Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αυτό το ξέρω , απλώς δεν υπάρχει κάποια διαφορά από τις εκδόσεις του ps3 και του ps4? 

δεν υπαρχει εκδοση για ps4 αυτο σου λεω, ειναι τα move χειριστηρια του ps3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα και χρόνια πολλά, έχω μπερδευτεί λίγο και θέλω τη βοήθεια σας.
Έχω ps4, έχω ενεργοποίηση το ps plus για ένα χρόνο και εχτές πείρα και μια κάρτα 50 ευρώ για να κάνω αγορές σε παιχνίδια, θέλω να πάρω το pro 2018 και μου έχει 2 εκδόσεις, η μια λέει full game με τιμή 26.99 και η άλλη έκδοση bundle 31.49 ποια πρέπει να πάρω για να παίζω το κλασικό pro (θέλω να παίζω και on line) τέλος την ίδια απορία έχω και για το rocket league,θα πρέπει να πάρω το full game με 11,99 η να πάρω την έκδοση bundle με τιμή 14,99
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πηρα πρεφα οτι υπαρχει το .hack // gu στο ps4 και τσιριξα με κανονικη φωνη

τα .hack στο ps2 ηταν το αγαπημενο μου παιχνιδι

το εχει και σε εκπτωση στο store, το αγορασα επι τοπου και για καποιο λογο δε μπορω να το βαλω να κατεβαινει στο σπιτι παρ ολο που η κονσολα μου ειναι σε rest mode. Σπαστικο, ηλπιζα να κατεβει μεχρι να γυρισω

ναι, ειναι τα μονα move controllers που υπαρχουν, δε βγηκαν καινουρια για το psvr

 

 

Είχα επιχειρήσει κάποτε να δω τη σειρά anime, ήταν άθλια. Τα παιχνίδια λένε τίποτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα επιχειρήσει κάποτε να δω τη σειρά anime, ήταν άθλια. Τα παιχνίδια λένε τίποτα ?

εχει απειρα spinoffs, δεν ειναι ολα καλα. To .hack//sign ειναι αρκετα μετριο και δε μπορεις και να το παρακολουθησεις αν δεν ξερεις την υποθεση.

τα παιχνιδια ειναι υπεροχα. εγω ξεκινησα με τη σειρα .hack//Infection, .hack//Mutation, .hack//Outbreak, .hack//Quarantine στο ps2.

το GU δεν το εχω παιξει, δεν το εβρισκα να το αγορασω, ειχα προσπαθησει να το κατεβασω απο ιντερνετ τοτε αλλα δεν τα ειχα καταφερει, τωρα θα παιξω το remake χιχιχι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά, έχω μπερδευτεί λίγο και θέλω τη βοήθεια σας.

Έχω ps4, έχω ενεργοποίηση το ps plus για ένα χρόνο και εχτές πείρα και μια κάρτα 50 ευρώ για να κάνω αγορές σε παιχνίδια, θέλω να πάρω το pro 2018 και μου έχει 2 εκδόσεις, η μια λέει full game με τιμή 26.99 και η άλλη έκδοση bundle 31.49 ποια πρέπει να πάρω για να παίζω το κλασικό pro (θέλω να παίζω και on line) τέλος την ίδια απορία έχω και για το rocket league,θα πρέπει να πάρω το full game με 11,99 η να πάρω την έκδοση bundle με τιμή 14,99

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!

 

Με ενδιαφερει και εμενα αυτο με το full game και το bundle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά, έχω μπερδευτεί λίγο και θέλω τη βοήθεια σας.

Έχω ps4, έχω ενεργοποίηση το ps plus για ένα χρόνο και εχτές πείρα και μια κάρτα 50 ευρώ για να κάνω αγορές σε παιχνίδια, θέλω να πάρω το pro 2018 και μου έχει 2 εκδόσεις, η μια λέει full game με τιμή 26.99 και η άλλη έκδοση bundle 31.49 ποια πρέπει να πάρω για να παίζω το κλασικό pro (θέλω να παίζω και on line) τέλος την ίδια απορία έχω και για το rocket league,θα πρέπει να πάρω το full game με 11,99 η να πάρω την έκδοση bundle με τιμή 14,99

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!

Ειναι απλο μπαινεις στο bundle του εκαστοτε παιχνιδιου και διαβαζεις το Description.

Στο pro 2018 λεει αυτο:

A special edition version dedicated to FC Barcelona and PES fans! Get exclusive content for myClub associated with the club!

• 1x FCB Special Agent

• 1x FCB Legend Special Agent

• 1,000 myClub coins

 Αρα δινει τα παραπανω αν παρεις το bundle εκει ειναι η διαφορα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω αξιόλογο pc και θα έριχνα σε μια αναβάθμιση κάρτας τα λεφτά αλλά αυτή την στιγμή μια μετρίων επιδόσεων rx580 κοστίζει περισσότερο από ένα PS4 pro. Κι έχω μπέι στο τριπακι για αγορά κονσόλας.

Έχει μπόλικα exclusives που μου αρέσουν. Στα 350 με game είναι καλή τιμή για το pro;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω αξιόλογο pc και θα έριχνα σε μια αναβάθμιση κάρτας τα λεφτά αλλά αυτή την στιγμή μια μετρίων επιδόσεων rx580 κοστίζει περισσότερο από ένα PS4 pro. Κι έχω μπέι στο τριπακι για αγορά κονσόλας.

