Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω το παραπονο μου παντως μου την δινει γραφιστικα αυτο το "9/10!" "10/10!" που κοτσαρουν στις GOTY εκδοσεις στα εξωφυλλα.

 

Ναι καταλαβαινω οτι θελουν να διαφημισουν το παιχνιδι αλλα σκιζουν το εξωφυλλο ετσι. Τοσο κοπο εκανε ο σχεδιαστης συνηθως.

Εγω δεν εχω θεμα αλλα ας το βαζουν στο πισω μερος ή εστω απο site που να παραπεμπουν οτι ασχολουνται παραπανω με το gaming. Τωρα μου βαζουν το Edge πρωτη μουρη ή το Guardian,ε ειναι fail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι να φας τα νυχια σου και 10 euro και να τρεχεις για εκτυπωσεις δωσε 15 και παρτο μτχ απο τα public με το original cover - και ενα μεγαλο bonus ειναι η εκδοση 1.0 που εχει item dupe και graveyard skip για τους μερακληδες :-D

Σατανικό. Πάρε από κάποιο video 7 σαν ενοικίαση και άλλαξε τα εξώφυλλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μακαρι να βρουμε χρονο γιατι ερχονται εκπληκτικα παιχνιδια!!

 

 

δεν υπαρχει πιστευω ανταγωνισμος ως προς τι κονσολα να παρει καποιος για να παιξει τα καλητερα παιχνιδια

να δουμε τι θα γινει μετα το σκορπιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κατασταση ειναι λιγο πολυ γνωστη για το gaming.

 

 

 

1)Pc. Εχει κλασσικα την μεγαλυτερη ποικιλια τιτλων και τα περισσοτερα console exclusive της αγορας(βλεπε παιχνιδια της MS,SF5,I am setsuna,No mans Sky Κλπ)+δωρεαν online+καλυτερες τιμες(και δεν χρειαζεσαι 1000+ευρω pc για να απολαυσεις τα παιχνιδια αυτα,με 500ευρω κανεις την δουλεια σου μια χαρα)

2)Ps4.Θα εβαζα το xbox λογω χαμηλοτερης τιμης κυριως αλλα στην Ελλαδα εχουμε μεγαλυτερη ποικιλια απο πλευρας καταστηματων/διαθεσιμοτητας και φυσικα ενοικιασεων.

Η μεγαλυτερη ποικιλια που να καλυπτει τα γουστα των περισσοτερων και φυσικα με διαφορα ως τωρα τα καλυτερα και πιο ποιοτικα(καινουργια Ip μεσα σε αυτα)exclusive ή console exclusive(ενω μεχρι το 2015 ηταν υπερ της MS)

3)Xbox.Αν και μεγαλο θαψιμο το 2013 απο την χειροτερη παρουσιαση στην ιστορια του gaming,πλεον η κονσολα ειναι απιστευτα ανταγωνιστικη με παρα πολυ χαμηλη τιμη,πολλες προσφορες ανα καιρους στην Online συνδρομη,4κ blu ray το xbox One S,και αρκετα αξιολογα παιχνιδια και φυσικα με BC για παλιοτερα παιχνιδια,+καλυτερο controller.Πολυ ολοκληρωμενο πακετο αν και χανει στα σημεια(παλι στα ιδια exclusive με το 360 βασιζεται κυριως....)απο το ps4 στην χωρα μας παντα(στο εξωτερικο ισως ειναι καλυτερη αγορα).Σιγουρα παντως ειναι πιο ανταγωνιστικο απο παλια.

4)NS.Εδω τα λογια ειναι λιγα.Η κονσολα με την χειροτερη ποικιλια/βιβλιοθηκη παιχνιδιων(εκτως αν παρει ολη την συλλογη του 3ds και γινει ο συνεχιστης του,πραγμα που διεψευσε ο ιδιος ο Reggie αρα καλημερα....)κοστιζει πανακριβα στην Ευρωπη day one,χωρις πολλα παιχνιδια στο launch,σαν ξεχωριστη κονσολα δεν μπορει να σταθει αν δεν εχεις ηδη μια αλλη για τα multiplatform αλλα ειναι σοβαρος λογος αγορας(ισως και ο μοναδικος)για οσους τους ενδιαφερει η φορητοτητα.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω οτι κυκλοφορησε αυτες τις μερες(λιγο νωριτερα)το Kingdom Hearts HD 2.8,μιας και δεν εχει δικο του θεμα

https://www.skroutz.gr/s/9902157/Kingdom-Hearts-HD-2-8-Final-Chapter-Prologue-PS4.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση για δυνατους λυτες:

 

Πλεον με το vdsl μπορω να παιξω τα παιχνιδια μου με remote play οταν βρισκομαι αλλου οπου υπαρχει internet. Το θεμα μου ειναι οτι για να δουλεψει η εφαρμογη της sony πρεπει να εχεις συνδεδεμενο το ds4 με usb.

 

Ξερω οτι υπαρχει εφαρμογη που σου επιτρέπει να συνδεεις το ds4 μεσω Bluetooth με pc. Το θεμα ειναι οτι δεν συνεργάζεται με το remote play.

 

Εχει διαβασει κανεις καμια πατεντα ετσι ωστε να δουλευει το remote play με ασυρματη συνδεση χωρις να χρειάζεται καποιος να σκασει λεφτα για τον adapter της sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...