Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κανω μια ερωτηση.εαν κατεβασα ενα οαιχνιδι του μηνα απο το ps store θα μπορω να το παιζω μονο εως οτου εχω ονλινε;επισης εαν αγορασω απο το store και αυτο θα μπορω να το παιζω μονο εως οτου εχω ps plus?μιλαω για να τα παιζω μονος.η με φιλους ατο σπιτι.δεν ενοω για ονλινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερωτηση.εαν κατεβασα ενα οαιχνιδι του μηνα απο το ps store θα μπορω να το παιζω μονο εως οτου εχω ονλινε;επισης εαν αγορασω απο το store και αυτο θα μπορω να το παιζω μονο εως οτου εχω ps plus?μιλαω για να τα παιζω μονος.η με φιλους ατο σπιτι.δεν ενοω για ονλινε

1. Πρέπει να έχεις ενεργή συνδρομή για να μπορείς να παίξεις.

 

2. Σε περίπτωση αγοράς δεν χρειάζεται να έχεις ενεργή συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα παιχνίδια που θα βγαίνουν στο μέλλον?

μια εκδοση για το απλό και μία για το Pro?

 

ή μόνο εκδοση για το απλό και οι κάτοχοι του Pro θα βαρεθούνε να κατεβάζουν Patches για κάθε παιχνίδι που αγοράζουν?

Τα πατς λογικα θα ειναι ενιαια.Απλα για την προ εκδοση θα εχουν και περισσοτερες πχ  επιλογες ωστε να το αξιοποιουν πλήρως.

Θα ήτανε καλή φάση να επερνε πίσω τα παλιά ps4 και με λίγα λεφτά παραπάνω να έπαιρνες το pro

Αυτα δυστυχως γινονται μονο στην αμερικη(πχ καταστηματα gamestop)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκεφτομαι να τσιμπησω το ps4 pro τα Χριστούγεννα σε καμία καλή προσφορά κυρίως για τα exclusives μόνο το θέλω και για κάνα pro τις κρύες νύχτες του χειμώνα με παρέα :P

 

Ερώτηση, επειδή διάβασα πως έχει αναβαθμισμένη gpu κτλπ, το monitor που έχω είναι 1080p και εκεί προορίζετε να παιζω, πιστεύετε ότι σε.παιχνιδια που στη προηγούμενη έκδοση έτρεχαν με 30fps τώρα στο ps4 pro θα παίζουν τουλάχιστον με 60 σε 1080p ή θα φάω ξενερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ps4 pro  για να  εκμεταλευτεις πληρως τις δυνατοτητες του θελει και 4Κ TV .

Θα το αγορασω και εγω εκει κοντα στις γιορτες  παραλληλα με μια πολυ καλη 4K .

Nομιζω πως αυτος ο συνδυασμος θα ειναι το βελτιστο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ps4 pro  για να  εκμεταλευτεις πληρως τις δυνατοτητες του θελει και 4Κ TV .

Θα το αγορασω και εγω εκει κοντα στις γιορτες  παραλληλα με μια πολυ καλη 4K .

Nομιζω πως αυτος ο συνδυασμος θα ειναι το βελτιστο .

Κοιταξε μονο μην απογοητευτεις αν τα περισσοτερα παιχνιδια δεν παιζουν σε 4k και την τηλεοραση την αγορασεις τσαμπα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε μονο μην απογοητευτεις αν τα περισσοτερα παιχνιδια δεν παιζουν σε 4k και την τηλεοραση την αγορασεις τσαμπα :P

Μα την τιβι δεν θα την παρω για τα παιχνιδια αυτο θα  ειναι το side effect ,η κυρια χρηση και το κινητρο να την αγορασω ειναι  οι ταινιες  καθως ειμαι και σινεφιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα την τιβι δεν θα την παρω για τα παιχνιδια αυτο θα ειναι το side effect ,η κυρια χρηση και το κινητρο να την αγορασω ειναι οι ταινιες καθως ειμαι και σινεφιλ.

Και κυκλοφορεί και πολύ content σε 4Κ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κυκλοφορεί και πολύ content σε 4Κ...

Πολυ δεν κυκλοφορει  ακομα ,ειναι θεμα χρονου αποκλειστικα ,  σε μια διετια το αργοτερο  θα  κυκλοφορει αφθονο .Επισης μην ξεχνας το upscale  που ειναι σημαντικο στις premium τηλεορασεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...