Έχει μπόλικα exclusives που μου αρέσουν. Στα 350 με game είναι καλή τιμή για το pro;

Την 580 σε 1080p δεν την λες μετρια αλλά άριστη.

Μια 1060 3gb επισης σε 1080p έχεις παρα πολυ καλες επιδοσεις (καλυτερες απο ενα PS4.) Αν μιλάμε για 4k όμως είναι άλλη ιστορία.

 

350 με παιχνιδι(ανάλογα τι παιχνίδι βέβαια) ειναι μια οκ προς καλη τιμη για το Pro την δεδομενη περιοδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ειναι, αξίζει το pro σε 1080 προς το παρόν οθόνη; Θέλω απλα κάτι για να παίζω games που τα έχω αφήσει εδώ και 2+3 χρόνια με την κάρτα που έχω. Να μου πεις θα μπορούσα να κοιτάξω κάτι σε 1050ti αλλά δεν θέλω να αναβάθμιζω σε 1 χρόνο πάλι. Πραγματικά δεν ξέρω πως να κινηθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις 4κ δεν βλέπω το λόγο να αγοράσεις το προ. Εκτος και στο άμεσο μέλλον έχεις σκοπό να πάρεις μια. Με τα παραπάνω λεφτά που θα έβαζες για το προ ίσως να μπορούσες να αγοράσεις τα παιχνίδια που έχεις αφήσει αυτά τα χρόνια, όχι όλα προφανώς αλλά κάποια από αυτά. Παρόλα αυτά, αν έχεις σκοπό να πάρεις 4κ σε 3-4 μήνες εννοείται θα πας για το προ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ειναι, αξίζει το pro σε 1080 προς το παρόν οθόνη; Θέλω απλα κάτι για να παίζω games που τα έχω αφήσει εδώ και 2+3 χρόνια με την κάρτα που έχω. Να μου πεις θα μπορούσα να κοιτάξω κάτι σε 1050ti αλλά δεν θέλω να αναβάθμιζω σε 1 χρόνο πάλι. Πραγματικά δεν ξέρω πως να κινηθώ.

αν δεν σε ενδιαφέρουν τα exclusives του ps4 πάρε κάρτα. δεν θα την αλλάξεις σε ένα χρόνο, μια κάρτα επιπέδου 580 σε βγάζει καμιά 3ετια με μαξαρισμένα σχεδόν τα πάντα και παραπάνω με υποχωρήσεις 

 

αν σε ενδιαφέρουν (γιατί έχει αρκετά καλά πράγματα) πάρε απλά ένα slim, δεν έχει νόημα το pro σε 1080p οθόνη

 

το ιδανικό για μένα θα ήταν να πάρεις κάρτα και ένα slim, εναλλακτικά slim (αν θες να αποφύγεις και λοιπή αναβάθμιση του υπολογιστή) 

 

η 6950 που έχεις είναι 1000 ετών, εγώ την είχα αλλάξει με 7950 το '13 αν θυμάμαι σωστά και τέλη '16 την άλλαξα και αυτή με 480

 

αν δηλαδή πάρεις κάρτα μετά από τόσα χρόνια δεν λες ότι βγαίνεις και χαμένος και 1050ti δηλαδή να πάρεις η διαφορά είναι χαωτική αλλά και το ps4 έχει σαφώς καλύτερα γραφικά από την 6950 (παίζει σε επίπεδα 7870) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά, έχω μπερδευτεί λίγο και θέλω τη βοήθεια σας.

Έχω ps4, έχω ενεργοποίηση το ps plus για ένα χρόνο και εχτές πείρα και μια κάρτα 50 ευρώ για να κάνω αγορές σε παιχνίδια, θέλω να πάρω το pro 2018 και μου έχει 2 εκδόσεις, η μια λέει full game με τιμή 26.99 και η άλλη έκδοση bundle 31.49 ποια πρέπει να πάρω για να παίζω το κλασικό pro (θέλω να παίζω και on line) τέλος την ίδια απορία έχω και για το rocket league,θα πρέπει να πάρω το full game με 11,99 η να πάρω την έκδοση bundle με τιμή 14,99

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!

Βundle,  Special edition και πράσινα άλογα.... Πάρε ανθρωπέ μου το standard full game κάνε το κέφι σου οσο πιο οικονομικά γίνεται και μην τσιμπάς απο τα extra...όλα είναι υπερτιμημένα :mad: .  Σε λιγότερο απο ενα δίμηνο απο την έκδοση του κάθε παιχνιδιού οι τιμές κατρακυλάνε... :-(   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 σκρουτζομάγαζα έχουν αυτή τη στιγμή το God of War pre-order γύρω στα 55€. Εγώ έριξα απο τώρα την προπαραγγελία προτού βγεί το παιχνίδι και αρχίσουν να βαράνε 70άρια, αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το θες πρώτη μέρα με το καλημέρα ίσως, αλλά μαγαζία όπως το gamestation το οποίο παρακολουθώ λίγο και ψωνίζω από αυτό σχετικά σύντομα θα το έχει 50 και κάτω.. δεν του θυμάμαι να βαράνε 70αρια όπως τα μεγαλομάγαζα

 

ίσως έκανα κάτι τέτοιο σε κάνα rdr 2 που το έχω πιο καημό να το παίξω άμεσα, το gow με κόβω να το παίρνω σε sale 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...