Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2014 ... και παραμενει  απιστευτω ακομα με το pro

Στο ειχαμε γραψει και πιο παλια αλλα εξακολουθεις να κανεις τα ιδια...Δεν εχω να πω κατι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο επειδη ειναι περιοδος εκπτωσεων και εχουν ριξει τις τιμες στα καινουργια. Σε πολλα αλλα παιχνιδια ομως που εχουν,τα πουλανε ακριβοτερα απο οσο κοστιζουν καινουργια απο αλλου.

Dark Souls 3 used 46ευρω οταν καινουργιο εχει 40,Dishonored 2 καινουργιο 35 και του πουλανε 46 και παει λεγοντας.

 

Οσο για τα παιχνιδια που αναφερεις,μονο το Doom αξιζει στα χρηματα αυτα γιατι κοστιζει 10ευρω φθηνοτερα απο καινουργιο και επειδη οι περισσοτεροι κλασσικα δεν θα ασχοληθουν καν με το Multiplayer.

Division καινουργιο εχει 22περιπου ευρω αρα εν μερη σιγα την προσφορα.

Για το Last guardian εκει και αν δεν αξιζει να το παρεις used σε αυτη την τιμη.Καινουργιο με steelbook εχει μολις 8 ευρω ακριβοτερα

Επισης θα ηθελα να πω δημοσια(εχουν ξανασυμβει απειρες φορες τετοια περιστατικα με την εν λογω αλυσιδα στο θεμα των video games)ενα μεγαλο μπραβο στο Public που πουλαει μεταχειρισμενο το γνωστο Titanfall 2,οσο το πουλανε οι ιδιοι κιολας καινουργιο......Εν ετη 2017 ολα αυτα.

http://www.public.gr/product/gaming/used-games/ps4-used/ps4-used-game:-titanfall-2/prod8221931pp/

http://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/titanfall-2-ps4-game/prod8150839pp/

 

 

Βεβαια να μου πεις τοσα παιχνιδια(οπως το Uncharted 4),και τα εχουν στα 70ευρω αρα λογικο.

 

Και ομως ετσι ειναι ! Παγια τακτικη . Και δε βρισκεται ενας manager να τους πει γιατι γελανε οσοι τα βλεπουν ... Προχτες που περασα ρωτησα ποσο ειχε το Sword Art ps4 δεν ειχε τιμη -  70 ευρω μου λεει ο υπαληλος αφου το χτυπησε στον κομπιουτορα του  μόνο ? α καλα γεια σας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2014 ... και παραμενει  απιστευτω ακομα με το pro ...

 

 

 

  

 

 

 

 

 

im so exciting 

Αν εξαιρέσεις το γεγονός οτι το Damage System απλά δεν υπάρχει, είναι πάρα πολύ καλό για Arcade racing. Και ειδικά με Multiplayer, Expansions και να κάτσεις να το κάνεις Platimum αξίζει τα χρήματά του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ειχαμε γραψει και πιο παλια αλλα εξακολουθεις να κανεις τα ιδια...Δεν εχω να πω κατι παραπανω.

 

 

Ποιο ειναι το  προβλημα σου που κανω ενα post δεν το καταλαβενω  .Η  νοοτροπια που ΚΑΤΕΧΕΙΣ πραγματικα ειναι λυπηρο ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι το  προβλημα σου που κανω ενα post δεν το καταλαβενω  .Η  νοοτροπια που ΚΑΤΕΧΕΙΣ πραγματικα ειναι λυπηρο ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ αλλο.

Παρατηρηση ειναι και εχει γινει στο παρελθον.Με το να μπαινεις μια στο τοσο να αναφερεις πως ολα τα παιχνιδια δειχνουν στο ps4 pro στην τηλεοραση σου χωρις καν να μιλας για αυτα τι ακριβως θες να πετυχεις? Η δικια μου η αποψη(που την λες και νοοτροπια)ειναι λυπηρη ή αυτο που κανεις συνεχεια στο θεμα αυτο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2014 ... και παραμενει  απιστευτω ακομα με το pro ...

