Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω 4 κωδικούς για έκπτωση σε κάποια παιχνίδια ps4 για αγορά από το Αμερικάνικο PS Store, για όποιον έχει αμερικάνικο λογαριασμό και ξέρει πως να αγοράζει παιχνίδια από εκεί, οι οποίοι λήγουν στις 05/06.

Εγώ δεν έχω σκοπό να τους χρησιμοποιήσω, οπότε αν κάποιος θέλει να αγοράσει κάποιο από αυτα τα games μέχρι τότε, ας στείλει ενα pm για να του δώσω τον αντίστοιχο κωδικό για την έκπτωση.

Π.χ. το RE7 Gold Edition με τον κωδικό βγαίνει 30$ (~26€) ίσως για κάποιους να αξίζει..

 

asdasd.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, najinblue3 είπε

εγω αποφασισα να το παρω στο switch οοοοοταν βγει

Το επαιξα τωρα το 3ημερο και μου εκανε εντυπωση πως και δεν το ανεφερε κανεις(εστω για κανενα co op ρε παιδι μου,γιατι τωρα το τερματισα ηδη δεν μπορουσα να περιμενω).

Τουλαχιστον φτιαξανε το gravelord covenant.Το μενου θελει λιγη παραπανω δουλεια οπως και ο χειρισμος ομως.

Τα Black Knight Halberd και Claymore παραμενουν broken οπως παντα(κυριως το πρωτο).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το επαιξα τωρα το 3ημερο και μου εκανε εντυπωση πως και δεν το ανεφερε κανεις(εστω για κανενα co op ρε παιδι μου,γιατι τωρα το τερματισα ηδη δεν μπορουσα να περιμενω).

Τουλαχιστον φτιαξανε το gravelord covenant.Το μενου θελει λιγη παραπανω δουλεια οπως και ο χειρισμος ομως.

Τα Black Knight Halberd και Claymore παραμενουν broken οπως παντα(κυριως το πρωτο).

pc να φανταστω? 

το claymore ηταν πολυ op απ οσο θυμαμαι, οπως και uchi + lighting spear 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, najinblue3 είπε

pc να φανταστω? 

το claymore ηταν πολυ op απ οσο θυμαμαι, οπως και uchi + lighting spear 

Ps4 pro.

Ειχα παιξει πιο πριν το campaign του call of duty WW2(καθολου ασχημο)και μιας και περιμενα να βρω τροπο να παιξω το Detroit ετυχε και μου δανεισε φιλος αυτο μιας και ξερει ποσο μαρεσουν.

Ο χειρισμος και η καμερα παντως θελουν συνηθεια.

Βασικα και το πρωτο Dark Souls στο ps3 και 360 το ειχα παιξει αν και στο ps3 το εκανα πλατινα,αλλα λογω blighttown(δεν πετυχα καποιο κολλημα στο ps4)και γενικης αποδοσης ειχα ξενερωσει τοσο πολυ γιαυτο και τα επομενα τα επαιξα στο pc.

----

Νέο νήμα συζήτησης εδώ:
The official PlayStation 4 topic v2 [PS4][PS4 Pro]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...