Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας! Θα αγοράσω σε διάστημα 2 μηνών αυτή την οθόνη για να παίζω σε ps4 : https://www.skroutz.gr/s/10441059/Dell-SE2717H.html#specs . Μου προτείνετε να αγοράσω το PS4 Pro ή το PS4 Slim ?

Επειδή βλέπω πολλές απόψεις πάνω στο θέμα, δεν σκοπεύω να αγοράσω 4k monitor στο μέλλον. Για την συγκεκριμένη οθόνη αξίζει η αγορά του pro και τα 130 ευρώ παραπάνω ή  η αγορά του slim και 130 ευρώ σε παιχνίδια,χειριστήριο κτλ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι αρκετοί πουλάνε PSN κάρτες σε χαμηλές τιμές. Τι παίζει με αυτές,τις κλαίει κανένα μαγαζί λογικά ε; Κλεμμένες;

 

Αν αγοράσουμε τέτοιες κάρτες και είναι όντως κλεμμένες παίζει ban από την sony;

 

 

Εγώ αγόρασα προχθές από max την χρησιμοποίησα χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω πολλές απόψεις πάνω στο θέμα, δεν σκοπεύω να αγοράσω 4k monitor στο μέλλον. Για την συγκεκριμένη οθόνη αξίζει η αγορά του pro και τα 130 ευρώ παραπάνω ή  η αγορά του slim και 130 ευρώ σε παιχνίδια,χειριστήριο κτλ ?

 

Εγώ δεν έχω 4Κ TV και αγόρασα το Pro. Αν το ξαναέκανα πάλι το Pro θα αγόραζα.

 

Δεν με απασχολεί η χρηματική διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το Horizon(και το zelda)καταφερε να σπασει τον παγο του pro στην Ελλαδα

 

https://www.gameslife.gr/greek-top-10-video-games-march-33239

 

Εκπληξη η θεση και τ ου wildlands τοσο ψηλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζοντας Persona 5, παράλληλα τερμάτισα τα Uncharted 2 και 3.

 

To 2 το βρήκα εξαιρετικό. Το 3 από τη μέση και μετά το βρήκα βαρετό και ίσως το πιό αδύνατο από τα 3.

 

Τώρα ξεκινάω και το Horizon, αλλά μετά από τα 60-άρια fps στα Uncharted και το butter smooth gameplay τους, το 30-άρι του Horizon βγάζει μάτια. Θα το συνηθίσουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζοντας Persona 5, παράλληλα τερμάτισα τα Uncharted 2 και 3.

 

To 2 το βρήκα εξαιρετικό. Το 3 από τη μέση και μετά το βρήκα βαρετό και ίσως το πιό αδύνατο από τα 3.

 

Τώρα ξεκινάω και το Horizon, αλλά μετά από τα 60-άρια fps στα Uncharted και το butter smooth gameplay τους, το 30-άρι του Horizon βγάζει μάτια. Θα το συνηθίσουμε..

Ευτυχως ειναι σταθερο 30ρι και δεν εχει στην αρχη του παιχνιδιου γρηγορο gameplay οπως του uncharted αρα ψιλο συνηθιζεται

 

Να ενημερωσω οτι βλεπω το εν λογω παιχνιδι να εχει πτωση τιμης 10ευρω κατω στα 56ευρω https://www.skroutz.gr/s/10803632/Persona-5-PS4.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις σημερα αγορασα το ps4pro και εβαλα και παιζω εδω και 5-6 ωρες το horizon zero dawn σε 4k το παιχνιδι παιζει μια χαρα χωρις απολυτως κανενα προβλημα αλλα σε καποιες φασεις ακουω την κονσολα αρκετα θορυβωδεις και αν βαλω το χερι μου πισω δεξια βγαζει ζεστο(Οχι καφτο) αερα.

 

Υποθετω ειναι γιατι ζεσταινετε και ειδικα με αυτο το παιχνιδι.

 

Αλλα να ανησυχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...