 

 

 

  

 

 

 

 

 

im so exciting 

 

 

Είτε το παίζεις σε pro είτε σε απλό PS4 το driveclub δείχνει ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ από την στιγμή που δεν έχει πάρει patch για να εκμεταλλευτεί τις παραπάνω δυνατότητες του Pro. Τι σου είναι το placebo..  :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει. Στο ps store επέλεξα να αγοράσω το infamous first Light, εβαλα τα στοιχεία της κάρτας όλα οκ μέχρι, πατάω το proceed to checkout ok κλικαρω μετά το order pay, μου βγάζει the Credit card information on file is not valid. Τι παίζει τι δεν έχω κάνει? (τα στοιχεία της κάρτας είναι οκ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε το παίζεις σε pro είτε σε απλό PS4 το driveclub δείχνει ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ από την στιγμή που δεν έχει πάρει patch για να εκμεταλλευτεί τις παραπάνω δυνατότητες του Pro. Τι σου είναι το placebo..  :-)

 

 

 

Tωρα ειναι με  hdr ....

Παρατηρηση ειναι και εχει γινει στο παρελθον.Με το να μπαινεις μια στο τοσο να αναφερεις πως ολα τα παιχνιδια δειχνουν στο ps4 pro στην τηλεοραση σου χωρις καν να μιλας για αυτα τι ακριβως θες να πετυχεις? Η δικια μου η αποψη(που την λες και νοοτροπια)ειναι λυπηρη ή αυτο που κανεις συνεχεια στο θεμα αυτο?

 

  

Mου ηταν αρκετη η προταση σου, φιλε μου  'τι ακριβως θες να πετυχεις''  να εισαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα ειναι με  hdr ....

 

 

Δεν βρήκα πουθενά να γράφει ότι έχει γίνει update στο driveclub και πλέον υποστηρίζει HDR. Εάν βρεις κάτι εσύ στείλε μου το link εάν θες. Αλλά ακόμα και update για HDR να έγινε θα έδειχνε το ίδιο πάλι με το απλό μοντέλο αφού και αυτό υποστηρίζει HDR.

Δεν υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στο Pro και το απλό μοντέλο για αυτό το παιχνίδι και για όσα δεν έχουν πάρει patch! To ίδιο ισχύει και για το need for speed που είχες ποστάρει πιο παλιά αλλά για να μην σου χαλάσω το ενθουσιασμό δεν είπα κάτι τότε... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, μεγάλη η δύναμη του placebo... τις προάλλες μίλαγα με ένα παλικάρι σε party chat και μου έλεγε ότι μόνο στο Pro είναι 60 fps το UC4 MP.

 

ΟΚ, το καταλαβαίνω το choice-supportive bias, αλλά μην διαστρεβλώνουμε και την πραγματικότητα! :P

 

Οι εκπτώσεις στα μαγαζιά ξέρει κανείς πότε τελειώνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Μιας και ειμαι καινουργιος στο χωρο του ps και του ps4 θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.Σκεφτομαι να αγορασω το uncharted 4 καθως μου αρεσε και το gameplay του και λογω ολων αυτων των καλων κριτηκων που εχει,και σας ρωτω αξιζει να παρω και το uncharted collection μιας και δεν εχω παιξει κανενα η να παρω μονο το 4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Μιας και ειμαι καινουργιος στο χωρο του ps και του ps4 θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.Σκεφτομαι να αγορασω το uncharted 4 καθως μου αρεσε και το gameplay του και λογω ολων αυτων των καλων κριτηκων που εχει,και σας ρωτω αξιζει να παρω και το uncharted collection μιας και δεν εχω παιξει κανενα η να παρω μονο το 4;

 

Να το πάρεις και να τα παίξεις με την σειρά ένα-ένα. :)

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...