Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν αναρτήθηκε νωρίτερα η τις προηγούμενες ημέρες αλλά είναι κάτι που αξίζει να το δείτε

 

Link.png Site: Nintendo-PlaystationTeardown

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν αναρτήθηκε νωρίτερα η τις προηγούμενες ημέρες αλλά είναι κάτι που αξίζει να το δείτε

 

Link.png Site: Nintendo-PlaystationTeardown

Ειχε αναφερθει πιο παλια(πρεπει να υπηρχε και μια σχετικη ειδηση)αλλα δεν ξερω πλεον τι σχεση μπορει να εχει με το τωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η ιδέα μου ή το SOMA ξεκίνησε στα 5,5€ με το totally digital sale και το πήγανε στα 7.99€;

Το έψηνα τόσες μέρες και σήμερα που πήγα να το πάρω είδα την αύξηση. Παίζει να derpάρω τόσο πολύ;

+1

Είπα θα το πάρω και εγώ και όταν πήγα να κάνω την αγορά ... 7.99.

Είχε μια επιπλέον έκπτωση για τα "gold" μέλη την οποία δυστυχώς έβγαλε χωρίς προειδοποίηση.

Ας ελπίσουμε να ξαναμπεί η έκπτωση μιας και το παιχνίδι φαίνεται τρομερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

Είπα θα το πάρω και εγώ και όταν πήγα να κάνω την αγορά ... 7.99.

Είχε μια επιπλέον έκπτωση για τα "gold" μέλη την οποία δυστυχώς έβγαλε χωρίς προειδοποίηση.

Ας ελπίσουμε να ξαναμπεί η έκπτωση μιας και το παιχνίδι φαίνεται τρομερό.

Το παιχνιδι ειναι τρομερό!!και στα 7,99 αξιζει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι σε διλημα να αγορασω 4k tv με την ελευση του Neo η να περιμενω τελος του 2017 που θα κυκλοφορησει και το scorpio και να αγορασω τοτε tv? μακαρι να προσφερει παραπανω πραγματα και σε 1080p το Neo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι σε διλημα να αγορασω 4k tv με την ελευση του Neo η να περιμενω τελος του 2017 που θα κυκλοφορησει και το scorpio και να αγορασω τοτε tv? μακαρι να προσφερει παραπανω πραγματα και σε 1080p το Neo

Να περιμενεις πρωτα να βγουν και οι 2 κονσολες και να δουμε τι ψαρια θα πιανουν στο λεγομενο 4κ....

Αυτονοητα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις 4κ τηλεοραση δεν αξιζει να αγοραζεις ουτε το ps4 neo οταν βγει, αλλα ουτε και το xbox one scorpion.

 

Αφου στην ουσια η μονη διαφορα που θα προσφερουν ειναι να μπορουν να παιζουν καποια παιχνιδια σε 4κ αναλυση(Τουλαχιστον επισημα η ms ετσι ανακοινωσε για το xbox one scorpion) για το ps4neo δεν εχει ανακοινωσει απολυτως τιποτα η sony ολα αυτα που ξερουμε ειναι απο φημες που δεν ξερουμε αν ισχυουν ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται έχω κουπόνι -€20 (ισχύει μέχρι 13/08/2016) για το παρακάτω και το παίρνει στα €329:

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/164912-sony-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-ps4-500gb-c-chassis-&-2nd-wireless-dualshock-4-black-&-ps4-game-uncharted-4-%CF%84%CE%BF-%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CF%8C%CF%82-%CE%BA%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%84%CE%B7-special-edition

 

Όσο για το 2ο χειριστήριο, υπάρχει μια (μικρή) ελπίδα να πιάσει τόπο: :)

 

http://www.gamespot.com/articles/no-split-screen-for-uncharted-4-multiplayer-at-lau/1100-6439494/
http://www.gamesradar.com/uncharted-4-could-get-split-screen-multiplayer-in-the-future/

 

PM όποιος ενδιαφέρεται και είναι σίγουρος ότι όντως θέλει να πάρει PS4 (το λέω γιατί έρχεται Neo, αλλά η προσφορά αξίζει).

 

ΥΓ: Με πρόχειρους υπολογισμούς η κονσόλα βγαίνει κάπου €230 με τιμές skroutz (παιχνίδι + χειριστήριο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις 4κ τηλεοραση δεν αξιζει να αγοραζεις ουτε το ps4 neo οταν βγει, αλλα ουτε και το xbox one scorpion.

 

Αφου στην ουσια η μονη διαφορα που θα προσφερουν ειναι να μπορουν να παιζουν καποια παιχνιδια σε 4κ αναλυση(Τουλαχιστον επισημα η ms ετσι ανακοινωσε για το xbox one scorpion) για το ps4neo δεν εχει ανακοινωσει απολυτως τιποτα η sony ολα αυτα που ξερουμε ειναι απο φημες που δεν ξερουμε αν ισχυουν ή οχι.

οποτε αγοραζουμε το υπαρχων ps4.σε 1080p παιζω εγω pc και tv.Αξιζει η συγκεκριμενη προσφορα?

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/164912-sony-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-ps4-500gb-c-chassis-&-2nd-wireless-dualshock-4-black-&-ps4-game-uncharted-4-%CF%84%CE%BF-%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CF%8C%CF%82-%CE%BA%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%84%CE%B7-special-edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...