Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Raikkonen86 Έχεις ξαναπαίξει Souls παιχνίδια; Αν όχι θα φας κανένα 10ωρο και δεν θα έχεις φτάσει ούτε στο πρώτο Boss, μπορεί να σου σπάσουν τα νεύρα και να το παρατήσεις. Διαφορετικά το παιχνίδι είναι κορυφαίο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε, τα παιχνίδια που έχουν κυκλοφορήσει ήδη πριν τη κυκλοφορία του ps4 pro και θα υποστηρίζουν 4K και HDR (πχ Uncharted 4, Last of us), θα επανακυκλοφορήσουν με το διακριτικο "PS4 PRO ENCHANCED" ή απλά αγοράζεις το ήδη υπάρχον και θα γίνεται κάποιο update μόλις το φορτώσεις πάνω;;;;; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε, τα παιχνίδια που έχουν κυκλοφορήσει ήδη πριν τη κυκλοφορία του ps4 pro και θα υποστηρίζουν 4K και HDR (πχ Uncharted 4, Last of us), θα επανακυκλοφορήσουν με το διακριτικο "PS4 PRO ENCHANCED" ή απλά αγοράζεις το ήδη υπάρχον και θα γίνεται κάποιο update μόλις το φορτώσεις πάνω;;;;; Ευχαριστώ.

Νομίζω πως όσα έχουν ήδη κυκλοφορήσει απλά θα βγάλουν patch. Αυτά που πρόκειται να κυκλοφορήσουν θα έχουν την ένδειξη που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flash Sale σε αμερικάνικο και καναδέζικο store μέχρι τη Δευτέρα το μεσημέρι..

 

Για ps4, ξεχωρίζουν τα Killzone: Shadowfall (4.99 $), The Order (7.99 $), Rayman Legends (9.99 $), Shadow Complex Remastered (5.99 $) κι άλλα...

 

https://store.playstation.com/#!/en-us/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-FLASHSALEWEBLP

 

https://store.playstation.com/#!/en-ca/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-FLASHSALEWEBLP

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ στάνταρ θα απογοητεύσει άλλα όχι αυτούς που υπονοείς με το αρθράκι σου...

 ετοιμάσου ψυχολογικά για απογοήτευση ακόμα μια φορά - το να είσαι ψυχαναγκαστικό xbot δεν είναι καλό πράμα  :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

How PlayStation is Going to Disappoint Even More This Year

 

http://www.cheatsheet.com/entertainment/playstation-going-disappoint-even-year.html/

 

Όσο σκέφτομαι το horizon: zero dawn που θα βγει σύντομα απογοητεύομαι ακόμα πιο πολύ...  

Επεξ/σία από Snoob
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω φτιάξει ένα αμερικάνικο λογαριασμό αλλά δε μπορώ να αγοράσω από το store που έχει κάτι προσφορες, δε μου δέχεται την κάρτα(visa) αλλά ούτε μέσω paypal με την ίδια κάρτα. Θέλει μήπως American express;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον τυχόν ενδιαφέρει. :)

 

Είναι το PS4 Pro κατάλληλο για εσάς;

 

Εγώ που δεν έχω ps4 αλλά ούτε HDTV (ναι, ξέρω ότι είναι λίγο περίεργο για το έτος 2016) και θέλω να πάρω και τα 2 με κοντά στα 500€ - 600€ (300€ ps4 + 200€ ή 300€ αν βάλει κάτι και ο αδερφός μου για HDTV) τί να κάνω; :P

Μεταχειρισμένες κονσόλες δεν γουστάρω να παίρνω, εξαιρούνται παλιές κονσόλες (gb, gba, gamecube, etc)

 

Για το c-chassis με βλέπω μιας και δεν μου αρέσει εμφανισιακά το ps4 slim, την περίοδο των Χριστουγέννων ελπίζω να το πάρω ώστε να υπάρχει και κάποιο καλό bundle.

 

 

Προϋπόθεση για όλα αυτά είναι να παίρνω έστω 100€/μήνα από την πρακτική. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...