Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χωρίς εγγύηση δεν αγοράζω απολύτως τίποτε. Πες ότι σπάει ο διάλος το ποδάρι του και μου πετυχαίνει προβληματική μονάδα...σαν να πέταξα 190 ευρώ στον κάδο των αχρήστων για να μην ξοδέψω 60 ευρώ παραπάνω. Κακή κίνηση και καθόλου καλό κέρδος. Να πεις το φιλαράκι μου που πήρε GTX 1060 6GB της msi στα 170 ευρώ από ανοιγμένο container όταν αυτές κόστιζαν σχεδόν τα διπλά να πω ναι το ρισκάρεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχει κανας τροπος να περασω κανενα ετοιμο save για το GTA5 ?  το επαιζα παλια στο ps4 , και χθες που το εβαλα να το παιξω σε νεα κονσολα ps4 pro , με ξεκιναει απο την αρχη και βαριεμαι να το ξανα παιξω...  υπαρχει καμια λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά σχεδόν όλες οι αγγελίες στο insomnia για το ps4 slim είναι χωρίς απόδειξη γιατί και καλά ήταν δώρο ή εξυπηρετούν κάποιο φίλο και δεν ξέρουν να δώσουν περαπάνω πληροφορίες κτλ. Θέλει προσοχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχει κανας τροπος να περασω κανενα ετοιμο save για το GTA5 ?  το επαιζα παλια στο ps4 , και χθες που το εβαλα να το παιξω σε νεα κονσολα ps4 pro , με ξεκιναει απο την αρχη και βαριεμαι να το ξανα παιξω...  υπαρχει καμια λυση?

 

Κανε copy paste σε ενα στικακι το save του απλου ps4 και περνα το στο pro...

Η ανεβασε το στο cloud αν εχεις συνδρομη plus και εισαι μια χαρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φιλαρακι του ειπανε να αγοράσει με 190€ ps slim απο κοντεϊνερ. αλλα φοβήθηκε

 

Ποιοί και που του το είπανε; Υπήρξε καμία κλοπή container και δεν έγινε θέμα;

Να πεις το φιλαράκι μου που πήρε GTX 1060 6GB της msi στα 170 ευρώ από ανοιγμένο container όταν αυτές κόστιζαν σχεδόν τα διπλά να πω ναι το ρισκάρεις. 

 

Αυτό πάλι πότε έγινε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί και που του το είπανε; Υπήρξε καμία κλοπή container και δεν έγινε θέμα;

Δεν ξερω παραπέρα. Μονο οτι του το προτειναν να αγοράσει. Πολλες φορες ανοιγουν παντος κοντεϊνερ και δεν βγαινει ντελαλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω παραπέρα. Μονο οτι του το προτειναν να αγοράσει. Πολλες φορες ανοιγουν παντος κοντεϊνερ και δεν βγαινει ντελαλης

 

Τι διάολο, στην Σομαλία ζούμε;

 

Εντωμεταξύ σούφρωσαν τόσα Slim, αλλά ούτε ένα Pro; :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θυμαμαι εποχες 2003-2004 που ειχαν ανοιξει κατι αληταραδες τοτε κοντεινερ nike παπουτσια και ειχε γεμισει τοτε ο κοσμακις nike milenium με 40-50 ευρω, σε δυτικες περιοχες της αθηνας και κεντρο....τωρα ανοιγουν και playstation....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τότε με το Uncharted 4 είχε βγάλει ανακοίνωση η Sony:

http://www.polygon.com/2016/4/27/11516964/uncharted-4-stolen-ebay-uk

Δεν ξέρω γιατί έχει περάσει στο ντούκου αυτό με τις κονσόλες (αν όντως αληθεύει)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε copy paste σε ενα στικακι το save του απλου ps4 και περνα το στο pro...

Η ανεβασε το στο cloud αν εχεις συνδρομη plus και εισαι μια χαρα.

 

και που θα βρω το save του απλου Ps4? το εχω πουλησει οταν αγορασα το pro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τις κλοπες όλα έγιναν όταν είχαν απεργία τα καράβια και έμειναν τόσες μέρες τα δέματα εκτεθημενα.

Εγώ προσωπικά έχασα samaung s7 από smarties.gr που ήταν να έρθει με acs. Το δέμα δεν ήρθε ποτέ και φυσικά ούτε η acs μπορούσε να το δικαιολογησει.

 

Επίσης μέσα από ελτα έχουν μακρυά χέρια... από εδώ μέσα μου έστειλε παλικάρι σλιμ 1tb από Αθήνα για Κέρκυρα σφραγισμένο με τιμολόγιο από κωτσοβολο..

Μου ήρθε ένα χάρτινο κουτί με ένα ρουτερ μέσα... το παιδί μου έστειλε πίσω τα χρήματα μην πιστευοντας κι ο ίδιος τι έχει γίνει κι το ανέθεσε στον δικηγόρο του.

Σίγουρα στην Αθήνα το έφαγαν γιατί το δέμα ενώ ήταν να έρθει κερκυρα η υπάλληλος το σκαναρε για Ζάκυνθο έτσι ώστε να τρεχουμε... συγκεκριμένα από Αθήνα για Κέρκυρα αυτό πήγε αθηνα-πατρα-ζακυνθο-Γιάννενα-κερκυρα... τα συμπεράσματα δικά σας.

Ο δικηγόρος που το ανέθεσε του είπε ότι είναι και ο ίδιος θύμα από κούριερ όμως. Περίμενε ps4 από κωτσοβολο και το δέμα δεν έφτασε ποτέ. Με ψάξιμο είδαν ότι κάποιος υπάλληλος το είχε πάρει κι το πούλησε...

 

Ότι ναναι παιδιά. Θέλει προσοχή πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...