολις εσκασε η ειδηση ολοι!! νομιζαν οτι θα ηταν για νεο Bioshock ...

 

Δεν περίμενε κανείς καινουργιο Bioshock. Δεν ήταν μυστικό, οι περισσότεροι το ξέραμε καιρό ότι θα βγει συλλογή 1-2-infinite. Άλλο το τι ελπίζεις γενικά.

Και πως είναι δυνατόν να βγαίνει είδηση με τίτλο Introducing BioShock: The Collection και να νομίζουν όλοι ότι είναι καινουργιο παιχνίδι?

 

 

Και η ξενερα ειναι περισσοτερο επειδη ζουμε νεα πρωτογνωρα πραγματα με remastered παιχνιδιων και τωρα και αναβαθμισμενες κονσολες.

 

Remastered είχαμε πολλά από εποχή PS3. Δεν πέσαμε και από τα σύννεφα.

Δεν μας υποχρεώνει η Sony να τα αγοράσουμε, αν είναι "ξενέρα" ή όχι θα φανεί στις πωλήσεις.

Επεξ/σία από jest
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα αλανια επειδη ειμαι νεος φουλ στο κολκπο ps4 θελω να μου πειτε αν μπορω να "σπασω"το ps4 με καποιο hack αν υπαρχει..;;;και γενικος οδηγιες πως λετε να αρχισω την ολη φαση!!ωστε να γλυτοσουμε ευροπουλα!!ρωταω απλα αν υπαρχει ετσι!!!ηη αγοραζουμε games k παιζουμε απο cd οπως παλια!!αυτα και γενικος λιγο τα φωτα σας δν το εχω ξαναπιασει ποτε!!το πλαy και δεν εχω ιδεα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει αυτό που ψάχνεις.

Μόνο να φορτώσεις linux μπορείς αλλά θες παλιό firmware και τα ps4 στην αγορά δεν έχουν τόσο παλιό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα αλανια επειδη ειμαι νεος φουλ στο κολκπο ps4 θελω να μου πειτε αν μπορω να "σπασω"το ps4 με καποιο hack αν υπαρχει..;;;και γενικος οδηγιες πως λετε να αρχισω την ολη φαση!!ωστε να γλυτοσουμε ευροπουλα!!ρωταω απλα αν υπαρχει ετσι!!!ηη αγοραζουμε games k παιζουμε απο cd οπως παλια!!αυτα και γενικος λιγο τα φωτα σας δν το εχω ξαναπιασει ποτε!!το πλαy και δεν εχω ιδεα!!

μπορεις να το σπασεις ανετα...η με βαριοπουλα η το πετας απο το μπαλκονι... :-D

 

οπως προ-ειπε ο φιλος απο πανω δεν εχει βγει κατι.

αν βγει θα βουιξει το συμπαν,θα το μαθεις 100%...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει περιπτωση να.εχω κανει κατι και να μου ανανεωνει plus μονο του? δεν θυμαμαι να αγορασα plus και σημερα ειδα πως φυγανε απο το paypal μου 6.99 euro για plus διαρκειας ενος μηνα, μου ανανεωθηκε χωρις να κανω κατι...


θυμαμαι μονο την πρωτη φορα οταν ειχα εξαργυρωσει το trial 14 ημερων, πως ειχα πατησει να αγορασω ενα μηνα και μου ειπε πως τωρα εχω και οταν ληξει θα σου ανανεωθει αυτοματα, οκ αλλα τωρα  δευτερη φορα ΞΑΝΑ ανανεωθηκε χωρις να κανω κατι, γιαυτο ρωταω μηπως εχω πατησει κατι να ανανεωνει καθε φορα που ληγει? η δεν γινεται αυτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει περιπτωση να.εχω κανει κατι και να μου ανανεωνει plus μονο του? δεν θυμαμαι να αγορασα plus και σημερα ειδα πως φυγανε απο το paypal μου 6.99 euro για plus διαρκειας ενος μηνα, μου ανανεωθηκε χωρις να κανω κατι...

Σου κάνει μόνο του αυτόματη ανανέωση. Είναι προεπιλεγμένο και πρέπει να το αλλάξεις αλλιώς κάθε φορά που λήγει και εφόσον έχεις συνδεδεμένο λογαριασμό/κάρτα θα τραβάει λεφτά.

 

Επιλέγεις Ps plus (το πρώτο εικονίδιο του μενού) ->manage membership (πάνω δεξιά στην οθόνη) -> cancel automatic renewal

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου κάνει μόνο του αυτόματη ανανέωση. Είναι προεπιλεγμένο και πρέπει να το αλλάξεις αλλιώς κάθε φορά που λήγει και εφόσον έχεις συνδεδεμένο λογαριασμό/κάρτα θα τραβάει λεφτά.

 

Επιλέγεις Ps plus (το πρώτο εικονίδιο του μενού) ->manage membership (πάνω δεξιά στην οθόνη) -> cancel automatic renewal

πωω να σαι καλα φιλαρακι, θα το κοιταξω οταν παω σπιτι, δηλαδη κατι ειχα κανει εγω και το ειχα επιλεξει να ανανεωνει αυτοματα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωω να σαι καλα φιλαρακι, θα το κοιταξω οταν παω σπιτι, δηλαδη κατι ειχα κανει εγω και το ειχα επιλεξει να ανανεωνει αυτοματα ετσι?

Δεν είχες κάνει εσύ κάτι, είναι έτσι by default.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...