Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11Οκτωβριου το Rise of the tomb raider στο ps4 με ολα τα καλουδια(dlc)δωρο και δωρεαν art book με καθε pre order 

http://www.ign.com/articles/2016/07/19/rise-of-the-tomb-raider-20-year-celebration-edition-ps4-release-date-announced

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εχω 2tb σκληρο στο ps4 θελω να το χρησιμοποιησω και στο neo οταν βγει με το καλο δεν θα εχω καποιο θεμα σωστα?

Η λογικη λεει οχι.

11Οκτωβριου το Rise of the tomb raider στο ps4 με ολα τα καλουδια(dlc)δωρο και δωρεαν art book με καθε pre order 

http://www.ign.com/articles/2016/07/19/rise-of-the-tomb-raider-20-year-celebration-edition-ps4-release-date-announced

13775540_1155983461132648_68163835528122

 

 

Φαινεται να εχει πολυ πραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτουμε οτι ολα τα παραπανω ειναι στην ιδια τιμη με αυτη που κοστιζε οταν πρωτοβγηκε στο Xbox ειναι πολυ καλο.

 

 

Κραταω μια επιφυλαξη μην κανουν παλι την ιδια λαμογια τα καταστηματα εδω που εγινε και με το Dark Souls 3 που το δωρεαν Steelbook για τα preorder το χρεωνανε ξεχωριστα σε αλλη εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εχω 2tb σκληρο στο ps4 θελω να το χρησιμοποιησω και στο neo οταν βγει με το καλο δεν θα εχω καποιο θεμα σωστα?

 

Το ίδιο λειτουργικό θα είναι, λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα. Σίγουρα θα έχουν κάποιο τρόπο να κάνεις transfer τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η ιδέα μου ή το SOMA ξεκίνησε στα 5,5€ με το totally digital sale και το πήγανε στα 7.99€;

Το έψηνα τόσες μέρες και σήμερα που πήγα να το πάρω είδα την αύξηση. Παίζει να derpάρω τόσο πολύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η ιδέα μου ή το SOMA ξεκίνησε στα 5,5€ με το totally digital sale και το πήγανε στα 7.99€;

Το έψηνα τόσες μέρες και σήμερα που πήγα να το πάρω είδα την αύξηση. Παίζει να derpάρω τόσο πολύ;

Δυστυχως ειναι αληθεια αυτο που λες,και δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο αυξηθηκε η τιμη για τον συγκεκριμενο μονο τιτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...