Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει το Ηοrizon σε έκπτωση στο PS Store στα 45 ευρώ.

 

Το τσίμπησα χωρίς να το ψάξω ιδιαίτερα :mellow:

 

Στο public που ήμουν εχθές, το κουτάτο ήταν στα 69.90

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει το Ηοrizon σε έκπτωση στο PS Store στα 45 ευρώ.

 

Το τσίμπησα χωρίς να το ψάξω ιδιαίτερα :mellow:

 

Στο public που ήμουν εχθές, το κουτάτο ήταν στα 69.90

Πριν λιγες μερες λογω εκπτωσεων ολες σχεδον οι αλυσιδες το ειχαν 49ευρω και απο σκρουτζομαγαζα(δεν ξερω ποσο πανε τα μεταφορικα για Κυπρο)το ιδιο . Αλλα οπως και να εχει ελπιζω να σαρεσει :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασα λίγο online doa 5 και μπορώ να πω ότι έμεινα αρκετά ικανοποιημένος, σίγουρα καλύτερα τα πράγματα από sfv 

 

επίσης στο μόνο πράγμα που ανέκαθεν μου άρεσε το θέμα playstation είναι ο σταυρός του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα κωλολέει το tekken (κι εμένα είναι τα αγαπημένα μου fighter παιδιόθεν)  και παρόλο που θα βγει και σε pc δυστυχώς δε θα υπάρχει cross platform οπότε το ps4 είναι μονόδρομος

 

βλέπω ότι retail θα ξεκινήσει από 50αρικο, αλλά λέω να περιμένω λίγο μπας και πετύχω κάτι καλύτερο, θα παίξω το πορνοαγαπημένο μου doa που τώρα κάνει 14€ καλό είναι και αυτό (βέβαια το έχω ξεχάσει και τρώω ξύλο, αλλά θα επανέλθω) 

 

βέβαια παιχνίδια που δε θα σκόπευα να πουλήσω ή να παίξω μία φορά και θα είναι ψιλομόνιμα στο σκληρό θα τα προτιμούσα digital (απεχθάνομαι το βάλε βγάλε δισκάκι)  αλλά ψηφιακό ξεκινάει από 70 το tekken και κάτι με πιάνει με αυτή τη τιμή,  η λογική λέει ότι στα 70 θα τα βγαλει τα λεφτά του βέβαια, αλλά και πάλι δυσκολεύομαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φρέσκα κουλούρια! Το top 10 του πρώτου τριμήνου στη Μ. Βρετανία περιλαμβάνει τα εξής:

 

01. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
02. Grand Theft Auto V
03. Horizon: Zero Dawn
04. Resident Evil VII
05. FIFA 17
06. Call of Duty: Infinite Warfare
07. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
08. For Honor
09. Mass Effect: Andromeda
10. Battlefield 1

 

http://www.dualshockers.com/uks-best-selling-games-retail-q1-2017-ghost-recon-wildlands-no-1-horizon-zero-dawn-no-3/

 

Δεν σας κάνει εντύπωση το GTA V που βρίσκεται ακόμη στα top 10???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι και θα σου πω αμεσως γιατι. Πεφτει πολυ ban στο online αν ψαξεις και γιαυτο το λογο αγοραζουν και αλλα παιχνιδια. Τουλαχιστον απο το θεμα του pc που εβλεπα επεφτε ban με το τσουβαλι.

 

 

Βεβαια για να μην ακουστω και τοσο κακος, στο θεμα single player το παιχνιδι ειναι με μεγαλη διαφορα η κορυφη της σειρας και το Multiplayer του αν και ξεκινησε ψιλο τραγικα,πηρε τα πανω του.

 

Πιθανως ο λογος να ειναι το Multiplayer για τις πωλησεις,αλλα πραγματικα το πιστευω οτι ενα μερος αυτων ειναι και απο τα bans που ξανααγοραζουν το παιχνιδι οσο κουλο και να ακουγεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει καποιος με ps4 να αγορασει το ps4 pro και να αφησει στην ακρη το παλιο;αηιζ3ι η αναβαθμισει;4κ δεν υπαρχει τηλεοραση αυτη την στιγμη αλλα για μελλοντικη χρηση.ειναι εξισου καλο απο θεμα αντοχης-γραφικων επεξεργαστη κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει καποιος με ps4 να αγορασει το ps4 pro και να αφησει στην ακρη το παλιο;αηιζ3ι η αναβαθμισει;4κ δεν υπαρχει τηλεοραση αυτη την στιγμη αλλα για μελλοντικη χρηση.ειναι εξισου καλο απο θεμα αντοχης-γραφικων επεξεργαστη κλπ;

Οχι δεν αξιζει αν υπαρχει ηδη απλο ps4 εκτος αν θελεις να εχεις οτι το καλυτερο που σε αυτη την περιπτωση δεν θα ρωταγες καθολου και θα το ειχες παρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...