Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιβεβαιωθηκε το batman και deus x στο plus για Ιανουαριο( γραφω απο κινητο και δεν μπορω να αναρτησω λινκ)

Βαζω και το link να υπαρχει καλου κακου https://blog.eu.playstation.com/2017/12/27/deus-ex-mankind-divided-and-batman-the-telltale-series-join-playstation-plus-in-january/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το batman ειναι επος παιδες, μπορει να ειναι εντελως εναλλακτικη προσεγγιση αλλα μου αρεσε παρα πολυ, το 2ο αγαπημενο μου της telltale μετα το new frontier

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο παιχνιδι της Telltales(που αν δεν κανω λαθος ειναι και το μονο για το οποιο πρεπει να εχει παρει και βραβεια)που ηταν η μεγαλυτερη επιτυχια της και την εκανε τοσο γνωστη ηταν το αρχικο Walking Dead

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-walking-dead-a-telltale-games-series

Θα το δοκιμασω το Batman αφου δινεται που δινεται δωρεαν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 1ο ηταν πολυ καλο και με αυτο αρχισα να ασχολουμαι με ολα τα επεισοδια οπως τα βγαζει, αλλα το τελευταιο walking dead ειναι παρα πολυ δυνατο, εχει πολυ καλη εξελιξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 1ο ηταν πολυ καλο και με αυτο αρχισα να ασχολουμαι με ολα τα επεισοδια οπως τα βγαζει, αλλα το τελευταιο walking dead ειναι παρα πολυ δυνατο, εχει πολυ καλη εξελιξη

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-walking-dead-the-telltale-series---a-new-frontier

Αυτο λες?Δεν ξερω δεν το εχω παιξει ακομα αλλα δεν νομιζω να ειναι καλυτερο του αρχικου.

 

Το πρωτο παιχνιδι ειχε δημιουργησει παρα πολυ ντορο οταν ειχε βγει,σε σημειο να κουβεντιαζεται πολυ για καιρο,κατι που η αληθεια ειναι οτι δεν βλεπω να πολυ συμβαινει στα επομενα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο, δε ξερω γτ εχει τοσο low score, πραγματικα μου αρεσε, για full price εννοειται οχι το πηρα απο τα κλασσικα psn sales στα 10 ευρω, αλλα ειναι σιγουρα καλυτερο απο το 2ο μακραν, και το michonne μου αρεσε αν και μικρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε κανείς το Destiny 2 που ήταν trial πλήρες για μερικές μέρες περίπου στις 16-19/12;

Κανονικά δεν θα έπρεπε να παίζει μόνο τότε; Εμένα παίζει ακόμα και όχι μονο αυτό...

Στην αγορά μου βγάζει:

Destiny 2 - Digital Deluxe Edition (1) €0.00

 

Ξέρει κανείς τίποτα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο μου είχε κάνει και εμένα με το overwatch. Μπήκα στο library να δω κάτι και τλ βρηκα purchased ενώ δεν το είχα πάρει ποτέ, μόνο ένα σουκου το ειχα βάλει να κατέβει όταν το είχαν free για λίγες μέρες αλλά το σταμάτησα .Και μετά από τόσους μήνες ακόμα με αφήνει να το κατεβάσω, αλλά δε το έχω βάλει ακόμα καθώς φαντάζομαι όταν παω να παίξω θα λέει ότι πρέπει να το αγοράσω. Βαριέμαι να κατεβάσω 40γβ έτσι και δε το έχω δοκιμάσει ακόμα. Ίσως το βάλω αυτές τις μέρες να δω γιατί και εμένα μου έκανε εντύπωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το batman ειναι επος παιδες, μπορει να ειναι εντελως εναλλακτικη προσεγγιση αλλα μου αρεσε παρα πολυ, το 2ο αγαπημενο μου της telltale μετα το new frontier

Θα το δω γιατί δεν το έχω παίξει (θυμάμαι ότι άρεσε πολύ σε φίλο μου και με είχε προτρέψει να το κοιτάξω), αλλά το Deus ex που το έχω παίξει είναι επίσης παιχνιδάρα που δυστυχώς χαντακωνεται (η σειρα κυρίως) από τις πρακτικές της square όπως και το επίσης αρκετά καλό όταν είναι ολόκληρο hitman

 

Το συγκεκριμένο deus ex αν και είναι μισό παιχνίδι είναι πολύ καλό, μακάρι να δούμε και συνέχεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε κανείς το Destiny 2 που ήταν trial πλήρες για μερικές μέρες περίπου στις 16-19/12;

Κανονικά δεν θα έπρεπε να παίζει μόνο τότε; Εμένα παίζει ακόμα και όχι μονο αυτό...

Στην αγορά μου βγάζει:

Destiny 2 - Digital Deluxe Edition (1) €0.00

 

Ξέρει κανείς τίποτα;

Παραταση το demo εχει , μη περιμενεις να στο χαρισουν . Σε Us λογαριασμο στο βαζουν και συντομευση μονοι τους .

Παρε-παρε expansion και dlc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγορασα το pro το λευκο οχι το πακετο με το destiny ,ειχα και το πιο παλιο πσ4 προ ,εχω παρατηρηση οτι ειναι πιο αθορυβω και πιο γρηγορο ,εχει παρατηρηση κανεις το ιδιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσο αφορά τα move controllers, είναι συμβατά του ps3; Ρωτάω επειδή για να παίξω ένα παιχνιδάκι στο VR που το πήρα γύρω στα 15 ευρώ πρέπει να δώσω για move controller 70-80 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πηρα πρεφα οτι υπαρχει το .hack // gu στο ps4 και τσιριξα με κανονικη φωνη

τα .hack στο ps2 ηταν το αγαπημενο μου παιχνιδι

το εχει και σε εκπτωση στο store, το αγορασα επι τοπου και για καποιο λογο δε μπορω να το βαλω να κατεβαινει στο σπιτι παρ ολο που η κονσολα μου ειναι σε rest mode. Σπαστικο, ηλπιζα να κατεβει μεχρι να γυρισω


Παιδιά όσο αφορά τα move controllers, είναι συμβατά του ps3; Ρωτάω επειδή για να παίξω ένα παιχνιδάκι στο VR που το πήρα γύρω στα 15 ευρώ πρέπει να δώσω για move controller 70-80 ευρώ?

ναι, ειναι τα μονα move controllers που υπαρχουν, δε βγηκαν καινουρια για το psvr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πηρα πρεφα οτι υπαρχει το .hack // gu στο ps4 και τσιριξα με κανονικη φωνη

τα .hack στο ps2 ηταν το αγαπημενο μου παιχνιδι

το εχει και σε εκπτωση στο store, το αγορασα επι τοπου και για καποιο λογο δε μπορω να το βαλω να κατεβαινει στο σπιτι παρ ολο που η κονσολα μου ειναι σε rest mode. Σπαστικο, ηλπιζα να κατεβει μεχρι να γυρισω

ναι, ειναι τα μονα move controllers που υπαρχουν, δε βγηκαν καινουρια για το psvr

 

Ναι αυτό το ξέρω , απλώς δεν υπάρχει κάποια διαφορά από τις εκδόσεις του ps3 και του ps4? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...