Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζετε αν στα Seven Spot ή αλλού νοικιάζουν Playstation VR?

Παιχνιδια Vr δεν εχω δει τελευταια φορα που ειχα παει(πριν 2εβδομαδες περιπου)στο διπλανο που καταστημα,βεβαια ολα τα seven δεν φερνουν τα  ιδια παιχνιδια απο οσο ξερω.

Οτι δηλαδη ισχυει και για το Playroom 

http://sevenspot.gr/gr/Playroom.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδια Vr δεν εχω δει τελευταια φορα που ειχα παει(πριν 2εβδομαδες περιπου)στο διπλανο που καταστημα,βεβαια ολα τα seven δεν φερνουν τα  ιδια παιχνιδια απο οσο ξερω.

Οτι δηλαδη ισχυει και για το Playroom 

http://sevenspot.gr/gr/Playroom.html

 

Με ενδιαφέρει αν νοικιάζουν τη συσκευή VR μαζί με τη κάμερα και τα χειριστήρια για να το δοκιμάσω. Παιχνίδια φαντάζομαι θα έχει στο Playstation store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει αν νοικιάζουν τη συσκευή VR μαζί με τη κάμερα και τα χειριστήρια για να το δοκιμάσω. Παιχνίδια φαντάζομαι θα έχει στο Playstation store.

Θα πρεπει να πας να το ρωτησεις αυτο απο το seven γιατι δεν γνωριζω.

Εκτως αν σε καλυπτει καποιο απο τα παραπανω καταστηματα με τα Playroom για να πας να το δοκιμασεις απο εκει live μια και καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρεπει να πας να το ρωτησεις αυτο απο το seven γιατι δεν γνωριζω.

Εκτως αν σε καλυπτει καποιο απο τα παραπανω καταστηματα με τα Playroom για να πας να το δοκιμασεις απο εκει live μια και καλη.

 

Θα πάρω τηλ. απλά έπεσα στις αργίες καταλαβαίνεις ή θα πάω σε κάποιο από τα καταστήματα που το έχουν για live δοκιμή.

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και χρονια πολλα να ρωτησω κατι αν βαλω το προ σε 4κ tv χρειαζεται αλλο καλοδιο να το συνδεσω η οποιο και αν εχω ταιριαζει εχω ενα απο το απλο το οποιο ειναι χρυσο μπροστα θα δειχνει καλα και χρειαζεται καποια ρυθμιση στην κονσολα για να μου δειχνει 4k το καθε παιχνιδι

 

θΕΣ ΚΑΛΩδΙΟ ΓΙΑ 4k tv HDMI.2.0 VERSION δεν κανει αυτο που εχει το κουτι φιλε μου...

 

http://www.e-shop.gr/inline-4k-uhd-hdmi-cable-white-2m-p-PER.814520

 

 

ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΡΥΘΜΙΣEIΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ HDCP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια (χρόνια πολλά αρχικά),βλέπω τον τελευταίο μηνα,και εδώ στις αγγελίες,και σε διάφορα γκρουπ του fb και σε άλλα site αγγελιών,διάφορους να πουλάνε ps4 slim 500gb (συγκεκριμένα αυτό ) όλοι σφραγισμένο,όλοι χωρίς απόδειξη. Μάλιστα κάποιοι έχουν και 2-3 κομμάτια. Επίσης όλοι έχουν στάνταρ τιμή 190€.

 

Έπαιξε καμία προσφορά που δεν έχω καταλάβει,η τα κλαίει καμία αποθήκη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά τσίμπησαν τα bundles του Black Friday, κράτησαν τα παιχνίδια και πουλάνε την κονσόλα με κέρδος. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί να μην δίνουν την αρχική απόδειξη αγοράς. Χρειάζεται για την εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι λείπει πάντως η απόδειξη δεν είναι καλό σημάδι.... γιατί αν είναι να κρατήσεις τα παιχνίδια η απόδειξη/εγγύηση είναι άχρηστη - κάτι άλλο παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει νοημα να αγορασει καποιος ps4 στα 190 ευρω χωρις αποδειξη κιολας...249 κανει καινουργιο και εχεις την αποδειξη σου και ολα κομπλε...ειναι εντελως υποπτη η κινηση αυτων που τα πουλανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια (χρόνια πολλά αρχικά),βλέπω τον τελευταίο μηνα,και εδώ στις αγγελίες,και σε διάφορα γκρουπ του fb και σε άλλα site αγγελιών,διάφορους να πουλάνε ps4 slim 500gb (συγκεκριμένα αυτό ) όλοι σφραγισμένο,όλοι χωρίς απόδειξη. Μάλιστα κάποιοι έχουν και 2-3 κομμάτια. Επίσης όλοι έχουν στάνταρ τιμή 190€.

 

Έπαιξε καμία προσφορά που δεν έχω καταλάβει,η τα κλαίει καμία αποθήκη;

Λογικη τιμη το δινουν.Τοσο κανει η κονσολα αν καποιος την αγορασει τωρα και την πουλησει χωρις αποδειξη αν και γενικα εχουν μαζευτει και αρκετες υποπτες αγγελιες οπως παντα λογω των ημερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...