Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχει παραγγειλει ποτε κανεις απο ubisoft  shop? δεινει -20%  με 100 units και στο καλαθι free delivery για πανω απο 30 ευρο.πχ το for honor  special εκδοση την δινει με τα Units 72 ευρο. η την collector 115 ευρο. θελω να ρωτησω αν ποτε ειχε κανεις προβλημα και αν η παραγγελεια ερχεται απο ευρωπη και οχι αμερικη. γενικα αν ολα πηγαν οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια εχει παραγγειλει ποτε κανεις απο ubisoft  shop? δεινει -20%  με 100 units και στο καλαθι free delivery για πανω απο 30 ευρο.πχ το for honor  special εκδοση την δινει με τα Units 72 ευρο. η την collector 115 ευρο. θελω να ρωτησω αν ποτε ειχε κανεις προβλημα και αν η παραγγελεια ερχεται απο ευρωπη και οχι αμερικη. γενικα αν ολα πηγαν οκ

Καλημέρα φίλε με UPS στέλνουν, τελευταία παραγγελία έφυγε από Γερμανία, και γενικά κάνουν καλή συσκευασία δεν υπάρχει κανένα θέμα συνήθως.

(Σε λίγες μέρες 4-5 έρχεται συνήθως)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσκασε και  Bundle για Ps4 μαζι με Horizon Zero Dawn +3μηνη συνδρομη για 1η Μαρτιου.

 

Τιμη προς το παρον ειναι αγνωστη.

http://www.gameslife.gr/ps4-1tb-horizon-zero-dawn-playstation-plus-71300

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσκασε και το πρωτο Bundle για Ps4 pro μαζι με Horizon Zero Dawn +3μηνη συνδρομη για 1η Μαρτιου.

 

Τιμη προς το παρον ειναι αγνωστη.

http://www.gameslife.gr/ps4-1tb-horizon-zero-dawn-playstation-plus-71300

 

 

Για το slim είναι όχι για το Pro αν και πιστεύω θα βγει και σε bundle με το Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσκασε και  Bundle για Ps4 μαζι με Horizon Zero Dawn +3μηνη συνδρομη για 1η Μαρτιου.

 

Τιμη προς το παρον ειναι αγνωστη.

http://www.gameslife.gr/ps4-1tb-horizon-zero-dawn-playstation-plus-71300

 

Προβλέπω 349!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παιξανε τοσες προσφορες τις γιορτες, γιαυτο και ηλπιζα να ηταν για το pro το bundle που δεν εχουμε δει κατι ακομα(και τι καλυτερο να προωθησει και το παιχνιδι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας. θέλω να αγοράσω ps4! και δεν ξερω αν αξιζει το pro h to slim. ωστοσο δεν σκοπευω να παρω 4Κ TV απλα άκουσα κάτι φημες οτι το σλιμ δεν ειναι τοσο καλο ποιοτηκα οσο η χοντρη εκδοση

κ επισης θεωρω πως δεν εχουν βγαλει καποιο ανθρωπινο bundle. οι τιμες ειναι κακιστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας. θέλω να αγοράσω ps4! και δεν ξερω αν αξιζει το pro h to slim. ωστοσο δεν σκοπευω να παρω 4Κ TV απλα άκουσα κάτι φημες οτι το σλιμ δεν ειναι τοσο καλο ποιοτηκα οσο η χοντρη εκδοση

κ επισης θεωρω πως δεν εχουν βγαλει καποιο ανθρωπινο bundle. οι τιμες ειναι κακιστες

 

Ποιοτικα δεν εχω ακουσει κατι σοβαρο για το σλιμ αλλα σαν κονσολα ειτε παρεις 4κ τβ ειτε οχι ειναι ανωτερη σε ολα η pro εκδοση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας. θέλω να αγοράσω ps4! και δεν ξερω αν αξιζει το pro h to slim. ωστοσο δεν σκοπευω να παρω 4Κ TV απλα άκουσα κάτι φημες οτι το σλιμ δεν ειναι τοσο καλο ποιοτηκα οσο η χοντρη εκδοση

κ επισης θεωρω πως δεν εχουν βγαλει καποιο ανθρωπινο bundle. οι τιμες ειναι κακιστες

 

 

Τα Χριστούγεννα είχαν βγει πολύ καλά bundle για το slim τώρα η αλήθεια είναι ότι δεν κυκλοφορεί κάτι καλό. Για την ποιότητα του slim πάντως δεν έχει ακουστεί κάτι κακό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσκασε και  Bundle για Ps4 μαζι με Horizon Zero Dawn +3μηνη συνδρομη για 1η Μαρτιου.

 

Τιμη προς το παρον ειναι αγνωστη.

http://www.gameslife.gr/ps4-1tb-horizon-zero-dawn-playstation-plus-71300

 

Περίεργο να δίνουν συνδρομή μαζί με SP-only game, αλλά καλοδεχούμενη όπως και να' χει...

 

Pro bundle δύσκολα θα βγει και δεν νομίζω να είχε κάτω από 450. Προς το τέλος του έτους να περιμένετε πολλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση. Εχω ενα λογαριασμό στο ps4 και μερικα αγορασμένα παιχνίδια απο το store, μπορω να δωσω τον λογαριασμό σε ενα φιλαρακι να τον βαλει σαν 2ο να παιξει τα παιχνιδια μου? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα PS4 slim (δεν έχω 4K TV οπότε το PS4 pro μάλλον είναι περιττό) και για αυτό παρακολουθώ εδώ και λίγο καιρό τις τιμές στα διάφορα καταστήματα στο skroutz και στις μεγάλες αλυσίδες. Πια είναι η γνώμη σας για τα "μικρά" μαγαζιά στο skroutz; Τα εμπιστεύεστε, ή υπάρχει φόβος για καμία περίεργη εισαγωγή, και μετά να τρέχω αν χρειαστεί να χρησιμοποιήσω την εγγύηση. Έχετε ακούσει κάτι; Μεγάλες διαφορές στην τιμή παρατηρώ μόνο στην σκέτη κονσόλα και όχι στα πακέτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...