Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει διαβασει κανεις καμια πατεντα ετσι ωστε να δουλευει το remote play με ασυρματη συνδεση χωρις να χρειάζεται καποιος να σκασει λεφτα για τον adapter της sony?

 

Πρέπει να τα σκάσεις εκτός αν χρησιμοποιήσεις τον unofficial client (την χακιά δηλαδή) η οποία ήταν και ο λόγος που βγάλαν το remote play. Για οτιδήποτε άλλο (εκτός από ps tv) δουλεύουν κανονικά οποιαδήποτε BT adapter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να τα σκάσεις εκτός αν χρησιμοποιήσεις τον unofficial client (την χακιά δηλαδή) η οποία ήταν και ο λόγος που βγάλαν το remote play. Για οτιδήποτε άλλο (εκτός από ps tv) δουλεύουν κανονικά οποιαδήποτε BT adapter.

Και εγω αυτο πιστευω. Τι να κανουμε; Καλωδιο.. To Hacked remote play δεν δουλευει και τοσο καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο πιστευω. Τι να κανουμε; Καλωδιο.. To Hacked remote play δεν δουλευει και τοσο καλα.

Ρε συ μεγαλος ανθρωπος εισαι, ασε τις ταρζανιες παρε εκει το official   να κανεις την δουλεια σου σωστα .Τι εισαι κανα πιτσιρικι να ασχολεισαι με "hackies"  και παρομοιες μπουρδες ?

Να χανεις  τον χρονο σου και στο τελος να μην κανεις δουλεια σου κιολας .

Οταν λες δεν τον αφηνει?το κυριοτερο δεν ειπες.τι μυνημα του βγαζει?

 

Στον fotis13 πηγαινε το μνμ

Του εβγαζε "cannot add funds" κατι τετοιο αλλα δεν τον βρισκω τωρα να μου πει ακριβως πως ηταν το μυνημα .Το θεμα ειναι οτι το ελυσε παιρνοντας την retail  εκδοση του division  απο τα media markt sta 25   και τελειωσε το θεμα  προς το παρον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ μεγαλος ανθρωπος εισαι ασε τις ταρζανιες παρε εκει το official   να κανεις την δουλεια σου σωστα .Τι εισαι κανα πιτσιρικι να ασχολεισαι με "hackies"  και παρομοιες μπουρδες ?

 

Και να προσθεσω ΑΛΛΟ ενα adapter εκτος απο των Steam, X360, Xone που εχω? Ευχαριστω δεν θα παρω. Στην χειροτερη αν καιγομαι τοσο πολυ για ασυρματο δοκιμασα και το Steam Link μεσω VPN και αν και κανει περισσοτερα κολληματα δουλευει..

 

Εξαλλου η μιση μαγεια απο τοτε που αρχισα να ασχολουμαι με κονσολες, κλπ ειναι τα hacks. Ειδικα στο 1ο flash DVD Χ360 που εκανα μονος μου με VIA Sata καρτα, η που αλλαξα firmware σε hdd και εβαλα 250gb αισθανθηκα αρχοντας! Και δεν μιλαω για πειρατεια, αλλα για την χαρα του σπορ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Yakuza 0 φαινεται οτι θα ειναι καλο! Τριτη με φαινεται οτι κυκλοφορει. Βεβαια δεν εχω παιξει καποιο προηγουμενο, αλλα αυτο ειναι και καλα η αρχη.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2017-01-19-yakuza-0-review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vtse

 

Αν το δοκιμάσεις, πες μας πως πάει από input lag... γιατί στο OG δεν παλεύεται (μιλάω για real-time, όχι κανά turn-based).

Επαιξα αξιοπρεπως FFXV απο VDSL σε VDSL. Βεβαια μιλαω για αποσταση 2 χλμ max (στον ιδιο δημο). Settings ηταν στα 540 αν θυμαμαι καλα. Ενω δεν ειχα τοσο θεμα με lag παγωνε μερικες φορες, αλλα μπορει και να φταιει το ψιλοαθλιο PC.

 

EDIT: Επισης και οι 2 ειμαστε σε Forthnet, οποτε μπορει να παιζει και αυτο ρολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To sleeping dogs και thief στα 5€ πιστεύω αξίζουν έτσι;

 

Επίσεις το worms αξίζει; Το έχει παίξει κανείς; Είναι έτσι όμορφο και χαρούμενο όπως το παίζαμε παλιά στο ps2 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To sleeping dogs και thief στα 5€ πιστεύω αξίζουν έτσι;

 

Επίσεις το worms αξίζει; Το έχει παίξει κανείς; Είναι έτσι όμορφο και χαρούμενο όπως το παίζαμε παλιά στο ps2 ;

 

Τα Sleeping Dogs και Thief τα έχει σε Flash Sale και στο US Store μέχρι τη Δευτέρα με 9.48$ και τα 2, οπότε αν θες κάνεις ένα account, παίρνεις από Link.png Site: εδώ  μία prepaid των 10$ με 9.35€ και τα τσιμπάς.. σου μένει και 0.52$ για το μέλλον :P

 

Δεν είναι καμία τρελή διαφορά, αλλά είναι φθηνότερο..

 

btw. Προχθές το ίδιο site είχε προσφορά την prepaid των 10$ με 6.56€ οπότε όποιος πήρε εκείνη τη μέρα θα του βγεί ακόμα πιο φθηνά..

 

US Store Flash Sale: https://store.playstation.com/#!/en-us/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-FLASHSALE17LP

 

Έχει μερικές ενδιαφέρουσες προσφορές ακόμα στο flash sale, οπότε αξίζει μια ματιά.. εγώ πήρα το port του Dark Cloud 2 στο ps4 με 4.94$  ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...